رفتن به مطلب
  • 0

کاردویوی متریال در بیسیک

errrehossiny

سوال

سلام دوستان من با کتابخانه ی appcompat متریال کار کردم . اما تاحالا فقط تونستم اکشن بار متریال ، دکمه ی شناور و منوی متریال بسازم. در مورد ساخت کارد ویوی متریال مشکل دارم که چه جوری صفحاتی مثل تصاویر زیر بسازم:device-2015-10-25-191208.png

یکی دیگه از مشکلات اینه که چه جوری یه لیست ویو با دکمه های گرد بسازم( البته بنده قبلا با آریا لیست ویو کار کردم و واقعا از انسر سنتر ممنونم بابت این کتابخانه ی کاربردی اما الآن به دلایلی نیاز دارم بدون اون کار کنم)

و سوال سوم این که دوستان چه جوری در بیسیک میشه صفحه ای مثل شکل زیر طراحی کرد؟ اصلا اصطلاحا به این صفحه چی میگن؟

p1.gif

ممنون دوستان میدونم که تاپیک های زیادی راجع به متریال دیزاین وجود داره اما واقعا من در این سایت و در جاهای دیگه نتونستم آموزشی راجع به طراحی این صفحات در بیسیک فور اندروید پیدا کنم . همه ی آموزش ها با اندروید استدیو بود. البته قطعا برای انجام اینکار در بیسیک هم راهی وجود داره ولی بنده نتونستم راهی پیدا کنم. لطفا اگه دوستان تجربه ای در این زمینه دارن توضیح بدن چون واقعا هیچ مطلبی در مورد طراحی این گونه صفحات نیست. خیلی ممنون دوستان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

فکر  نمی کنم راحت باشه با بیسیک کارد ویو اموزشاش موجوده  با اپ کامپت + اگه خواستید لینک چند تا اموزش رایگان  رو میدم بهتون

تو سایت مرجع سرچ کنید احتمال خیلی زیاد به جواب برسید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...