رفتن به مطلب

ایجاد بخش ( انجام پروژه با دست مزد )

arastooms

ارسال‌های توصیه شده

سلام

استاد موسوی دو سه هفته هست که سخت دقیقا پیگیر همین کار هستش و به زودی همچین قابلیتی روی یک دامنه و هاست به نام مخصوص خودش به واسطه گری انجمن (مثل پونیشا)

کارش رو شروع میکنه  ♥

بدون شک توی یک بخش نمیشه این کار رو انجام داد چون زیر نظر انجمن نیست

زیر نظر انجمن نبودن هم کلا واسه انجمن ضرری نداره و واسه دو طرف ضرر و ریسک داره:

برای کسی که پروژه دهنده هست اومدیم و اصلا 30% پول رو پیش داد و بعدش پروژه گیرنده پروژه رو انجام نداد  :fekr: هم اسم انجمن بد در میره و هم این وسط ناراحتی های زیادی بوجود میاد

پروژه گیرنده هم فکر کن مثلا 60% پول رو گرفته بود و پروژه رو تحویل داد و حالا منتظر مابقی مبلغ واریز بشه اما پروژه دهنده مبلغ رو واریز نکنه  :wacko1:

یه جورایی واسطه گری انجمن به صورت سازمان یافته میتونه اطمینان و اعتماد زیادی رو بوجود بیاره تا همه در یک فضای امن کار کنند  :areuok:

سلام مهدی جان 

گفته شما کاملا منطقی هست و البته برای هر فعالیتی میشه فکر کرد که مشکلات زیادی وجود داره و اینطوری خیلی محافظ کارانه باید بریم جلو 

می تونیم با ایجاد قوانین ( در ابتا خیلی محدود کنیم هر دو طرف رو ) کار رو شروع کرد 

بعد که بخش فعال شد اگر اجمن قصد داشت پیگیری کنه و بخش و سایت جدا و .. داشته باشه کار بران رو منتقل کنه اونجا اگر هم نه که نه میتونیم بگیم فقط و فقط پست بزارن و ( و پست های درخواست بسته بشه و هر کی نیاز داشت مسیج خصوصی بزنه یا تلفن تماس و ...)

( مثلا دعوت به همکاری برای انجام پروژه ...) و همه قرداد های دوطرف بین خودشون باشه و کوچکترین موضوعی در انجمن نوشته نشه  که مشکلات حساب و کتاپ دیگران گریبان گیر انجمن بشه

اینطوری می تونیم شروع کنیم 

حد اقل آزمایشی کار کنیم و اگر خواستی من خودم مدیریت این بخش رو حاظرم قبول کنم ( تا آزمایشی بریم جلو ببینیم چی میشه ) :DD: 

و بعد از کسب تجربه بیشتر می تونیم کم کم محدودیت ها رو کمتر کنیم

:areuok: 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید کل پول رو از کارفرما بگیرین همون اول (توسط یه فرد مورد اعتماد که پول دستش بمونه).

اگر پروژه انجام شد {

95%  پول رو بدین به فریلنسر.

} در غیر اینصورت {

100% پول رو برگردونین به کارفرما.

}

// اون 5% مرحله اول پورسانت اون فرد مورد اعتماده :D

لینک ارسال

باید کل پول رو از کارفرما بگیرین همون اول (توسط یه فرد مورد اعتماد که پول دستش بمونه).

اگر پروژه انجام شد {

95%  پول رو بدین به فریلنسر.

} در غیر اینصورت {

100% پول رو برگردونین به کارفرما.

}

// اون 5% مرحله اول پورسانت اون فرد مورد اعتماده :D

سلام 

ببینید بالاخره ما نیاز داریم که یه تاپیک جامع برای همین بحث ها داشته باشیم 

ولی من حتی تا این مرحله هم برای شروع پیشنهاد نمیکنم 

فقط در حد نوشتن موضوع و بحث و گفتگو در باره قیمت کارها ( برای این پیشنهاد چه قدر قیمت بدم و یا با چه قیمتی این کار مناسبه و ...)

بعد به قول مهدی جان برای قرار داد و غیره کار رو منتقل کنیم به واسطه

لینک ارسال

ببینید اگه قیمت ها و ... سازمان دهی نشده باشه

من خودم شخصا مورد داشتم یک برنامه از من قیمت گرفتن قیمت داده بودم 150 تومن

مورد داشتیم یک کاربر همون رو با قیمت باور نکردی یک شارژ 10 هزار تومنی ایرانسل انجام داده  :DD:

کاملا جدی گفتم حرفم رو...

