رفتن به مطلب
  • 0

کلیک کم در تبلیغات عدد

m.gh.595

سوال

با سلام خدمت دوستان
بنده حدود 8 روز هست که اپلیکیشن خودم رو در بازار قرار دادم و از تبلیغات عدد استفاده میکنم.
آمار دانلود در این 8 روز 900 نصب فعال هست.
تعداد نمایش تبلیغات هر روز نزدیک به 1000 تا نمایش بیشتر میشه ولی تعداد کلیک ها بیشتر که نمیشه شاید کمتر هم بشه.
از 47 کلیکی که در این 8 روز انجام شده 25 کلیک رو خودم برای تست زدم و فقط 22 کلیک واقعی انجام شده.
از دوستان دیگه شنیده بودم که آمار کلیک کم هست ولی این مقدار خیلی کمتر از آمار اون هاست.

Capture1.PNGCapture.PNG

اگر بنر های عدد رو به سه دسته تقسیم کنیم:
1. بنر های ساده که باید روی عکس بازار یا فلش کلیک کنی تا صفحه باز بشه.
2. بنر های معمولی که عکس ثابته
3. بنر های متحرک

تعداد نمایش های کلاینت 3.1 کم بود و اگر هم نمایش داده میشد بر روی بیشتر گوشی ها کلیک بر روی بنر های نوع 3 یا 2 انجام نمیشه به خاطر همین نسخه 2.9 عدد رو نصب کردم تبلیغات در همه ساعات نمایش داده میشه و کلیک هم بر روی هر سه نوع تبلیغ هم انجام میشه ولی اگر بر روی تبلیغات نوع سوم کلیک کنم جزو آمار کلیک ها حساب نمیشه.
این موضوع رو بارها به پشتیبانی گزارش دادم ولی فقط به این بسنده میکنند که پنل شما مشکلی نداره.
آیا آمار کلیک پایین مربوط به مشکلات فنی هست یا این یک آمار طبیعی هست؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

احتمالا طبیعی هستش

شما خودت میری توی اپلیکیشنی یا سایت روی بنر ها کلیک میکنی؟ نه والا

مگه اینکه مجبور باشی

ملت هم بیذارن از تبلیغات .. مگه اینکه براشون جالب باشه یا به دردشون بخوره

لینک ارسال

احتمالا طبیعی هستش

شما خودت میری توی اپلیکیشنی یا سایت روی بنر ها کلیک میکنی؟ نه والا

مگه اینکه مجبور باشی

ملت هم بیذارن از تبلیغات .. مگه اینکه براشون جالب باشه یا به دردشون بخوره

بنده بار ها شده در اپیلیکیشن های مختلف به اشتباه روی تبلیغات کلیک کردم حالا مگه میشه از 5020 نمایش تبلیغ فقط 4 نفر کلیک کنن و ضمنا آماری که از دیگر مشترکین این تبلیغات شنیدم روزی 50 کلیک هست و گفتند که از هر 50 نمایش حداقل 1 کلیک انجام میشه

لینک ارسال

گاهی اتفاق می افته که فقط یک تبلیغ صدها بار واسه چندین نفر تکرار میشه!! مثلا تو یکی از اپهای من فقط دی جی کالا پخش میشد. خوب قبول کنین که دیگه کسی رو تبلیغات دی جی کالا و دیوار و شیپور کلیک نمیکنه. من قول میدم شما ده هزار بار هم تبلیغات دی جی کالا رو پخش کن یک کلیک هم نداره. بیشتر تبلیغات همین بلا سرشون میاد یعنی فراوانی دارن ولی جامعه مورد نظر انتخابشون نمیکنه. بعدش هم این درامد تبلیغات عدد چندان دندون گیر نیس روش بعنوان پول تو جیبی حساب کن. سخت میگیره مگر رو آپهای چند ده هزار دانلود. کلا سیستم رندوم تبلیغات عدد ایراد داره یعنی تشخیص نمیده که واسه شما چه تبلیغاتی پخش شده. فقط میفرسته تبلیغاتو. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...