رفتن به مطلب

سومین دوره صندلی داغ ---> امین شاهدی

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

خب  نوبتی هم باشه نوبت ماس :malih:

1-آقا خودایی از رمزی خوشت میاد؟ :fekr:  :crazy:    ته قلبم آره  :DD: 

2- جاوا رو از کی استارت زدی و از چه منابعی استفاده کردی واسه یادگیری؟   از عید بود فک کنم ، منبع اصلیم یوتیوب (بدیش فقط اون هندیا بودن با لحجه مضخرفشون که کلی هم آموزش میزارن  :wacko1: )

3- از 100 درصد جاوا حدودی چقد تسلط پیدا کردی؟   ببین خب شاید بگم 1% شاید 100% چیزی نیست که بگیم چقدرشو تسلط داریم جاوا هم مثل خیلی از زبان های دیگه خیلی وسیع و قدرتمنده منم سعی کردم اونقدی پیش برم که بتونم هر ایده ای تو ذهنم بیاد و یا پروژه ای بخوام بگیرم رو یجوری پیاده کنم ، میدونید اندروید به سرعت داره توسعه پیدا میکنه و امکانات جدیدی رو به توسعه دهنده ها میده ، منم سعی میکنم همیشه دنبالش باشم و اطلاعاتمو افزایش بدم واسه همین نمیشه گفت رو چقدرش تسلط دارم

همینا کافیه دیگه انشالا همیشه موفق باشی :heart:  شمام همینطور هموطن ♥

یا حق

• پسندیدن 7
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 40
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام به همه ی دوستان خب صندلی داغ بزاریم یکم خستگی در کنیم  قراره امروز امین شاهدی روی صندلی داغ انجمن بشینه و به سوالات دوستان پاسخ بده   فقط چند نکته :   1- لطفا سوالات خیلی الکی نپرسید   ال

تشکر هم از مهدی ایزدی گل که همیشه هوامون رو داشته    

سلام ،

ابتدا از آقای شاهدی به خاطر نشر علم خودشون تشکر فراوان می کنم. (بعد از کتابخانه Core بیشترین استفاده از کتابخانه AriaLib هست برای بنده. :))

این هم سوالات:

1- برای یادگیری جاوا برای برنامه نویسی اندورید چه منابعی رو پیشنهاد می کنید؟

2- نظرتون درباره زبان برنامه نویسی Lua چیه؟

3- حس تون درباره مدیر ارشد بودن انجمن چیه؟

4- با چه زبان های برنامه نویسی کار کردید و اولین زبانی که با اون کار کردید چی بوده؟

5- کدوم مورد برای انتخاب یک زبان برنامه نویسی برای شما اهمیت داره؟ (علاقه - بازار کار - سخت بودن سینتکس اون برای افزایش علم و تجربه)

6- نظرتون درباره Stackoverflow چیه؟

7- مشخصات سیستم لطفاً!

8- تا حالا به این فکر کردید که برنامه نویسی رو در خارج از ایران ادامه بدید؟

9- طراحی تون (گرافیک) چطوره؟ از 100% چقدر؟!

10- رپ کردن کتابخانه ها و کد های جاوا رو از چه مرجعی آموختید و در این زمینه چقدر دانش دارید؟!

11- ... (خواستم سوال 11 رو بپرسم ترسیدم)

* لطفا یک آموزش درباره رپ کردن کتابخانه های جاوا برای بیسیک4اندروید قرار بدید ، با تشکر.

براتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در هر کجا که هستید صحیح و سالم باشید. :)

• پسندیدن 4
لینک ارسال

سلام 

اولا یه دمت گرم بگم که لطف داری به همه بچه ها و با لیب ها به خیلی ها از جمله خودم کمک کردی. و کلا کارایی که بدون چشم داشتی انجام میدی.  :53:

آقا حقیقتا سواالی ندارم ولی گفتم یه پست بدم اعلام حضور کنم  :DD:

امیدوارم همیشه تو زندگی موفق باشی. 

• پسندیدن 7
لینک ارسال

سلام منم به نوبه خودم تشکر میکنم از آقای شاهدی بابت تمام زحماتی که کشیدن و باعث شدن که چهار تا کلمه یاد بگیریم سوال خاصی ندارم و امیدوارم تو تمام مراحل زندگیت موفق و سربلند باشی.

