رفتن به مطلب
  • 0

ساخت نرم افزار تحت وب

ramtin

سوال

سلام

بنده یک برنامه در استور مایکروسافت دارم که برای سیستم عامل های ویندوزفون و ویندوز استور 8.1 ساخته شده. (کار برنامه اینه که به سایت های موزیک وصل میشه و اطلاعات رو از اونها میگیره و به صورت کاملا شیک به کاربرا نشون میده، توانایی دانلود تمامی لینکهای دانلود در صفحه دانلود رو هم دارا هست حتی اگه لینک ها 10000 عدد باشه.)

چند وقتی هست که توی این فکرم در آینده یک نسخه اندرویدی از این برنامه(البته به صورت محدود) رو هم ارائه کنم.

در حال حاضر بعد از گذشت یک ماه نسخه ویندوزفون 5هزار دانلود داشته که توی ویندوزفون این تعداد دانلود برای یک برنامه نویس واقعا باور نکردنی هست(چون تعداد ویندوزفونی ها توی ایران و جهان خیلی کم هست!)

خب از نظر شما بنده با چی برنامه رو برای اندروید بسازم؟ Eclipse یا B4a ؟ بنده یکمی با هر دو کار کردم و آشنایی با هر دو دارم (در حد قرار دادن یک دکمه و ساخت رویداد کلیک)

هر کدوم رو که انتخاب میکنید لطفا دلیلتون رو هم بگید و اینکه آموزش ابتدایی هم معرفی کنید.

در واقع میخوام قبل از نوروز پروژه اندرویدی رو استارت بزنم و اگه شد قبل از نوروز به اتمام برسونمش.

من موبایل اندرویدی ندارم پس هر کدوم رو انتخاب کردید لطفا Emulator درست و حسابی هم معرفی کنید چون قبلا که کار کردم Emulator اس دی کا اندروید خیلی کُند بود.

ممنون و سپاس گذار شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

باسلام بیسیک در بعضی جاهای واقعا بگم دستت بستس

و اکلیپس ن خیلی هم قویه اگه با اکلیپس بنویسی واقعا کارت توپ در میاد..آموزشی که برا اکلیپس بهت میگم رو باید تو نت سرچ کنی و واقعا منابع خوبی گیرت میاد برا یادگیری

و اینکه ار یوویو میتونی استفاده کنی واسه ران گرفتن از برنامه من خودم واسه اکلیپس از یوویو استفاده میکنم که سرعتش هم خوبه

حالا دوستانی هم هستن که نظرشون رو جنی موشن هست

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...