رفتن به مطلب

سوال شخصی

taha1371

ارسال‌های توصیه شده

سلام من  دیپلم انسانی دارم و میخوام برنامه نویسی اندروید انجام بدم که بهاش کسب درامد کنم و چنتا سوال خدمت دوستان دارم لطفا اساتید که تجربه دارن راهنمای کنید  

1 ار کجا شروع کنم (مهم)

2 به چه برنامه ای کار کنم که بشه همه کارا انجام بدی  و درامد رای داشته باشه 1-بیسیک4 اندروید    2-اندروید استدیو  3- اکلیپس 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من  دیپلم انسانی دارم و میخوام برنامه نویسی اندروید انجام بدم که بهاش کسب درامد کنم و چنتا سوال خدمت دوستان دارم لطفا اساتید که تجربه دارن راهنمای کنید  

1 ار کجا شروع کنم (مهم)

2 به چه برنامه ای کار کنم که بشه همه کارا انجام بدی  و درامد رای داشته باشه 1-بیسیک4 اندروید    2-اندروید استدیو  3- اکلیپس 

اگه بخواین برای خودتون کار کنین و خودتون کسب درامد کنین هرسه تا خوبه ولی اگه بخواین جایی استخدام شین باید زبان جاوا را بلد باشین که میشه همون اندروید استدیو.از اموزش های همین سایت شروع کنین

لینک ارسال

من نظرم اینه که رشته زیاد مهم نیس چی باش مهم ترین چیز به نظرم تجربه و کارهایی که کردی..

من با چن نفر که وارد دانشگاه شدن با این رشته پرسیدم:بلا استثنا گفتن درسایی که یاد میدن 80 درصد غیر کاربردیه..(حرف من نیس)

اگ میتونی اول یکم بیسیک کار کن و وقتی کلیت کارا دستت امد.برو سمت جاوا(اندروید استادیو)

لینک ارسال

سلام

نظر من اینه که جای این تاپیک توی قسمت پرسش و پاسخ بیسیک4اندروید نبود و باید توی بخش بحث آزاد مطرح میکردید

4 امتیاز منفی برای شما ثبت شد + تاپیک انتقال یافت

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...