رفتن به مطلب
  • 0

خروجی نگرفتن از طریق bridge

zartosht

سوال

با درود فراوان

ببخشید چند روزی هست که از طریق بریج همون کامپایل بوسیله تلفن نمیتونم خروجی بگیرم یعنی با استفاده از ip وصل میشه مشکلی نداره، کامپایل هم میشه روی خط "installing..."  میمونه. نه تلفن نه برنامه عکس العملی نشون نمیدن..

گوشیمو ریست کردم دوباره ، روی سیستم هم b4a رو کلا حذف و دوباره نصب کردم، با یه شبکه دیگه امتحان کردم... ولی متاسفانه هیچکدوم فایده ای نداشت، لطفا راهنماییم کنید کلا استاپ شدم...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

فقط روی یه برنامه اینجوریه؟ یا همشون روی Installing میمونن؟
سلام ، روی یک دیوایس دیگه تست کنید و نتیجه رو گزارش بدید.

بله روی چنتا دیوایس امتحان کردم به همون شکل، منتها دیشب من سیستم ریستور کردم یه بار درست شد اما دوباره به همون شکل در اومد..

لطفا راهنمایی کنید که ویندوز نخواد عوض کنم؟؟؟ آیا ممکنه مشکل از کتابخانه ها یا مثلا منیفست باشه؟ البته با حالت های مختلف کار نکرده..

یا مثلا sdk که در آدرس ها بش دادم که 21 هست ولی قبلا کار میکرده..

لینک ارسال

بله روی چنتا دیوایس امتحان کردم به همون شکل، منتها دیشب من سیستم ریستور کردم یه بار درست شد اما دوباره به همون شکل در اومد..

لطفا راهنمایی کنید که ویندوز نخواد عوض کنم؟؟؟ آیا ممکنه مشکل از کتابخانه ها یا مثلا منیفست باشه؟ البته با حالت های مختلف کار نکرده..

یا مثلا sdk که در آدرس ها بش دادم که 21 هست ولی قبلا کار میکرده..

آیا روی تمام سورس ها این ارور میاد؟؟؟؟

لینک ارسال

با درود فراوان

ببخشید چند روزی هست که از طریق بریج همون کامپایل بوسیله تلفن نمیتونم خروجی بگیرم یعنی با استفاده از ip وصل میشه مشکلی نداره، کامپایل هم میشه روی خط "installing..."  میمونه. نه تلفن نه برنامه عکس العملی نشون نمیدن..

گوشیمو ریست کردم دوباره ، روی سیستم هم b4a رو کلا حذف و دوباره نصب کردم، با یه شبکه دیگه امتحان کردم... ولی متاسفانه هیچکدوم فایده ای نداشت، لطفا راهنماییم کنید کلا استاپ شدم...

فقط روی یه برنامه اینجوریه؟ یا همشون روی Installing میمونن؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...