رفتن به مطلب
  • 0

ذخیره اطلاعات در جمیل

dr.mohammad

سوال

سلام دلاوران انجمن خیلی خوشگل شده دمتون گرم

سوال:

دوستان خیلی وقت ها دیدم توی بازی ها یا برنامه های مختلف میاد برنامه یا بازی رو داخل جیمیل ذخیره می کنه که در صورت پاک شدن برنامه یا استفاده در یک گوشی اندرویدی دیگه بشه برنامرو بازیابی کرد الان من یه برنامه دارم می خوام این امکان رو براش بزارم چطوری این کارو انجام بدم ینی  الان یه دیتا بیس دارم میام میگم که این دیتا بیسو تو جمیل فلان ذخیره کن بعد میرم تو یه گوشی دیگه ایمیل رو میدم اون دیتابیس رو بازیابی می کنی که اطلاعاتش بیاد چطوری این کار رو انجام بدم

ممنون از لطفتون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

بعض لاگین شدن به برنامه با Gmail آموزش متنیش اینجا هست :

https://www.b4x.com/android/forum/threads/googleidentity-sign-in-with-google.66432/

کوتاه نیست که الان بهتون توضیح بدم.

آموزش متنی طولانی رو میطلبه که سر فرصت آموزشش برای دوستان آماده میشه.

اگر عجله دارید آموزش رو گام به گام پیش برید... بنده خودم شخصا از همین لینک یاد گرفتم...

لینک ارسال

در در 1395/06/12, 19:09:55، مهدی ایزدی گفته است :

درود

بعض لاگین شدن به برنامه با Gmail آموزش متنیش اینجا هست :

B4A Library - GoogleIdentity - Sign in with Google | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

کوتاه نیست که الان بهتون توضیح بدم.

آموزش متنی طولانی رو میطلبه که سر فرصت آموزشش برای دوستان آماده میشه.

اگر عجله دارید آموزش رو گام به گام پیش برید... بنده خودم شخصا از همین لینک یاد گرفتم...

سلام

من لینکی که دادین را رفتم باهاش کار کنم ولی متاسفانه کتباخانه با فایل زیپ را نمیده دانلود کنم خطا میده :(

میشه لینک سالم خودتون بدین

ممنون میشم

اگه اموزشی در این رابطه ساختین ممنون میشم لینکشو بدین :)

لینک ارسال

عجله ای که ندارم فقط می خواستم یاد بگیرم خارجی هم بلد نیستم این سایتو بخونم سخته برام زمان خاصیو میشه تعیین کرد که این امکانو کی تو انجمن میزارید ؟

ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...