رفتن به مطلب

ساخت وبسرویس با استفاده از C# و MSSQL Server

مهمان

ارسال‌های توصیه شده

خب میخوام یک سری آموزش جدید را استارت بزنم . موضوع این سری ساخت وبسرویس با استفاده از C# و دیتابیس MSSqlServer است

چرا این روش : 

• ساده تر بودن نسبت به PHP و Mysql
  • قدرت بیشتر VS نسبت به اکثر IDE های PHP

معایب :

• نیاز به هاست ویندوز برای راه اندازی

قسمت اول : ساخت دیتابیس ، جدول و پروژه 

--------------------------------------------------- از این قسمت به بعد نیاز به دانش حداقلی به زبان C# دارد من تمام تلاشمو میکنم که تا حد امکان همه چیزو توضیح بدم 

قسمت دوم : نوشتن توابع لاگین و رجیستر

قسمت سوم : اتصال به B4A

قسمت سه و نیم : اتصال به اندروید استودیو (درصورت استقبال)

قسمت چهار : توضیح توابع باقیمانده Linq و چگونگی کار با آن

نکته : یک جای فیلم گفتم  RESTful دردسر داره این نظر منه و اصلا علاقه ای ندارم دربارش با کسی بحث کنم من کسانی که دیدم همشون نظرشون با من یکی بوده و برای همین گفتم برنامه نویسا اگر شما علاقه ای به استفاده از اون روش دارید من مشکلی ندارم.

نکته 2 : ببخشید صدام یکم ناله واره 2 دلیل داره اولا چون ساعت حدود 4 صبح بود نمیتونستم بلند حرف بزنم و دلیل دوم هم اینکه اینجا فصل حساسیت شروع شده و صدای منم یکم داغون شده

لینک دانلود Navicat Premium : دانلود Navicat Premium Enterprise v11.2.9 x86/x64 - نرم افزار مدیریت ب

قسمت اول : C#-MVC-Part1

رمز عبور : answercenter.ir

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینم قسمت دوم : 

قسمت دوم : http://s7.picofile.com/file/8265426600/C_MVC_Part2.mp4.html

رمز عبور : answercenter.ir

ملالغتی نباشید اما اگه نظری دارید که تو قسمت بعد به من کمک میکنه آماده شنیدنش هستم 

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
در در 1395/06/07, 04:41:29، افشین ارانی گفته است :

خب میخوام یک سری آموزش جدید را استارت بزنم . موضوع این سری ساخت وبسرویس با استفاده از C# و دیتابیس MSSqlServer است

سلام استاد عزیز ،

در ابتدا از زحمات شما بابت تهیه این آموزش بسیار کاربردی و مفید تشکر می کنم.

یه سوال از شما دارم ، خواهش میکنم با تجربه ای که دارید بنده را در مسیر صحیح قرار دهید.

بنده قصد دارم یک وب سایت به همراه اپلیکیشن اندرویدی تولید کنم.

وب سایت را به متخصص مربوطه بسپارم و اپ اندرویدی را خودم پیاده سازی کنم.

از آنجایی که سرمایه اولیه زیادی ندارم قصد دارم ابتدا اپ را تولید و سپس در صورت استقبال اقدام به سفارش وب سایت نمایم.

اّپ اندرویدی نیاز به چندین وب سرویس دارد.

از آنجایی که قصد دارم وب سایت را با تکنولوژی ASP.NET پیاده سازی کنند... آیا بهتر است وب سرویس ها با ASP.NET ساخته شوند یا #C ؟

همچنین قصد دارم در صورت نیاز طراح وب سایت نیز از وب سرویس ها استفاده کند. (البته نمیدونم نیازی به وب سرویس داره یا نه)

چون اطلاعی ندارم نمیدونم وب سایت تولید شده با تکنولوژی ASP.NET میتونه با وب سرویس #C هم ارتباط برقرار کنه ، یا بهتره وب سرویس هم با ASP.NET تولید شود.(البته میدونم که زبان برنامه نویسی ASP.NET هم #C هست)

پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...
در در 1395/06/07, 04:41:29، افشین ارانی گفته است :

با سلام و خسته نباشید بابت زحماتتون لطفا اگه میشه اموزش وصل کردن asp.net رو به بیسیک بذارید با تشکر

با سلام و خسته نباشید بابت زحماتتون لطفا اگه میشه اموزش وصل کردن asp.net رو به بیسیک بذارید با تشکر

لینک ارسال

• 7 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...