• پسندیدن 2
لینک ارسال

سلام اقای شاهدی یه چند سوال ساده می پرسم و خلاص..... :malih::give_rose:

1.اگه ارل بهت کلی پول بده انحصار آریا رو بهش میدی؟

2.اسم بهترین سگت چیه؟

3.چرا اینقدر سگ و گربه دوست داری؟

4.روزی چند ساعت با pc ور می ری؟

5. اگه یه اسپانسر ازتون حمایت کنه حاضرید یه برنامه مثل b4x بسازید که کاملا ایرانی و فارسی باشه؟

6.اگه خواهر زدتون اسمش رو تو شناسنامه عوض کنه تکلیف اسم کتابخون های جدید چی میشه؟

7.اگه فرشته وحی بیاد تو خوابتون بگه یه زبان برنامه نویسی جدید ابداع کنید این کارو می کنید؟!!!!

تشکر از جواب دادن به سوال ها

• پسندیدن 2
لینک ارسال

سلام ،

ابتدا از آقای شاهدی به خاطر نشر علم خودشون تشکر فراوان می کنم. (بعد از کتابخانه Core بیشترین استفاده از کتابخانه AriaLib هست برای بنده. :)  باعث خوشحالیه ♥

این هم سوالات:

1- برای یادگیری جاوا برای برنامه نویسی اندورید چه منابعی رو پیشنهاد می کنید؟

2- نظرتون درباره زبان برنامه نویسی Lua چیه؟   اطلاعات خاصی راجع بهش ندارم اصلا

3- حس تون درباره مدیر ارشد بودن انجمن چیه؟  سمت مهم نیست اونقد ، مهم اینه بین بچه ها باشم فقط ♥

4- با چه زبان های برنامه نویسی کار کردید و اولین زبانی که با اون کار کردید چی بوده؟  زیاده اولینش هم ActionScript بود فکر کنم ، مربوط به برنامه Flash بود

5- کدوم مورد برای انتخاب یک زبان برنامه نویسی برای شما اهمیت داره؟ (علاقه - بازار کار - سخت بودن سینتکس اون برای افزایش علم و تجربه)   بیشتر علاقه و بعد بازار کار ، الانم خیلی تو فکرمه Swift رو دنبال کنم

6- نظرتون درباره Stackoverflow چیه؟  یه کلام عالیه واقعا

7- مشخصات سیستم لطفاً! Ram 8DDR3 , CPU Core-i5 , Hard 1 Graphic 4

8- تا حالا به این فکر کردید که برنامه نویسی رو در خارج از ایران ادامه بدید؟  خیلی ، احتمالا هم عملیش کنم چند سال دیگه

9- طراحی تون (گرافیک) چطوره؟ از 100% چقدر؟!  طراحی گرافیکیم معمولیه ، ولی از لحاظ طراحی رابط کاربری برنامه های موبایل به نظرم خیلی خوبه :دی

10- رپ کردن کتابخانه ها و کد های جاوا رو از چه مرجعی آموختید و در این زمینه چقدر دانش دارید؟!  والا این مرجع خاصی نبود خودم اینقد ور رفتم تا شد دیگه :دی

11- ... (خواستم سوال 11 رو بپرسم ترسیدم)  آری بترس از روزی که مهدی ایزدی غضب کند

* لطفا یک آموزش درباره رپ کردن کتابخانه های جاوا برای بیسیک4اندروید قرار بدید ، با تشکر.

براتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در هر کجا که هستید صحیح و سالم باشید. :)  ممنون شمام همینطور

سلام 

اولا یه دمت گرم بگم که لطف داری به همه بچه ها و با لیب ها به خیلی ها از جمله خودم کمک کردی. و کلا کارایی که بدون چشم داشتی انجام میدی.  :53:

آقا حقیقتا سواالی ندارم ولی گفتم یه پست بدم اعلام حضور کنم  :DD:

امیدوارم همیشه تو زندگی موفق باشی. 

توام همینطور علیرضا جان ♥♥

سلام منم به نوبه خودم تشکر میکنم از آقای شاهدی بابت تمام زحماتی که کشیدن و باعث شدن که چهار تا کلمه یاد بگیریم سوال خاصی ندارم و امیدوارم تو تمام مراحل زندگیت موفق و سربلند باشی.

