رفتن به مطلب

سورس بازی حدس بزن آهنگ

erfan.sajjadie

ارسال‌های توصیه شده

سورس بازی حدس بزن آهنگ
توضیحات بازی:

در این بازی یک آهنگ برای کاربر پخش میشه و کاربر باید ادامه آهنگ را که قطع میشه را بنویسه

با استفاده از این سورس یاد می گیرید:

۱-استفاده از دیتابیس برای ذخیره جواب ها متن آهنگ ها و جواب هر مرحله
۲-استفاده از اسلایدینگ پنل به همراه قابلیت شخصی سازی آن
3-ساخت صفحه کلید برای نشان دادن حروف
۵-پخش آهنگ
۶- استفاده از سیک بار سفارشی و هماهنگ کردن آن با موزیک
7-قابلیت انتخاب چندمین حرف برای نمایش توسط کاربر
۸-قابلیت حذف چند حرف از صفحه کلید برای راهنمایی
۹-.....

با استفاده از این سورس شما می تونید بازی های زیادی بسازید و در بازار قرار دهید
با قیمت باورنکردنی
۱۲۰۰۰
فرصت را از دست ندید
سورس این بازی هیچ جا دیگه گیرتون نمی یاد

و فقط از همین سایت میتونید خریداری کنید

مژده: به زودی آموزش تصویری ثبت رکورد به صورت آنلاین برای این بازی هم به محصول اضافه میشه و در اختیار تمامی خریداران محصول
قرار میگیره و میتونند از بخش مشتریان و لیست خریدهاشون، آموزش تصویری اضافه شده رو هم به رایگان دانلود کنند

کسایی که تمایل دارن میتونن قبل از خرید فایل نصبی برنامه رو هم دانلود کنند و با برنامه کار کنند و کاربردش رو ببینند
دانلود فایل نصبی

لینک خرید محصول

sheryadetnare01.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 41
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

دوست عزیز الان مشکل شما دقیقا کجاست ؟ اینکه مثلا درون پرداخت توی برنامه بخواهید اضافه کنید به پشتیبانی ربطی نداره کلی آموزش توی انجمن هستش در این موارد منظور از پشتیبانی توی تمام دنبا این هستش که ا

سورس بازی حدس بزن آهنگ توضیحات بازی: در این بازی یک آهنگ برای کاربر پخش میشه و کاربر باید ادامه آهنگ را که قطع میشه را بنویسه با استفاده از این سورس یاد می گیرید: ۱-استفاده از دیتابیس برای ذخیره جو

سلام دوست عزیز لطفا ایمیل خود را برای من ارسال کنید تا من پرداخت درون برنامه کافه بازار را برای شما قرار بدم. بله آهنگ ها را خودم کراپ کردم.

سلام سورس برای اندروید استودیو هستش؟

خیر

برای بیسیکه سورس

لینک ارسال

سلام برنامه رو در بازار گذاشتید؟

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

لینک ارسال

سلام، برنامه خیلی خوبیه اما چرا برای خرید سکه داخلش از پرداخت درون برنامه ای استفاده نشده تا اقلا درآمد داشته باشه، اگه این ویژگی رو داشت عالی بود، ۱۰۰درصد با قیمت بالاتر حتی میخریدمش.

لینک ارسال

سلام، برنامه خیلی خوبیه اما چرا برای خرید سکه داخلش از پرداخت درون برنامه ای استفاده نشده تا اقلا درآمد داشته باشه، اگه این ویژگی رو داشت عالی بود، ۱۰۰درصد با قیمت بالاتر حتی میخریدمش.

سلام دوست عزیز

پرداخت درون برنامه ای نمی شه درون برنامه بذارن.

اگه شما مخوای بخر برنامه را من براتون درست مکنم می فرستم

لینک ارسال

سلام برنامه رو در بازار گذاشتید؟

خیر برنامه در بازار قرار نداره

لینک ارسال

خیر برنامه در بازار قرار نداره

چرا نزاشتین؟دلیل خاصی داشت؟

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

ببخشید چرا نمیشه؟

من سورس رو خریدم مرسی خیلی عالیه .اگه به صورت عادی درون پرداخت نمیشه لطفا نسخه درون پرداخت سورس رو واسم بفرست.راستی این اهنگارو از سایتی گرفتی یا خودت crop کردی؟

مرسی

لینک ارسال

ببخشید چرا نمیشه؟

من سورس رو خریدم مرسی خیلی عالیه .اگه به صورت عادی درون پرداخت نمیشه لطفا نسخه درون پرداخت سورس رو واسم بفرست.راستی این اهنگارو از سایتی گرفتی یا خودت crop کردی؟

مرسی

سلام دوست عزیز لطفا ایمیل خود را برای من ارسال کنید تا من پرداخت درون برنامه کافه بازار را برای شما قرار بدم.

