رفتن به مطلب
  • 0

ستاره دادن به برنامه

naziiiii

سوال

با سلام

چطوری میشه هنگام خروج گزینه پنج ستاره دادن به برنامه رو درست کرد.

و وارد برنامه ما در بازار بشه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

آقا بهمن اون کدی که اقای ddccsdad گذاشتن همین کاری رو که شما میخواید میکنه .

بچه ها برای ایران اپس و مایکت و کندو و پلازا چطور میشه برای امتیاز دادن به برنامه ارجاع شد به صفحه نرم افزار ؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

دوستان جطوری تشخیص میده که کاربر نظر رو ثبت کرده و دیگه این سوال رو نباید بپرسه؟

لینک ارسال

دوستان جطوری تشخیص میده که کاربر نظر رو ثبت کرده و دیگه این سوال رو نباید بپرسه؟

راه های زیادی هست

ساده ترینش این هست که زمانی که کاربر روی دکمه "نظر میدم" کلیک میکنه شما یک فایل با این متد بسازید:

file.exit(file.dirinternal,"cm.txt")

و هر موقع خواستیم دیالوگ نظردهی رو به کاربر نشون بدیم قبلش چک میکنیم که این فایل وجود داره یا نه

فقط در صورتی که وجود نداشت دیالوگ نمایش داده بشه

if file.exit(file.dirinternal,cm.txt") = false then
'comment code
end if

لینک ارسال

خوب اگه کاربر کلید نظر میدم رو زد و فایل ساخته شد ولی ایشون نظر نداد که درست نیست

لینک ارسال

بچه ها نگفتید آیا امکان ستاره دادن در برنامه برای پلازا و مایکت و ایران اپس و کندو هم هست ؟ اگر نیست بگید که دیگه بیخیالش بشم

لینک ارسال

سلام من تا حالا دقت نکردم ولی فکر کنم بشه. نظر من اینه که صفحه نظر دهی برنامه یه آدرسی داره که مخصوص خودشه. فک کنم بشه این ادرس رو پیدا کرد و داد به رویداد یه باتوون. ولی بر اساس تجربه خودم میگم زیاد به امتیاز مارکتهایی غیر بازار اعتباری نیس. یعنی مگر اینکه برنامتون واقعا شاخ باشه که اونم به هرحال مشتری خودش نظر مثبتشو میده و اینکه یه برنامه برتر تو بازار مثلا 2000 نفر امتیاز داشته ولی تو کندو نهایتش 10 نفر. میتونی برای اثبات حرفم بری به صفحه پر فروشهای کندو یا مایکت و با بازار مقایسه کنی. فعلا بازار پرچم داره. موفق باشید

لینک ارسال

و علیکم

به صورت بیس اینطور درمیاد:

با استفاده از یه مسیح باکس از کاربر میپرسیم که میخوای نظر بدی؟ اگه این گزینه رو انتخاب کرد این کد ها رو برای مارکت بازار می نویسنیم (توی رویداد کلیک دکمه)

Dim intent1 As Intent
intent1.Initialize(intent1.ACTION_EDIT,"bazaar://details?id=[color=#ff0000]pakagename[/color]")
StartActivity(intent1)

لینک ارسال

اینم دوستمون پژمان ج دادن:

برای ارسال نظر پنج ستاره به برنامه داخل بازار یه لینک داره:

فک کنم مفید باشه

http://cafebazaar.ir/app/pachageName/?l=fa

برنامه ای که داری میسازی و میخوای تو همون کاربر رو روونه کنی به بخش نظرات باید این لینک باز بشه و جای پکیج برنامه مورد نظر . اسم پکیج برنامت رو بذار.

مثل:

[b][b][b]
[left][b][right][color=#000000][color=#0000BB]http[/color][color=#007700]:[/color][color=#FF8000]//cafebazaar.ir/app/majidkharatha.peji/?l=fa [/color][/color]
[/right]

[/b][/left]
[/b][/b][/b]

لینک ارسال

دوستان دیدید تو بعضی برنامه ها کاربر رو ارجا میدن به بازار بعد قسمت نظر دادن و امتیاز ب صورت فریم تو وسط باز میشه؟

کسی سورسی برای این مورد نداره؟

چون هرچی تلاش کردم نتونستم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...