ممون پوریا جان شمام همینطور ♥

سلام اقای شاهدی یه چند سوال ساده می پرسم و خلاص..... :malih::give_rose:

1.اگه ارل بهت کلی پول بده انحصار آریا رو بهش میدی؟  قیمت خوب بده آره :دی

2.اسم بهترین سگت چیه؟  جولی ♥ اینم عکسش : http://s1.picofile.com/file/8261413500/photo_2016_07_27_18_25_48.jpg

3.چرا اینقدر سگ و گربه دوست داری؟   کلا حیوونارو خیلی دوست دارم فقط سگ و گربه نیست

4.روزی چند ساعت با pc ور می ری؟  خیلی ! 10 ساعت شاید

5. اگه یه اسپانسر ازتون حمایت کنه حاضرید یه برنامه مثل b4x بسازید که کاملا ایرانی و فارسی باشه؟  اونقدری دانش راجع به برنامه نویسی برای ویندوز ندارم اگه نه حتما

6.اگه خواهر زدتون اسمش رو تو شناسنامه عوض کنه تکلیف اسم کتابخون های جدید چی میشه؟  قطعا این کار رو نمیکنه :دی

7.اگه فرشته وحی بیاد تو خوابتون بگه یه زبان برنامه نویسی جدید ابداع کنید این کارو می کنید؟!!!!  ماشالا به سوال  :oops:  آره میشینیم باهم کلی کد میزنیم

تشکر از جواب دادن به سوال ها  ♥

• پسندیدن 4
لینک ارسال

سلام

اول از همه بگو ببینم صندلی واقعا داغه یا زیاد نسوزونده هنوز؟

2.شما که مثل من از حیوانات زیاد خوشت میاد و دوسشون داری بگو ببینم نظرت در مورد این کسایی که از پوست حیوانات استفاده میکنن و مثلا بخاطر استفاده از پوست خرگوش , خرگوش رو زنده زنده پوستشو میکنن و میفروشن چیه؟

3.سوال دومم زیاد خشن بود بزار یه سوال الکی بپرسم خخخ .. اگه یه روز بیدار بشی ببینی کل سورس ها و پروژه هات از تو سیستمت و هارد پشتیبانت پاک شده چیکار میکنی؟

4.اگه مقصر آقای ایزدی باشه که سورس هات پاک بشه چی؟ :DD:

5.در کل به خودت تو دانش برنامه نویسی چند امتیاز میدی(اگه امتیاز کم بدی این رو مربوط به دانش خودت میدونی ویا در مورد نبودن امکانات مورد نیاز تو ایران؟)

لینک ارسال

سلام آقا امین  ♥

ماشالا همه ، همه ی سوالارو پرسیدن  :DD:

صندلی داغه دیگه ؟ :fekr:

پس شروع کنیم ؟؟؟ :wacko1:

------------------------------------------------

1.اگه میتونید یه عکس یهویی (بدون افکت) از خودتون بزارید (قیافتون زیاد معلوم نیست) :dance2:

2.بنظرتون بهترین زبان برنامه نویسی برای اندروید چیه ؟(آسون ولی کاربردی)  :mamba:

3. بنظرتون b4a رو ادامه بدم یا برم سمت جاوا ؟؟؟؟ :girl_angel:

4.تو کدوم شهر ها سکونت داشتید ؟ :nyam1:

5.خارج از ایران ، کجا ها رفتید ؟ :good2:

6.این درسته که پدرتون رو از دست دادید ؟  :gerye:

7.اگه شرایط مصاعد شه ، حاظرید بیاید تهران و یک جا برای نگهداری حیوانات بزنید ؟ :scratch_one-s_head:

8.تاحالا call of duty بازی کردید ؟ اگه بعله نظرتون دربارش چیه ؟ :gamer1:

9.نماز میخونید ؟(میتونید جواب ندید !) :angel_mini:

The Last One

10.تلویزیون میبینید ؟ اگه بعله روزی - هفته ای چند ساعت ؟

پیشاپیش ممنون از اینکه جواب دادید  :cheshmak:

یا علی

لینک ارسال

سلام

اول از همه بگو ببینم صندلی واقعا داغه یا زیاد نسوزونده هنوز؟  هنوز که نسوختیم :دی

2.شما که مثل من از حیوانات زیاد خوشت میاد و دوسشون داری بگو ببینم نظرت در مورد این کسایی که از پوست حیوانات استفاده میکنن و مثلا بخاطر استفاده از پوست خرگوش , خرگوش رو زنده زنده پوستشو میکنن و میفروشن چیه؟   اینکه زنده زنده پوست کنن دیگه واقعا بده ، باید بگیرن یه تیکه از پوستشون رو بکنن تا بفهمن :دی

3.سوال دومم زیاد خشن بود بزار یه سوال الکی بپرسم خخخ .. اگه یه روز بیدار بشی ببینی کل سورس ها و پروژه هات از تو سیستمت و هارد پشتیبانت پاک شده چیکار میکنی؟   من توی 2تا سیستم نگه میدارم سورس های مهم و .. رو چون این بلا قبلا سرم اومده :دی

4.اگه مقصر آقای ایزدی باشه که سورس هات پاک بشه چی؟ :DD:   میگم فدا سرت توی اون سیستم دیگه هست :دی

