رفتن به مطلب

بازی (هتل پرند)

RoyaPM

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

لطفا نظر خودتون رو در مورد بازی جدید من بگید

فعلا تو مایکت منتشر شده . برای بازار باید از بنیاد ملی بازی های ایرانی مجوز بگیرم(فرستادم مدارک تو روند تاییده)

لینک دانلود از مایکت:

https://myket.ir/app/ir.royapm.hotelp1

فیلم آموزش مراحل بازی از اول تا آخر در آپارات(البته بهتره نبینید و خودتون بازی کنید)

http://www.aparat.com/v/H387o

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.خوب شده و میتونه بهتر بشه.ولی یکم مصنوعی کار کردی!مثلا این قسمت که میگه "توی راه یه جنازه دیدم.فکر کنم خیالاتی شدم!" این حرفش که میگه یه جنازه دیدم خیلی ناجوره!چون مطمئن نیست چی دیده و شک داره که خیالاتی باشه ولی میدونه که 100% جنازه بوده:bigsmile::bigsmile:

یکم دیالوگ های بازی (گفتگو ها) رو مثل بازی 41148 رو حرفه ای تر کن طوری که من پلیر رو به اعماق بازی ببره.یعنی خودمم پیگیر مسئله بشم که اون چیزی که دیدم، چی بود؟

با تشکر:gamer2:

لینک ارسال

سلام

خوب بود گرافیکش ، چون گفتی اولیش بود

با چی نوشتیش؟

لینک ارسال

برای اولین کار خیلی عالیه

اما همین بازی خیلی بیشتر جای کار داره و خیلی خیلی میتونه بهتر باشه

موفق باشی

لینک ارسال

جالب بود

اما هدف بازی دقیقا چیه؟مثل 14148؟

فقط کاش جای دیالوگا صدا بود

خیلی عالی تر میشد

در کل خوبه:)

لینک ارسال

در در 1395/06/13, 08:46:37، مهدی کفشگر گفته است :

سلام.خوب شده و میتونه بهتر بشه.ولی یکم مصنوعی کار کردی!مثلا این قسمت که میگه "توی راه یه جنازه دیدم.فکر کنم خیالاتی شدم!" این حرفش که میگه یه جنازه دیدم خیلی ناجوره!چون مطمئن نیست چی دیده و شک داره که خیالاتی باشه ولی میدونه که 100% جنازه بوده:bigsmile::bigsmile:

یکم دیالوگ های بازی (گفتگو ها) رو مثل بازی 41148 رو حرفه ای تر کن طوری که من پلیر رو به اعماق بازی ببره.یعنی خودمم پیگیر مسئله بشم که اون چیزی که دیدم، چی بود؟

با تشکر:gamer2:

ممنون از نظر خوبتون .. اون بخش از دیالوگ رو خودم اونجوری در آوردم چون نصف شب داره میاد خیلی هم رانندگی کرده و شاید خیالاتی شده ولی در اصل به خوده داستان مربوطه و تو هتل بعدا مشخص میشه که داستان چی بوده

در در 1395/06/13, 09:17:00، مهدی ایزدی گفته است :

برای اولین کار خیلی عالیه

اما همین بازی خیلی بیشتر جای کار داره و خیلی خیلی میتونه بهتر باشه

موفق باشی

آره آقای ایزدی خیلی کار داره هنوز ولی خودم وقتی با بازی هایی که برای ششم و هفتمین بار دوستان درست میکنن وقتی مقایسه کردم دیدم برای بار اولم  و اپیزد اولش تقریبا خوب کار کردم . البته درست میگید خیلی هنوز کار داره و تو گرافیک و داستان و روند بازی باید خوب دقت کنم تا چیزه جالبی در بیاد چون میخوام در چند فصل این بازی رو منتشر کنم

در در 1395/06/13, 12:46:36، amir1999 گفته است :

جالب بود

اما هدف بازی دقیقا چیه؟مثل 14148؟

فقط کاش جای دیالوگا صدا بود

خیلی عالی تر میشد

در کل خوبه:)

آره بازی مثل بازی 14148 به صورت پلتفورم هستش ولی داستان کلا فرق میکنه

اون بازی تخیلی بود ولی بازی من داستانش تخیلی نیست و در زمینه یک صاحب هتل هستش که نقش منفی داره و این پلیر بازی وقتی وارد هتل میشه باید با بررسی و کشف داستان مراحل رو ادامه بده و داستان های دیگه ای که تو خود داستان اصلی جای داده شده

هم دیالوگ داره هم صدا

صدا مثلا تو یجای بازی یه کاست پیدا میکنه و تو اون کاست یه چیزایی از مسافر قبلی هتل ضبط شده که باید اون رو گوش کنه و روند بازی رو پیش بره

امیدوارم بعد انتشار بازی دانلود و بازی کنید و نظرات و پیشنهاداتون رو بگید

لینک ارسال

پست اول ویرایش شد

لینک دانلود قرار داده شد

لینک راهنمای بازی قرار داده شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...