رفتن به مطلب
  • 0

صفحه اس ام اس

farhad-Fi

سوال

سلام دوستان

من یه برنامه دارم که مثلا ما تو ادیت تکست یه چیزیو تایپ می کنیم و روی باتن کلیک می کنیم

میخوام مثل صفحه های اس ام اس گوشی باشه که هربار که یه چیزیو تایپ می کنم و روی باتن میزنم،اون متن قبلی بره بالاتر و یه قسمت جدید برای متن جدید ساخته باشه

دقیقا مثل صفحه های چت یا صفحه های اس ام اس

نمیدونم از کجا شروع کنم

ممنون میشم کمک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خب شما میتونید از مولتی پنل یا لیست ویو استفاده کنید که هرکدوم بحث های خودشو داره و باید در موردش تحقیق و کار بکنید.

اما یه سورس ساده برای اینکار براتون اماده کردم ولی اگه کار نکرده باشین خیلی سوال براتون پیش میاد. پس پیشنهاد میکنم سرچ کنید آموزش های مولتی پنل یا آریا لیست ویو رو مطالعه کنید...

photo_2016_08_04_00_49_28.jpg

دانلود سورس

شاید رو ادیت تکست لمس کنید برای نوشتن کیبورد بیفته روش... که اینم بحثی جدا داره میتونید با سرچ کردن این مشکل رو حل بکنید.

لینک ارسال

سلام

خب شما میتونید از مولتی پنل یا لیست ویو استفاده کنید که هرکدوم بحث های خودشو داره و باید در موردش تحقیق و کار بکنید.

اما یه سورس ساده برای اینکار براتون اماده کردم ولی اگه کار نکرده باشین خیلی سوال براتون پیش میاد. پس پیشنهاد میکنم سرچ کنید آموزش های مولتی پنل یا آریا لیست ویو رو مطالعه کنید...

photo_2016_08_04_00_49_28.jpg

دانلود سورس

شاید رو ادیت تکست لمس کنید برای نوشتن کیبورد بیفته روش... که اینم بحثی جدا داره میتونید با سرچ کردن این مشکل رو حل بکنید.

خیلی ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...