5.در کل به خودت تو دانش برنامه نویسی چند امتیاز میدی(اگه امتیاز کم بدی این رو مربوط به دانش خودت میدونی ویا در مورد نبودن امکانات مورد نیاز تو ایران؟)   امتیاز زیادی که نمیتونم بدم ، امکانات هم اونقدی که باید هست ، همین اینترنت بالای 100kb داشته باشیم واسه ما برنامه نویسا کافیه :دی

سلام آقا امین  ♥

ماشالا همه ، همه ی سوالارو پرسیدن  :DD:

صندلی داغه دیگه ؟ :fekr:

پس شروع کنیم ؟؟؟ :wacko1:

------------------------------------------------

1.اگه میتونید یه عکس یهویی (بدون افکت) از خودتون بزارید (قیافتون زیاد معلوم نیست) :dance2:

توی اینستاگرامم هست ببینین @aminshahedi

2.بنظرتون بهترین زبان برنامه نویسی برای اندروید چیه ؟(آسون ولی کاربردی)  :mamba:

قطعا جاوا

3. بنظرتون b4a رو ادامه بدم یا برم سمت جاوا ؟؟؟؟ :girl_angel:

قطعا جاوا

4.تو کدوم شهر ها سکونت داشتید ؟ :nyam1:

مشهد و زاهدان 

5.خارج از ایران ، کجا ها رفتید ؟ :good2:

ترکیه فقط

6.این درسته که پدرتون رو از دست دادید ؟  :gerye:

بله 3سال پیش

7.اگه شرایط مصاعد شه ، حاظرید بیاید تهران و یک جا برای نگهداری حیوانات بزنید ؟ :scratch_one-s_head:

اگه شرایطش باشه حتما ! توی همین مشهد میزنم

8.تاحالا call of duty بازی کردید ؟ اگه بعله نظرتون دربارش چیه ؟ :gamer1:

پسری هست که بازی نکرده بهش ؟ :دی خیلی خوبه ♥

9.نماز میخونید ؟(میتونید جواب ندید !) :angel_mini:

نه...

The Last One

10.تلویزیون میبینید ؟ اگه بعله روزی - هفته ای چند ساعت ؟

خیلی خیلی کم ، فیلم و سریال خیلی میبینم ولی تلویزیون اصلا

پیشاپیش ممنون از اینکه جواب دادید  :cheshmak:

ممنون از شما ♥

یا علی

علی یارت

• پسندیدن 5
لینک ارسال

سلام 

یه چندتاسوال به درد بخور دیگه داشتم،ممنون میشم جواب بدی

صیاد شیرازی هستین پس، منم قاسم آبادم

1- بین بیسیک 4 اندروید یا جاوا بخ نظرت بریم دمبال کدوم با این فرض که الان بیسیک رو شروع کردیم و یه مقداری هم پیش رفتیم توش؟

2- میگن جاوا ترس ناکه(سخته) ، راسته؟

3- اگه بچسبیم چقد طول میکشه جاوا نویس بشیم؟

4-چند تا زبان برنامه نویسی بلدی؟

5-با کدوم قطعه کد بیسیک خیلی حال کردی وقتی نوشتیش ؟ خخخخخ

6- کتاب بخونم یا فیلم آموزشی بیرم بینم تا برنامه نویسی یاد بگیرم؟

7- نطرت درباره ای پکیج های آموزشی به زبان فارسی چیه؟ :crazy:

8- چه سوالاتی رو دوست داشتی بقیه ازت بپرسن و نپرسیدن هنوز؟ :oops:  :oops:  :oops:

9- با همین بیسیک هم میشه مثل جاوا برنامه نوشت یعنی سطح برنامه های نوشته شده با جاوا و بیسیک چقد فرق میکنه؟

ممنون

:heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :areuok:  :areuok:  :areuok:

:heart:  :heart:

• پسندیدن 1
لینک ارسال

سلام بر استاد شاهدی

ی چنتا سوال کوچیک:

نظرت درمورد جانی دپ چیه؟

همیشه سیبیل میزاری؟

اهل پارتی هم هستی؟

دوسداری کی ازدواج کنی؟

برا ازدواج شخص خاصی مد نظرت؟

بزرگترین ارزوت چیه؟

چنتا سریال باحال تو مایه ومپایر(تخیلی) بگو

اهل فوتبالم هستی؟استقلالیا پرسپولیس؟رئال یا بارسا؟

• پسندیدن 1
لینک ارسال

سلام 

یه چندتاسوال به درد بخور دیگه داشتم،ممنون میشم جواب بدی

صیاد شیرازی هستین پس، منم قاسم آبادم

1- بین بیسیک 4 اندروید یا جاوا بخ نظرت بریم دمبال کدوم با این فرض که الان بیسیک رو شروع کردیم و یه مقداری هم پیش رفتیم توش؟  هرکدوم که فکر میکنین توش موفق ترین 

