رفتن به مطلب

کتابخانه AADrawer اختصاصی انسورسنتر

مهمان

ارسال‌های توصیه شده

درود  :cheshmak:

من تو آخرین پروژه ای که داشتم کار میکردم از متریال 3.20 در B4A 6 استفاده کردم و متوجه شدم این ورژن فوق العاده با لایبری های قبلا ورپ شده مشکل داره !

یکی از پراستفاده ترین کتابخانه هایی که من استفاده میکردم MSMaterialDrawer و MaterialDialog بودند که اولی 75% و دومی 50% با ورژن جدید ناسازگاری نشون میده !

من یک کتابخانه آماده کردم که مشابه اولی ورپ شده کتابخانه Mikepenz است . این کتابخانه به تستر نیاز دارد و میخوام از همه دوستان خواهش کنم یک سورس متریال B4A 6 را با این کامل کنند . اکثر توابع را سعی کردم عین کتابخانه MSMaterialDrawer دربیارم.

قطعا این کتابخانه باگ های زیادی خواهد داشت برای همین دارم خواهش میکنم از دوستان 

1- در پروژه هاتون هنوز استفاده کنید مگر اینکه کاربرد بیسیکی ازش داشته باشید 

2- اگر اررور یا هر مشکل دیگه ای داشتید بگید .

تنها دلیلی که من اینو بین مدیران مطرح نکردم این بود که این کتابخانه تعداد زیادی تابع دارد و خواستم همه با هم مشکلاتشو بر طرف کنیم و خصوصی تمومش نکنم

خواهشا حرف هایی مثل اصلا چرا اینو گذاشتی اینجا و ... نزنید که به اندازه کافی انرژی آدمو میگیره

این لینک Github این کتابخانه است

اگر تابعی بنظرتون کم آمد و دیدید اونجا ازش اسم برده شده بگید که من اضافه کنم

AADrawer.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمونه کد : 

Dim Header As AfAccHeaderBuilder
	Dim drw As AfDrawer
	Header.Initialize("Header")
	Dim BD As BitmapDrawable 
	BD.Initialize(LoadBitmap(File.DirAssets,"header.jpg"))
	Header.withHeaderBackground(BD)
	Dim MDB As AfDrawerBuilder

MDB.Initialize("MD")
	MDB.withToolbar(ActionBar)
	Dim xml As XmlLayoutBuilder
	MDB.withAccountHeader(Header.build)
	MDB.AddPrimaryDrawerItem("صفحه اصلی",xml.GetDrawable("ic_home"),Null,"",True,999,"")
	drw.Initialize(MDB.Build)

لیست توابع

سورس کد : AADrawer.rar

لینک ارسال

سلام داداش  ممنون از بابت رپ کردن کتابخونه ولی اون دوتا کتابخونه ای که گفتی روی بیسیک ۶ و اپکامپت ۳.۲ هیچ مشکلی ندارن بنده و خیلی از دوستان دیگه داریم ازشون استفاده میکنیم. و مشکلی هم ندیدیم 

لینک ارسال

تشکر فراوان 

این کتابخانه توابع زیادی داره و قابلیت های جالب 

من نمونه مثال خود این کتابخانه رو دانلود کردم(گوگل پلی) که دوستان ببنید چه چیزهای دیگه هم داره 

اگر بتونید اونا رو هم اضافه کنید عالی میشه (بخصوص قابلیت RTL و مینی دارور)

دوستان حتما نمونه apk رو ببینند تا منظورمو متوجه بشند 

دانلود

لینک ارسال

سلام داداش  ممنون از بابت رپ کردن کتابخونه ولی اون دوتا کتابخونه ای که گفتی روی بیسیک ۶ و اپکامپت ۳.۲ هیچ مشکلی ندارن بنده و خیلی از دوستان دیگه داریم ازشون استفاده میکنیم. و مشکلی هم ندیدیم 

سلام دوست عزیز . به هر حال من درصد نوشتم و اگر برای شما مشکلی نداشته خوش بحالتون چون من که بیکار نبودم اینو رپ کنم خودم نیازش داشتم. اگرم اون داره کار میکنه میتونید از همونا استفاده کنید

لینک ارسال

types do not matches(warning #22)

in this line>>.

MDB.AddPrimaryDrawerItem("صفحه اصلی",xml.GetDrawable("ic_home"),Null,"",True,999,"")

لینک ارسال

types do not matches(warning #22)

in this line>>.

سلام دوست عزیز ممنون از وقتتون برای تست این برنامه این Warning است شما بهش کاری نداشته باشید برنامه به راحتی کار خواهد کرد فقط دقت کنید drawable ic_home توی ریسورس هاتون باشه من اینو به عنوان مثال دادم بجاش هر Drawable ای میخواید بزارید 

لینک ارسال

سلام دوست عزیز ممنون از وقتتون برای تست این برنامه این Warning است شما بهش کاری نداشته باشید برنامه به راحتی کار خواهد کرد فقط دقت کنید drawable ic_home توی ریسورس هاتون باشه من اینو به عنوان مثال دادم بجاش هر Drawable ای میخواید بزارید

سلام عزیزم خیلی هم خوب انشالله تغییر فونت رو هم اضافه کن بهش.راستی اگه خواستید رپ متریال دیالوگ رو واستون بفرستم که تو زمانتون صرفه جویی بشه .درکل عالی
لینک ارسال

سلام عزیزم خیلی هم خوب انشالله تغییر فونت رو هم اضافه کن بهش.راستی اگه خواستید رپ متریال دیالوگ رو واستون بفرستم که تو زمانتون صرفه جویی بشه .درکل عالی

دوستان تغییر فونت رو تونستن به msmaterial drawer  اضافه کنن  اگر خواستید بیاید به ایدی تلگرام من تا بهتون بگم amin3131

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

سلام این دو کتابخانه توی سورس نبود قرار بدهید

AfDrawer

AfAccHeaderBuilder

لطفا قرار بدهید

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

AfDrawer

AfAccHeaderBuilder

لطفا قرار بدهید

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...