بله آهنگ ها را خودم کراپ کردم.

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

یعنی اگه بخرم خودت پرداخت درون برنامه ای رو جوری درست میکنی که چنتا بسته سکه به کاربر نمایش داده بشه مثلا بسته ۵۰۰تایی ۱۰۰۰تایی ۲۰۰۰تایی و ۵۰۰۰تایی ، هر کدوم هم یه قیمت مشخص داشته باشن و کاربر بتونه یکی رو انتخاب کنه و بعد از خرید به همون میزان به مجموع سکه هاش اضافه بشه! اگه این کارو میکنی بگو من همین الان بخرمش!

لینک ارسال

یعنی اگه بخرم خودت پرداخت درون برنامه ای رو جوری درست میکنی که چنتا بسته سکه به کاربر نمایش داده بشه مثلا بسته ۵۰۰تایی ۱۰۰۰تایی ۲۰۰۰تایی و ۵۰۰۰تایی ، هر کدوم هم یه قیمت مشخص داشته باشن و کاربر بتونه یکی رو انتخاب کنه و بعد از خرید به همون میزان به مجموع سکه هاش اضافه بشه! اگه این کارو میکنی بگو من همین الان بخرمش!

بله

الان سورشا برای یک نفر دیگه فرستادم

شما هم می تونی خریداری کنی تا من کدشا برات بفرستم

لینک ارسال

بله

الان سورشا برای یک نفر دیگه فرستادم

شما هم می تونی خریداری کنی تا من کدشا برات بفرستم

خریدم! آیدی تلگرام خودت رو اگه امکان داره برام خصوصی کن تا با هم در ارتباط باشیم .

لینک ارسال

خریدم! آیدی تلگرام خودت رو اگه امکان داره برام خصوصی کن تا با هم در ارتباط باشیم .

ایمیلتونا بهم بدید تا براتون سورسا بفرستم.

لینک ارسال

ایمیل [email protected]

لطفا سورس بازی با درون پرداخت رو ارسال کنید.

متاسفانه نمیتونم پیغام خصوصی براتون ارسال کنم.

ممنون

لینک ارسال

با تشکر از سورس خوبتون

زدن همچین برنامه ای کار خاصی نداره در واقع مهم اون زحمت واسه اهنگ ها و دیتابیس برنامه هست که شما زحمتشو کشیدید ولی بهتر نبود قبل اینکه فایل Apk  برنامه رو برای تست اینجا قرار دادید یه فکری به حال امنیت دیتابیس و اون اهنگ هایی که کراپ کردید می کردید چون فقط کافیه برنامه رو با Winrar  باز کنی تا تمام اهنگ ها و دیتابیس بیاد بیرون که ذخیره کردن این فایل های مهم در پوشه asset  کار اشتباهی بوده باید یه فکری به حال امن بودنشون می کردید 

فقط خواستم هشدار بدم که این مشکل رو رفع کنید و ما رو در جریان روند حلش بزارید ایا راه حل خوبی پیدا می کنید یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

با تشکر از سورس خوبتون

زدن همچین برنامه ای کار خاصی نداره در واقع مهم اون زحمت واسه اهنگ ها و دیتابیس برنامه هست که شما زحمتشو کشیدید ولی بهتر نبود قبل اینکه فایل Apk  برنامه رو برای تست اینجا قرار دادید یه فکری به حال امنیت دیتابیس و اون اهنگ هایی که کراپ کردید می کردید چون فقط کافیه برنامه رو با Winrar  باز کنی تا تمام اهنگ ها و دیتابیس بیاد بیرون که ذخیره کردن این فایل های مهم در پوشه asset  کار اشتباهی بوده باید یه فکری به حال امن بودنشون می کردید 

فقط خواستم هشدار بدم که این مشکل رو رفع کنید و ما رو در جریان روند حلش بزارید ایا راه حل خوبی پیدا می کنید یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز

منظورتونا متوجه نمی شم. میشه آهنگ ها را در دیتا بیس ذخیره کرد ولی کیفیتش پایین میاد.

در ضمن این سورس جهت آموزش قرار داده شده و اطلاعات اون اهمییت چندانی نداره.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...