2- میگن جاوا ترس ناکه(سخته) ، راسته؟  نه اتفاقا آسونه

3- اگه بچسبیم چقد طول میکشه جاوا نویس بشیم؟  دیگه بستگی به پشتکار و استعدادتون داره ، تایم مشخص که نداره :|

4-چند تا زبان برنامه نویسی بلدی؟  اینکه روش مسلط باشم 2 3 تا ولی همینجوری تاحالا با زبون های زیادی نوشتم

5-با کدوم قطعه کد بیسیک خیلی حال کردی وقتی نوشتیش ؟ خخخخخ  بیشتر با کتابخونه نویسیش حال میکنم ، رپ کردن نه ... نوشتن کتابخونه ، مثل دانلودر AsynkTask

6- کتاب بخونم یا فیلم آموزشی بیرم بینم تا برنامه نویسی یاد بگیرم؟   فیلم به نظرم خیلی موثر تره 

7- نطرت درباره ای پکیج های آموزشی به زبان فارسی چیه؟ :crazy:  اصلا استفاده نکردم تاحالا و نظری ام ندارم

8- چه سوالاتی رو دوست داشتی بقیه ازت بپرسن و نپرسیدن هنوز؟ :oops:  :oops:  :oops:  والا همه چی رو پرسیدن دیگه دوستان

9- با همین بیسیک هم میشه مثل جاوا برنامه نوشت یعنی سطح برنامه های نوشته شده با جاوا و بیسیک چقد فرق میکنه؟  میشه باهاش برنامه های خیلی حرفه ای نوشت ولی خب هرکار هم کنیم توی یه سری چیز ها خب به محیط جاوا نمیرسه اصلا

ممنون  خواهش میکنم  :53: 

:heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :areuok:  :areuok:  :areuok:

:heart:  :heart:

سلام بر استاد شاهدی

ی چنتا سوال کوچیک:

نظرت درمورد جانی دپ چیه؟  دوسش دارم   ♥  ♥ 

همیشه سیبیل میزاری؟ آره :دی

اهل پارتی هم هستی؟ بودم الان نه 

دوسداری کی ازدواج کنی؟  هنوز که خیلی زوده

برا ازدواج شخص خاصی مد نظرت؟  نه 

بزرگترین ارزوت چیه؟  سلامتی واقعا بزرگترین چیزه اینکه همه سالم باشیم 

چنتا سریال باحال تو مایه ومپایر(تخیلی) بگو  تخیلی و تینیجری اینارو میشه گفت :

TeenWolf ، Originals ، The Flash ، SuperGirl ، Arrow ، Magicians ،  Shannara Chronicles و .. . . . . 

اهل فوتبالم هستی؟استقلالیا پرسپولیس؟رئال یا بارسا؟  فوتبالی نیستم اصلا ، ولی PES ام خیلی خوبه :دی رئال ام  دوست دارم

• پسندیدن 2
لینک ارسال

ســـلام خدمت استاد شاهدی عزیز 

همه سوال پرسیدن منم بپرسم :دی

-1 تا حالا عاشق شدی ؟؟؟

-2 گرمای جنوب رو تا حالا حس کردی ؟

-3 شما که زاهدان بودی بلوچی هم بلدین ؟؟ زبوون شیرینه ی من خیلی دوسش دارم 3>

-4 چقدر سگ هارو دوست دارین ؟؟؟

-5 اگه شرایطت جوری باشه که باید تو گرمای جنوب زندگی کنی آیا حاظری ؟؟؟

و همینا و در آخر هم تسلیت میگم برا فوت پدرتون نور به قبرش بباره منم توی سن 6 سالگیم از دستش دادم و درک میکنم شرایط سختی هستش دوریش
:heart: :heart:

راستی سگ شما کپی سگ بنده است ولی تنها تفاوتی که اینجا هست اینکه الان نیستش مدت ها پیش مامور شهرداری اون با تیز زدش و تا میتونم نفرینش میکنم :gerye:

موفق باشید :pardon:  :heart: 

