رفتن به مطلب
  • 0

قرار دادن یک آهنگ به عنوان اهنگ زنگ گوشی

amir mahdizadeh

سوال

سلام خدمت همه دوستان

من یه لیست ویو دادم که هر کدام از ایتم هاش یه اهنگ هست حالا میخوام اگه روی ایتم کلیک شد اون اهنگ به عنوان اهنگ زنگ گوشی انتخاب بشه

ضمنا همین مشکل رو برای عکس و تنظیم به عنوان پس زمینه گوشی هم دارم

ممنون از همه دوستان:heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست  عزیز میشه بهم یاد بدین چطور میتونم یه فایل رو توی گوشی ذخیره کنم؟؟؟

در این مورد خیلی از سایت های خارجی و ایرانی (استک اور فلو و ...)رو خوندم اما متوجه نشدم

ممنون

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، پژمان نیکروان گفته است :

سلام دوست عزیز ولی این انجمن اندروید استودیو هستش و کد سورس شما برای بسیک 4 اندروید هست! لطفا برای اندروید استودیو بزارین همین کد را !؟

ممنون

لینک ارسال

سلام پژمان جان

ممنون از پاسخ گوییتون اما من واسه اندروید استادیو میخوام نه بیسیک

لینک ارسال

دسترسی زیر رو اضافه کن

<uses-permission android:name="android.permission.WRITE_SETTINGS"/>

متد زیر رو استفاده کن

File ringtoneFile = new File("Song path"); 

ContentValues content = new ContentValues();
                                content.put(MediaStore.MediaColumns.DATA,ringtoneFile.getAbsolutePath());
                                content.put(MediaStore.MediaColumns.TITLE, "Song title");
                                content.put(MediaStore.MediaColumns.SIZE, 215454);
                                content.put(MediaStore.MediaColumns.MIME_TYPE, "audio/*");
                                content.put(MediaStore.Audio.Media.DURATION, 230);
                                content.put(MediaStore.Audio.Media.IS_RINGTONE, true);
                                content.put(MediaStore.Audio.Media.IS_NOTIFICATION, false);
                                content.put(MediaStore.Audio.Media.IS_ALARM, false);
                                content.put(MediaStore.Audio.Media.IS_MUSIC, false);
                                Uri uri = MediaStore.Audio.Media.getContentUriForPath(
                                        ringtoneFile.getAbsolutePath());
                                     context.getContentResolver().delete(uri, MediaStore.MediaColumns.DATA + "=\"" + ringtoneFile.getAbsolutePath() + "\"",
                                        null);
                                Uri newUri = context.getContentResolver().insert(uri, content);
                                RingtoneManager.setActualDefaultRingtoneUri(
                                        context.getApplicationContext(), RingtoneManager.TYPE_RINGTONE,
                                        newUri);

لینک ارسال

ممنونم از کمکتون فقط یه چیز دیگه اینطور که متوجه  شدم باید اول اون فایل صوتی  رو یه جایی توی گوشی دخیره کنم بعدش ادرسش رو بدم بهش؟؟؟

نمیشه بدون ذخیره سازی این کارو کرد؟

لینک ارسال

دوست عزیز شما آهنگهایی که تو لیست ویو لیست کردین رو از کجا گرفتین؟ بالاخره اون آهنگ باید یه جایی ذخیره شده باشه دیگه شما باید آدرس یا پچ فایل رو داشته باشین در هر صورت

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...