رفتن به مطلب
  • 0

تعیین موقعیت جغرافیایی

mreza

سوال

سلام به همه

دوستان و اساتید من میخوام تو قسمتی از برنامه طول و عرض جغرافیایی رو بدم بعد برنامه موقعیت اون مکانو بگه (مثلا بگه شرق یا جنوب غربی یا جهت های دیگه)

چه کتابخانه ای استفاده کنم یا چه کدی بنویسم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ببینید شما برای کار کردن با GPS یک سری مقدماتی رو باید پیاده سازی کنید

اولا اینکه باید شبیه ساز شما genymotion یا nox باشه که بتونید از gps استفاده کنید و سرویس گوگل پلی رو روش نصب کنید

دوما ریسورس های خاصی رو لازم داره که توی دوره بهتون کاملا گفته شده باید چیکار کنید

آموزش استاد خلیلی بسیار با حوصله، گام به گام و شفاف هستش و همه ی موارد کار با GPS گفته شده

همچنین کتابخانه های "کتابخانه GoogleMapPlaces " و "کتابخانه GoogleMapNavigation" که ساخت خود استاد خلیلی هست توی فروشگاه انجمن موجوده برای کسانی که میخوان

حرفه ای تر و راحت تر کار کنند که البته این کتابخانه ها کاربردهای خاص خودشون رو دارن که توضیح داده شده

به هر حال شما باید 100% ابتدا این دوره های که توی لینک دادم رو بگذرونید...

آقا من این آموزشهارم دیدم.

خیلی مفید بود اما برای کاری که من میخوام کاربردی نداشت

پیشنهاد بعدیت چیه؟ :fool_mini2:

لینک ارسال

با کتابخونه GoogleMaps کار کنید

فکر کنم شما منظور منو خوب متوجه نشدید

شما سورس قبله نما دارید؟

اگه یه سورسی مثل قبله نما بزارید خودم بقیشو اوکی میکنم

لینک ارسال

این آموزشو ببینم کافیه؟

میخوام وقتی طول و عرض وارد شد مثلا تو مسیج باکس پیغام بیاد "این موقعیت در جنوب غربی شما میباشد"

لینک ارسال

ببینید شما برای کار کردن با GPS یک سری مقدماتی رو باید پیاده سازی کنید

اولا اینکه باید شبیه ساز شما genymotion یا nox باشه که بتونید از gps استفاده کنید و سرویس گوگل پلی رو روش نصب کنید

دوما ریسورس های خاصی رو لازم داره که توی دوره بهتون کاملا گفته شده باید چیکار کنید

آموزش استاد خلیلی بسیار با حوصله، گام به گام و شفاف هستش و همه ی موارد کار با GPS گفته شده

همچنین کتابخانه های "کتابخانه GoogleMapPlaces " و "کتابخانه GoogleMapNavigation" که ساخت خود استاد خلیلی هست توی فروشگاه انجمن موجوده برای کسانی که میخوان

حرفه ای تر و راحت تر کار کنند که البته این کتابخانه ها کاربردهای خاص خودشون رو دارن که توضیح داده شده

به هر حال شما باید 100% ابتدا این دوره های که توی لینک دادم رو بگذرونید...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...