• پسندیدن 2
لینک ارسال

سلام

اول از همه تشکر خیلی زیاد بخاطر کتابخونه هاتون و اموزش هاتون

خب بریم سر اصل مطلب

1- چرا همه ی عکساتون رنگش آبیه؟؟؟

2- یه جک بگو 

3- اسم سگتون چیه تو فیلم های اموزشیتون صداش میاد؟؟

4- میدونستید انقدر شبیه جانی دپ هستید ؟؟

5- کدوم کشور خارجی رو دوست دارید ؟؟

6- نظرتون درباره ایران چیه ؟؟؟

7- بیسیک یا جاوا؟؟

8- میای یه دست pes و کانتر بزنیم؟؟

9- کدوم یک از کتابخنه هاتونو بیشتر دوست دارین ؟؟

10- تو انجمن کی رو بیشتر از همه دوست دارین ؟؟

و در اخر خط دوم

لینک ارسال

ســـلام خدمت استاد شاهدی عزیز 

همه سوال پرسیدن منم بپرسم :دی

-1 تا حالا عاشق شدی ؟؟؟ البته 

-2 گرمای جنوب رو تا حالا حس کردی ؟  البته :دی جنوب زیاد بودم

-3 شما که زاهدان بودی بلوچی هم بلدین ؟؟ زبوون شیرینه ی من خیلی دوسش دارم 3>  کم و بیش بلدم ، آره منم دوست دارم ، کلا جنوبیا مردم خون گرم و خوبین

-4 چقدر سگ هارو دوست دارین ؟؟؟  یعنی چی چقدر ؟ از 10 تا 10 تا :|

-5 اگه شرایطت جوری باشه که باید تو گرمای جنوب زندگی کنی آیا حاظری ؟؟؟  نه جنوب رو واسه زندگی به هیچ عنوان دوست ندارم .

و همینا و در آخر هم تسلیت میگم برا فوت پدرتون نور به قبرش بباره منم توی سن 6 سالگیم از دستش دادم و درک میکنم شرایط سختی هستش دوریش   ممنون شمام همینطور ♥

:heart: :heart:

راستی سگ شما کپی سگ بنده است ولی تنها تفاوتی که اینجا هست اینکه الان نیستش مدت ها پیش مامور شهرداری اون با تیز زدش و تا میتونم نفرینش میکنم :gerye:  خدا لعنشون کنه ! 

موفق باشید :pardon:  :heart:   ممنون شمام همینطور

سلام

اول از همه تشکر خیلی زیاد بخاطر کتابخونه هاتون و اموزش هاتون

خب بریم سر اصل مطلب

1- چرا همه ی عکساتون رنگش آبیه؟؟؟  نور خونم آبیه

2- یه جک بگو   هرچی فکر کردم چیزی نیومد تو ذهنم :|

3- اسم سگتون چیه تو فیلم های اموزشیتون صداش میاد؟؟  جکی ، اون سر صداش زیاد بود (یه مدتی نیست و به دلایلی فعلا جای دیگه نگه داری میشه)

4- میدونستید انقدر شبیه جانی دپ هستید ؟؟  زیاد گفتن بهم :دی

5- کدوم کشور خارجی رو دوست دارید ؟؟  فرانسه

6- نظرتون درباره ایران چیه ؟؟؟  بهتره نگم (دوستان جهاد میکنن روم :دی)

7- بیسیک یا جاوا؟؟  جاوا

8- میای یه دست pes و کانتر بزنیم؟؟  بله خوشحال میشیم

9- کدوم یک از کتابخنه هاتونو بیشتر دوست دارین ؟؟  AsynkTask

10- تو انجمن کی رو بیشتر از همه دوست دارین ؟؟  شهاب ، مهدی ، فرزاد ، مجید ، الیاس ، همه رو دوست دارم ♥

و در اخر خط دوم   :-؟

• پسندیدن 2
لینک ارسال

سلام .

:DD:  چرا این تایپک رو همون دیروز ندیم ؟  :DD: 

خوب دستت درد نکنه واسه تخفیفت ، دمت گرم یه جورایی واسم گرفت.  :53: 

1 . ماست رو باید قورت داد یا جویـــــد؟  :wacko1: 

2 . میگن جوراب ها هم قابلیت شستشو دارن ، راسته؟  :fekr: 

3 . این نیما قبادی کجاست؟   :pardon: 

4 .  تو ذهن توهم ابوریحان بیرونی و ابوعلی سینا و سعدی و زکریای رازی یه شکلا؟   :crazy: 

5. از کجا میفمی ادکلن زنونه زدن یا مردونه؟  :cheshmak: 

6 . صندلیش داغه یا الکی میگن؟  :oops: 

• پسندیدن 7
لینک ارسال

:53: سلام امین جان  :53: 
:DD: بلاخره صندلی داغی که من واقعا دوسش دارم  :DD: 
اول تشکر میکنم از همه محبت ها و لطف ها و آموزشها و ...
که همه ما میدونیم همه راه ها سرانجام به کتابخونه های شما ختم میشه....
پس واقعا تشکر میکنم از طرف خودم و میرم سراغ سوالات

