رفتن به مطلب

ساخت فرم عضویت + تایید عضویت + ورود + بازیابی رمز

arefhoot

ارسال‌های توصیه شده

بهترین افزونه برای ثبت نام ودرجه دادن یوزر پرو است بسیار عالی وکارباهاش اسان است وطریقه اپلود در هاست نیز میتوانید ازطریق فایل منیجر2 استفاده کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، حسینh گفته است :

بهترین افزونه برای ثبت نام ودرجه دادن یوزر پرو است بسیار عالی وکارباهاش اسان است وطریقه اپلود در هاست نیز میتوانید ازطریق فایل منیجر2 استفاده کنید

بسیار عالی .... ممنونم از راهنمایی همه اساتید...... من این افزونه رو جستجو کردم و پیدا کردم (

افزونه عضویت حرفه ای وردپرس یوزر پرو 

)

فقط سوالی که هست اینه که من هدفم اینه که از سمت نرم افزار این اتفاق بیفته...... یک اکتیوتی تنها در زمانی فعال بشه که اون یوز مثلا پرداختی برای اون قسمت انجام داده باشه.....پروژه من سایت محور نیست....در واقع یه چیزی مثل جعبه ابزار هستش ..... هدفم اینه که یه بخشی از اون رایگان قرار بدم و یه بخشی رو با پرداخت هزینه.....

البته هاست هم تهیه کردم برای بخشی که فایلهای PHP رو برای کنترل یوزرها قرار بدم

اگر نظری در این مورد دارید راهنمایی بفرمایید

با تشکر

لینک ارسال

در هم اکنون، viki0028 گفته است :

بسیار عالی .... ممنونم از راهنمایی همه اساتید...... من این افزونه رو جستجو کردم و پیدا کردم (

افزونه عضویت حرفه ای وردپرس یوزر پرو 

)

فقط سوالی که هست اینه که من هدفم اینه که از سمت نرم افزار این اتفاق بیفته...... یک اکتیوتی تنها در زمانی فعال بشه که اون یوز مثلا پرداختی برای اون قسمت انجام داده باشه.....پروژه من سایت محور نیست....در واقع یه چیزی مثل جعبه ابزار هستش ..... هدفم اینه که یه بخشی از اون رایگان قرار بدم و یه بخشی رو با پرداخت هزینه.....

البته هاست هم تهیه کردم برای بخشی که فایلهای PHP رو برای کنترل یوزرها قرار بدم

اگر نظری در این مورد دارید راهنمایی بفرمایید

با تشکر

متوجه منظورتون میشم توو اون مطلب بالای هم گفتم شما بیایید و این افزونه رو ادیت کنید و کدهای php رو که نیاز دارید رو بردارید ادامش که راحته توو افزونه php با html داره ارتباط برقرار میکنه(یا هر زبان دیگه ای) شما بیایید و html ها رو حذف کنید و بجاش php ها رو متصل به بیسیک کنید (مثل همین سورسی که قرار دادم) امیدوارم متوجه منظورم بشی

خدا با شما باد

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با سلام

آموزشتون عالی بود یعنی حرف نداشت

ولی یه نکته میگم که اگه حل بشه آموزشتون بی نقص میشه و به اولین آموزش کلی در تمام سایت های آموزش بیسیک 4 تبدیل میشه

البته لطف میکنید اگه جواب بدید

میتونید یه قسمت بهش اضافه کنید که لینک زیرمجوعه گیری برای افراد اضافه بشه؟؟؟؟

یعنی فردی که ثبت نام کرده لینک برنامه رو پخش کنه و همچنین بدونه چند نفر زیر مجموعه براش اومده.

بازم میگم همینطوریم آموزشتون حرف نداره و اگه سوال  منو آموزش بدید از روی لطفتونه

با تشکر

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
در در 1395/05/13, 02:28:23، arefhoot گفته است :

من از cpanel ازستفاده کردم

فرقی نمیکنه شما میتونید هر هاستی استفاده کنید

اگه هاست ندارید میتونم یه هاست رایگان به شما معرفی کنم که واقعا توی هاست های رایگان تکه و نسخه php و سرعت لودش هم بالاست

درود بر شما. وقتتون بخیر.

موقع خروج متاسفانه عمل نمیکنه.

وقتی کلیک یک مسیج نشون میده " در حال خرج" ولی بعدش هیچ اتفاقی نمیفته

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

سلام..عزیز  اگه میشه فایل بکاپ دیتا بیست رو بدی ما اینجا وقتمون تلف نشه واسه دیتا بیس ساختن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...