ببینید توی تاپیک به هیچ وجه نمیشه همچین بحصی رو جلو برد.همین انجمن به طور ناخودآگاه تجربه چنین مواردی رو داره

تاپیک های زیادی زده شده که مثلا کی همچین پروژه ای رو انجام میده؟ خیلی ها جواب دادن و در نهایت ناراحتی های بزرگی بوجود اومده  :wacko1:

شما راه کار و تمامی مشکلات و راه حل اونها رو مد نظر بگیرید

اگر به نتیجه قابل قبولی رسیدید راه کار رو بگید تا بقیه نظر بدن در موردش... اگه تایید شد من حرفی ندارم و بخش رو میزنم  :fekr:

لینک ارسال

دوستان پیشنهادی دارند برای این تاپیک و این موضوع بنویسند 
من بررسی میکنم بعد از جمع بندی در هفته آینده خلاصه ای رو همینجا مطرح میکنم اگر موافق بودید شروع کنیم

لینک ارسال

ببینید خیلی مسائل هست که باید رعایت شه

بزودی یه دامین  جدا که برای این کار ایجاد شده با یه سبک ساده و تیم قیمت گذاری تیم های انجام پروژه و... در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

لینک ارسال

استاد موسوی عزیز ببینید این خیلی خوبه که این سایت در حال آماده شدنه 
و میتونه این بخش در واقع عزیزانی رو که واقعا نیاز دارند به کار حرفه ای به سمت وبسایت هدایت کنه 
و دوستاین که گاهاً به کمک نیاز دارند و با یک سورس  ساده یا یک کمک کوچک کارشون راه می افته رو کمک کنه
من در موضوع طراحی از پایه یک برنامه و شرایط و ... کاملا با شما موافقم
نیاز به کار از پایه و تیم قیمت گذاری و کار اصولی و . ... هست
اما من اگر نیاز داشته باشم یه گرافیک خوب بزنم و وقت نداشته باشم بخام ویو رو بدم به گرافیک کار و فقط یک گرافیگ کار نیاز داشته باشم یا برعکس کد رو کمک بگیرم ولی گرافیک رو بخام تخصوصی و با سلیقه خودم کار کنم 
یا حتی خیلی کمتر از این ها 
میتونه این تاپیک خوب باشه و در نهایت اگر کار خیلی کلی بود به سمت سایت هدایت بشه
و انجمن از داشتن این قسمت مشکلی براش پیش نمیاد و نهایتش اینه که بعد از 6 ماه کل تاپیک و بخش و قسمت میشه با یه کلیک بسته بشه ....
به نظر من به امتحانش می ارزه 

لینک ارسال

استاد موسوی عزیز ببینید این خیلی خوبه که این سایت در حال آماده شدنه 

و میتونه این بخش در واقع عزیزانی رو که واقعا نیاز دارند به کار حرفه ای به سمت وبسایت هدایت کنه 

و دوستاین که گاهاً به کمک نیاز دارند و با یک سورس  ساده یا یک کمک کوچک کارشون راه می افته رو کمک کنه

من در موضوع طراحی از پایه یک برنامه و شرایط و ... کاملا با شما موافقم

نیاز به کار از پایه و تیم قیمت گذاری و کار اصولی و . ... هست

اما من اگر نیاز داشته باشم یه گرافیک خوب بزنم و وقت نداشته باشم بخام ویو رو بدم به گرافیک کار و فقط یک گرافیگ کار نیاز داشته باشم یا برعکس کد رو کمک بگیرم ولی گرافیک رو بخام تخصوصی و با سلیقه خودم کار کنم 

یا حتی خیلی کمتر از این ها 

میتونه این تاپیک خوب باشه و در نهایت اگر کار خیلی کلی بود به سمت سایت هدایت بشه

و انجمن از داشتن این قسمت مشکلی براش پیش نمیاد و نهایتش اینه که بعد از 6 ماه کل تاپیک و بخش و قسمت میشه با یه کلیک بسته بشه ....

به نظر من به امتحانش می ارزه 

فرقی نداره چون فرمی که برا سفارش میسازیم انعطاف کافی رو داره یعنی شما کار گرافیکی داشته باشی یا برنامه نویسی یا حتی ساخت دیتابیس یا هرچیز دگ حتی سفارش تبلیغات هم خواهیم داشت

سایت واسطه امور مالی هم خواهد بود با قوانین ثابت که اعتماد دو طرف جلب بشه

منظور از تیم انجام پروژه هم تیم ثابت نیست هرکسی با هر تخصصی میتونه همکاری کنه باهامون

قرار بود یه سایت فریلنسر ایجاد بشه که حتی اسکریپتش هم تهیه و فارسی سازی شد ولی تصمیم بر این شد که یه سیستم خیلی ساده باشه

لینک ارسال

فرقی نداره چون فرمی که برا سفارش میسازیم انعطاف کافی رو داره یعنی شما کار گرافیکی داشته باشی یا برنامه نویسی یا حتی ساخت دیتابیس یا هرچیز دگ حتی سفارش تبلیغات هم خواهیم داشت

خیلی هم عالی 

پس صبر میکنیم ببین چه اتفاقی در حال افتادنه و چه طور پیش میره 

امید وارم موفق باشید 

و بتونیم با همکاری همه دوستان گره ای از کار خودمون و عزیزان باز کنیم

به امید موفقیت شما و همه دوستان انجمن 

( اگر نیاز هست پست و تاپیک بسته بشه ) مدیران زحمت بکشند تاپیک رو ببندن

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...