1- قصد خروج از کشور داری؟ و اگر بله  به کجا؟
2- سربازی رو چه میکنی؟
3-سرمایه زیادی داشته باشی مثل ریس مایکروسافت ! چی کار میکنی برای بهبود شهر و کشور و جهانی که توش زندگی میکنی؟

4-از اپل و محصولاتش خوشت میاد ( با بیان علت لطفا)

5-میدونی که من خیلی تو این مدت از شما مطلب یاد گرفتم ( نظرت راجب این شاگردت چی )

6-اگر جای مسئولین کافه بازار بودی اولین کاری که برای توسعه دهنده ها میکردی چی بود؟

7- شما که انقدر به حیوانات علاقه داری چرا یه برنامه برای کمک به حیوانات و پیدا کردن حیوانات بی سرپرست و ... نداری؟ ( اینم یه ایده  :oops: )

8- از شبکه های اجتماعی چه قدر استفاده میکنی و دوست داری برامون آیدی فیسبوکت رو بنویسی؟( اختیاری البته :DD: )

و یه سوال طولانی که سوال آخر هست
چه سوالی دوست داری از بچه هایی که تو صندلی داغ سین جینت کردن بپرسی و یا بهشون بگی ؟؟؟ :DD:  :DD: 
/////////////////////////
تمام

/////////////////////////////

:heart: امین عزیز و استاد دوست داشتنی  :heart: 
تشکر و سپاس از همه زحمات شما 
من به شخصه شاگرد شما هستم و مطالبی که از شما آموختم بی شک بهترین آموزش ها بوده
درود :heart: 

• پسندیدن 1
لینک ارسال

سلام .

:DD:  چرا این تایپک رو همون دیروز ندیم ؟  :DD:   دقت نمیکنی دیگه :دی

خوب دستت درد نکنه واسه تخفیفت ، دمت گرم یه جورایی واسم گرفت.  :53:  : فدای تو :ی♥

1 . ماست رو باید قورت داد یا جویـــــد؟  :wacko1: : باس سرکشید

2 . میگن جوراب ها هم قابلیت شستشو دارن ، راسته؟  :fekr: : نه باور نکن جوراب رو میوشی ، در میاری ، میندازی دور

3 . این نیما قبادی کجاست؟   :pardon: : خونشونه :دی

4 .  تو ذهن توهم ابوریحان بیرونی و ابوعلی سینا و سعدی و زکریای رازی یه شکلا؟   :crazy:  :تقریبا آره ولی ریش سعدی از همشون بلندتره

5. از کجا میفمی ادکلن زنونه زدن یا مردونه؟  :cheshmak: : از مزه اش 

6 . صندلیش داغه یا الکی میگن؟  :oops: : ولرمه :دی

:53: سلام امین جان  :53: 

:DD: بلاخره صندلی داغی که من واقعا دوسش دارم  :DD: : صدلی داغی که تو رو هم دوست داره ♥

اول تشکر میکنم از همه محبت ها و لطف ها و آموزشها و ...

که همه ما میدونیم همه راه ها سرانجام به کتابخونه های شما ختم میشه....

پس واقعا تشکر میکنم از طرف خودم و میرم سراغ سوالات : لطف داری هموطن ♥

1- قصد خروج از کشور داری؟ و اگر بله  به کجا؟ : تو فکرش هستم ولی هنوز زوده به نظرم

2- سربازی رو چه میکنی؟ : فکر کنم معافم 

3-سرمایه زیادی داشته باشی مثل ریس مایکروسافت ! چی کار میکنی برای بهبود شهر و کشور و جهانی که توش زندگی میکنی؟ :مراکز اموزشی و بهداشتی رایگان واسه مناطق محروم (عین تو فیلما :دی)

4-از اپل و محصولاتش خوشت میاد ( با بیان علت لطفا) : البته ! اپل دسته قیمتش بالاس ولی کیفیتش هم به همون نسبت بالاست و واقعا خوبه ، الانم توی فکر خرید iMac برای برنامه نویسی با xCode و ... ام

5-میدونی که من خیلی تو این مدت از شما مطلب یاد گرفتم ( نظرت راجب این شاگردت چی ) : شاگرد که نگید ، به عنوان یه دوست خوشحالم که تونستم چیزی رو بگم که مفید بوده و اطلاعات شمام زیاد شده ♥

6-اگر جای مسئولین کافه بازار بودی اولین کاری که برای توسعه دهنده ها میکردی چی بود؟ : حمایت ! ! ! برگردوندن لیست های سیستمی مثل تازه های برتر رایگان که با برداشتنش کمر مارو شکستن :|

7- شما که انقدر به حیوانات علاقه داری چرا یه برنامه برای کمک به حیوانات و پیدا کردن حیوانات بی سرپرست و ... نداری؟ ( اینم یه ایده  :oops:: برنامه دیوار خرید و فروش سگ ها رو شامل نمیشه (به دلیل یه سری قانونای احمقانه) توی فکر ساخت یه برنامه شبیه دیوار ولی برای حیوانات خونگی مخصوصا سگ ها هستم ...

