رفتن به مطلب
  • 0

msg box با متریال دیالوگ

bakhtiaran

سوال

با سلام بنده اومدم یه مسج باکس متریال درست کردم اما حالا نمیدونم چجوری واسه رویداد کلیک روی هر کدوم از گزینه ها چیکار کنم

مثلا تو کد زیر وقتی که بخوایم بگیم اگه روی "بله" کلیک شد از برنامه خارج شه باید از چه کدی استفاده کنم؟؟؟

Dim md As MD_BasicDialog
md.Initialize("md")
 md.Show("خروج","آیا خارج میشوید","بله","خیر","ارسال نظر و امتیاز",LoadBitmap(File.DirAssets,"icex.png"),False,True)
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

مشکل اینجاست که نمیدونم چجوری واسه گزینه ها ای دی بذارم یعنی واسه گزینه بله ای دی 1گزینه خیر ای دی 2

خب ببین لازم نیست شما بزاری ک 

از قبل تعین شده

شما بیا اینکارو کن 

Select result
case 0
    ToastMessageShow("case0",False)
case 1
    ToastMessageShow("case1",False)
EndSelect

با این وقتی ران کنی رو دکمه های دیالوگت بزنی

میفهمی ک ریزالت هرکدوم چ عددیه و عملیت مورد نظرتو روش پیاده میکنی 

حتما ک همیشه لقمه اماده نمیدن 

لینک ارسال

با سلام بنده اومدم یه مسج باکس متریال درست کردم اما حالا نمیدونم چجوری واسه رویداد کلیک روی هر کدوم از گزینه ها چیکار کنم

مثلا تو کد زیر وقتی که بخوایم بگیم اگه روی "بله" کلیک شد از برنامه خارج شه باید از چه کدی استفاده کنم؟؟؟

Dim md As MD_BasicDialog
md.Initialize("md")
 md.Show("خروج","آیا خارج میشوید","بله","خیر","ارسال نظر و امتیاز",LoadBitmap(File.DirAssets,"icex.png"),False,True)

سلام تو ساب کلیک شما چندتا خروجی عدد داری که هر کدوم واسه یه کلید تعریف شدن مثلا عدد 1 خروجی گزینه بلی شماست سمپل رو ببینید متوجه میشین.

لینک ارسال

سلام تو ساب کلیک شما چندتا خروجی عدد داری که هر کدوم واسه یه کلید تعریف شدن مثلا عدد 1 خروجی گزینه بلی شماست سمپل رو ببینید متوجه میشین.

متوجه نشدم چون اصلا ساب کلیک نیست اگه امکانش هس کدشو بذارین

لینک ارسال

متوجه نشدم چون اصلا ساب کلیک نیست اگه امکانش هس کدشو بذارین

داداش میخام خودت بری پیداش کنی.ببین واسه هرکتابخونه ای یا ویویی که شما خاستی سابی تعریف کنی به این شکل عمل کن.

sub رو یه جایی بین کدهات بنویس یه بار دکمه اسپیس بزن بعدش دکمه تب لیست کل ویو ها رو میاره حالا شما متریال دیالوگ رو پیدا کن و روش کلیک کن واس هر کدوم سابهایی که دارن رو میاره.فقط به اسم ایونت اول ساب توجه کن برابر با همون چیزی باشه که اول خودت گذاشتی.

لینک ارسال

داداش میخام خودت بری پیداش کنی.ببین واسه هرکتابخونه ای یا ویویی که شما خاستی سابی تعریف کنی به این شکل عمل کن.

sub رو یه جایی بین کدهات بنویس یه بار دکمه اسپیس بزن بعدش دکمه تب لیست کل ویو ها رو میاره حالا شما متریال دیالوگ رو پیدا کن و روش کلیک کن واس هر کدوم سابهایی که دارن رو میاره.فقط به اسم ایونت اول ساب توجه کن برابر با همون چیزی باشه که اول خودت گذاشتی.

