رفتن به مطلب

آموزش راه اندازی AppCompat 3.2

مهمان

ارسال‌های توصیه شده

تصویر فایل هایی که بروز کردم

اولا شما ورژن build-tools تون 23.0.2 هستش که باید 23.0.3 باشه این از این دوما شما اصلا sdk-tools رو نصب نکردی نسخه preview مشکل داره و حتما هم api 23 رو استفاده کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من پروژه رو ران میکنم این ارور رو میده

post-4807-0-91187200-1470822938_thumb.png

لینک ارسال

مشکل از بیلد تولس است

Sent from my iPhone using Tapatalk

من همشون رو پاک کردم و فقط نسخه 23.0.3 رو نگه داشتم

لینک ارسال

من همشون رو پاک کردم و فقط نسخه 23.0.3 رو نگه داشتم

از طریق sdk همرو حذف کنید و فقط همین نسخه را با دی پی ان و بدون اون روش های mirror نصب کنید از خود ریپو ها

لینک ارسال

اولا شما ورژن build-tools تون 23.0.2 هستش که باید 23.0.3 باشه این از این دوما شما اصلا sdk-tools رو نصب نکردی نسخه preview مشکل داره و حتما هم api 23 رو استفاده کنید

البته من باهاتون مخالفم چون من خودم با همین ورژن راحت کار میکنم فیلم رو هم اگر ببینید رو کیت کت اپو تست میکنم

لینک ارسال

از طریق sdk همرو حذف کنید و فقط همین نسخه را با دی پی ان و بدون اون روش های mirror نصب کنید از خود ریپو ها

سلام

اینکارو کردم ولی بازم ارور میده

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

کسی نمیدونه ؟

یکی راهنمایی کنه

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
در در 1395/05/16, 21:39:03، افشین ارانی گفته است :

سلام 

آموزش گویای همه چیز هست فقط کدهایی که داخل آموزش استفاده شد را اینجا قرار میدم

-----
#Extends: android.support.v7.app.AppCompatActivity
-----
SetApplicationAttribute(android:theme, "@style/MyAppTheme")
CreateResource(values, theme.xml,
<resources>
    <style name="MyAppTheme" parent="@style/Theme.AppCompat.NoActionBar">
        <item name="colorPrimary">#FF9800</item>
        <item name="colorPrimaryDark">#F57C00</item>
        <item name="colorAccent">#FFA726</item>
    </style>
</resources>
)

دانلود : لینک 

رمز فایل : www.answercenter.ir

سلام داداش من میخوام از اکشن بار خود آندروید استفاده کنم ولی هرچی DarkActionBar مینویسم اررور theme.xml میده ، چرا؟

اینم اررورش:

res\values\theme.xml:3: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name '@style/Theme.AppCompat.DarkActionBar'.

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام

من خیلی جستجو کردم تا ببینم مشکل اینکه چرا appcompat 3.3 چرا روی اندروید 4.4.4 جواب نمیده اما به هیچ جوابی نرسیدم من از b4a6.3 استفاده میکنم از نسخه های پایین هم استفاده کردم اما وقتی روی گوشی و اندروید زیر 5 تست میکنم ارور میده و برنامه رو سریع می بنده

کسی می تونه کمکم کنه تا مشکلم حل بشه

کلا متریال با appcompat برای اکشن بار رو نتونستم راه بندازم دوستان لطف منند بگن چطوری مشکل unfutunatly close رو حل کنم

لینک ارسال

در 37 دقیقه قبل، msm4all گفته است :

سلام

من خیلی جستجو کردم تا ببینم مشکل اینکه چرا appcompat 3.3 چرا روی اندروید 4.4.4 جواب نمیده اما به هیچ جوابی نرسیدم من از b4a6.3 استفاده میکنم از نسخه های پایین هم استفاده کردم اما وقتی روی گوشی و اندروید زیر 5 تست میکنم ارور میده و برنامه رو سریع می بنده

کسی می تونه کمکم کنه تا مشکلم حل بشه

کلا متریال با appcompat برای اکشن بار رو نتونستم راه بندازم دوستان لطف منند بگن چطوری مشکل unfutunatly close رو حل کنم

داداش شما تاپیک کتابخونه ی اپکامپت رو داخل سایت اصلی داداش مطالعه میکردید داخل همون تاپیک خود سازنده توضیح داده که این مشکل به چه دلیل ایجاد میشه  به تمام دوستان توصیه میکنم همیشه تاپیک های خود کتابخونه ها بهمراه سمپل های اصلی رو مطالعه کنن و ببینن بیاد دستشون که این کتابخونه چه پیش نیازهایی داره و چجوری باید ازش استفاده کرد .

1. In Android SDK-Manager be sure that the "Android SDK Build-tools" 23.0.3 is installed! Deinstall all other versions so 23.0.3 is the only one installed! If you leave older versions of build tools installed your compiled app may work on Android 5.0 and above but it will fail on older Android versions like KitKat.

همون جور که گفته برید داخل SDK و تمام Android sdk build tools  هایی که نسخشون کمتر از 23.0.3 هست رو پاک کنید این مشکلتون حل میشه 

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، امین پوراباذری گفته است :

داداش شما تاپیک کتابخونه ی اپکامپت رو داخل سایت اصلی داداش مطالعه میکردید داخل همون تاپیک خود سازنده توضیح داده که این مشکل به چه دلیل ایجاد میشه  به تمام دوستان توصیه میکنم همیشه تاپیک های خود کتابخونه ها بهمراه سمپل های اصلی رو مطالعه کنن و ببینن بیاد دستشون که این کتابخونه چه پیش نیازهایی داره و چجوری باید ازش استفاده کرد .

1. In Android SDK-Manager be sure that the "Android SDK Build-tools" 23.0.3 is installed! Deinstall all other versions so 23.0.3 is the only one installed! If you leave older versions of build tools installed your compiled app may work on Android 5.0 and above but it will fail on older Android versions like KitKat.

همون جور که گفته برید داخل SDK و تمام Android sdk build tools  هایی که نسخشون کمتر از 23.0.3 هست رو پاک کنید این مشکلتون حل میشه 

من دقیقا همین کار رو کردم اما بازم وی کیت کت ارور میده

فقط نسخه 23.0.3 رو دارم

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...
در در 1395/10/02, 07:33:59، msm4all گفته است :

کسی کمک نمی کنه>؟

منم امروز درگیر این قضیه بودم .از 23.0.3 به پایین رو حذف میکردم از خود sdk , باز هم زیر 5 اجرا نمیشد .چون وقتی حذف میکردم .باز هم توی پوشه ی build-tools باقی میموند .رفتم توی پوشه build-tools از 23.0.3 به پایین رو حذف کردم اکی شد .

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

سلام

من همه نکته‌هایی که داخل فیلم گفتید رو انجام دادم ولی باز این ارور رو میده 

عکس ارور

کل sdk رو هم اپدیت کردم و همش بروزه

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...