8- از شبکه های اجتماعی چه قدر استفاده میکنی و دوست داری برامون آیدی فیسبوکت رو بنویسی؟( اختیاری البته :DD:: فقط از تلگرام و اینستاگرام استفاده میکنم ، فیسبوک رو چند سالی میشه که دیگه استفاده نمیکنم ، آیدی اینستاگرامم اینه : aminshahedi

و یه سوال طولانی که سوال آخر هست

چه سوالی دوست داری از بچه هایی که تو صندلی داغ سین جینت کردن بپرسی و یا بهشون بگی ؟؟؟ :DD:  :DD: : فقط سوالای این دوستمون به نظرم اصلا مناسب این صندلی داغ نبود ، کلا راجع به کد نویسی و جاوا بود :| @@seyyedali

/////////////////////////

تمام

/////////////////////////////

:heart: امین عزیز و استاد دوست داشتنی  :heart: 

تشکر و سپاس از همه زحمات شما 

من به شخصه شاگرد شما هستم و مطالبی که از شما آموختم بی شک بهترین آموزش ها بوده

درود :heart: 

ممنون ارسطو جان همیشه لطف داشتی ♥

• پسندیدن 4
لینک ارسال

سلام به همه ی دوستان و امین جان...

1: از 20 به خودت چند میدی یا چقد از خودت رضایت داری؟

2: سبک های مورد علاقه موسیقی و خواننده یا آهنگسازان مورد علاقه؟

3: اگه یه هفته مونده باشه به پایان عمرت تو این هفته چیکار میکنی؟

4: ساعت خوابت چجوریه؟ ساعت چند میخوابی ساعت چند بیدار میشی؟

5:  بازی ساختی؟ با چه برنامه ای و چه بازی هایی.....

6: گرافیکت که 4 هستش مدل دقیقش چیه؟

7: اسم بهترین دوستت در فضای واقعی؟

8: فصل مورد علاقه؟

9: دوست داشتی برگردی به یه سالی؟ کدوم سال و چرا؟

10: slither.io بازی کردی؟ رکوردت چقد بوده انلاین :)؟

با تشکر امین، دوسته عزیز همشهریه گل موفق سلامت باشی........

لینک ارسال

سلام میکنم به استاد شاهدی عزیز

قبل از اینکه سوالا رو بپرسم میخوام تشکر کنم بابت تمام زحمتای که کشیدن برای کاربرای انجمن و بخصوص شخص خود من

واقعا شما و آقای اسکندری شخصیتای تکرار نشدنیه انجمن هستین و خود من خیلیی چیزا رو از شماها یاد گرفتم

حاشیه نرم بریم سر سوالا

1- اولین کلمه که بعد شنیدن این جمله به ذهنتون میاد چیه؟ "چجوری میشه روی کارت ویو آریا عکس از دیتابیس لود کرد"

2-چرا من همش حس میکنم شما اعصاب نداری؟

3- بنظرتون شما بیشتر خوشتیپین یا اقا شهاب؟

4- يه سوتی خفن که تا حالا دادی تعريف کنین

5-روز اولی که با آقا شهاب آشنا شدین چه حسی داشتی بهش؟

6-الان دقیقا محیط اطرافتو توصیف کن

7- در طول روز در حالت های زیر چه حسی دارین
دیدن یک فیلم جدید
زنگ خوردن گوشی
زنگ زدن اقا شهاب
باز شدن مرورگر
قطع شدن نت
پارس کردن سگ
اگه مادر غذا درست نکنه

8-اولین چیزی که بعد کلمات زیر به ذهنتون میاد چیه
گیتار
آریا

ظلم در حد 4 امتیاز منفی
موفق باشید
کانتر
زد بازی
اسکایپ
فست فود

9- تو اینستاگرام گفتی از زندگی نمیگذری اون لحظه تو چه حالی بودین و برای چی نمیگذری؟

10- وقتی عصبانی میشی بعد شهاب کی و چی بهت آرامش میده

• پسندیدن 3
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...