الان تونستم ساب کلیک رو فعال کنم حالا تو اون ساب کلیک چی بنویسم واسه خروج یا بقیه گزینه ها

Sub Activity_KeyPress (KeyCode As Int) As Boolean
 If KeyCode = KeyCodes.KEYCODE_BACK Then

Dim md As MD_BasicDialog
md.Initialize("md")
 md.Show("خروج","آیا خارج میشوید","بله","خیر","ارسال نظر و امتیاز",LoadBitmap(File.DirAssets,"icex.png"),False,False)

End If

End Sub
Sub md_ButtonPress(Result As Int)

End Sub
لینک ارسال

کسی نیست یه راهنمایی بکنه؟

باسلام خوب میتونید بااستفاده ازشرط اینکاربکنید

بادستور ifبگید اگه پاسخ یاهمونResultبرابر بایک بود بیاد این کارو انجام بده مثلا چون دکمه بله هست حالا توش کد اکتویتی دات فینیش یا اکزیت اپلیکیشن رو بنویسید

لینک ارسال

باسلام خوب میتونید بااستفاده ازشرط اینکاربکنید

بادستور ifبگید اگه پاسخ یاهمونResultبرابر بایک بود بیاد این کارو انجام بده مثلا چون دکمه بله هست حالا توش کد اکتویتی دات فینیش یا اکزیت اپلیکیشن رو بنویسید

خب ببینید چجوری تعیین کنم که مثلا گزینه بله برابر با 1باشه؟

لینک ارسال

الان تونستم ساب کلیک رو فعال کنم حالا تو اون ساب کلیک چی بنویسم واسه خروج یا بقیه گزینه ها

Sub Activity_KeyPress (KeyCode As Int) As Boolean
 If KeyCode = KeyCodes.KEYCODE_BACK Then

Dim md As MD_BasicDialog
md.Initialize("md")
 md.Show("خروج","آیا خارج میشوید","بله","خیر","ارسال نظر و امتیاز",LoadBitmap(File.DirAssets,"icex.png"),False,False)

End If

End Sub
Sub md_ButtonPress(Result As Int)

End Sub

عزیز این ی خروجی به اسم ریزالت میده از نوع اینتجر میتونی با سلکت کیس ریزالت هارو بگیری ک معمولا از صفر تا دو هست البته بسته به تعداد گذینه های داخل دیالوگت داره 

Select result
case 0
     //code1
case 1
    //code2
EndSelect

اگ نمیدونی هر عدد برا کدومه میتونی توست عدد رو بزاری و با دکمه ها چک کنی

ضمنن از ایف هم استفاده نکن

تو چنین مواردی سلکت کیس بهینه تر هست

ایف پردازش بیشتری لازم داره چون تک تک شروط رو برای هر کلیک چک میکنه

لینک ارسال

عزیز این ی خروجی به اسم ریزالت میده از نوع اینتجر میتونی با سلکت کیس ریزالت هارو بگیری ک معمولا از صفر تا دو هست البته بسته به تعداد گذینه های داخل دیالوگت داره 

Select result
case 0
     //code1
case 1
    //code2
EndSelect

مشکل اینجاست که نمیدونم چجوری واسه گزینه ها ای دی بذارم یعنی واسه گزینه بله ای دی 1گزینه خیر ای دی 2

لینک ارسال

خب ببین لازم نیست شما بزاری ک 

از قبل تعین شده

شما بیا اینکارو کن 

Select result
case 0
    ToastMessageShow("case0",False)
case 1
    ToastMessageShow("case1",False)
EndSelect

با این وقتی ران کنی رو دکمه های دیالوگت بزنی

میفهمی ک ریزالت هرکدوم چ عددیه و عملیت مورد نظرتو روش پیاده میکنی 

حتما ک همیشه لقمه اماده نمیدن 

الان واسه باتن خروج کار میکنه ولی واسه دکمه برگشت گوشی کار نمیکنه یعنی مسج باکس فقط یه لحظه میاد و از برنامه خارج میشه فرصت نمیشه کلیک کرد

لینک ارسال

الان واسه باتن خروج کار میکنه ولی واسه دکمه برگشت گوشی کار نمیکنه یعنی مسج باکس فقط یه لحظه میاد و از برنامه خارج میشه فرصت نمیشه کلیک کرد

کداتو قرار بدی کامل بهتر میتونم کمکت کنم  کد ساب کی پرس و دیالوگت 

لینک ارسال

کداتو قرار بدی کامل بهتر میتونم کمکت کنم  کد ساب کی پرس و دیالوگت 

الان دیگه حل شد یه return trueاضافه کردم درست شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...