رفتن به مطلب
  • 0

فشرده کردن برنامه!

alitabriz

سوال

سلام و خسته نباشذ ببخشید من برنامه رمان ها رو کار میکنم و بازار با چندتا شدن برنامه مخالفت میکنه میخوام بگین که میشه مثل بعضی از برنامه مثل یک میلیون پیامک وقتی باز میشه از کاربر میخواد که مثلا حافظه داخلی یا مموری کارتو انتخاب کنه تا دیتای برنامه داخلش نصب شه ! من میخوام بدونم چجور میتونم برناممو فشرده کنم تا حجمش کم شه ولی هنگام نصبش از حالت فشرده خارج شه .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

به نظر من خیلی خیلی بهتره برای دیتابیس های سنگین از دیتابیس آنلاین و دستور ORDER BY id LIMIT استفاده کرد.

اینجور برنامه هم هنگ نمیکنه . مثلا شما از ID شماره 1 دارید تا 1.000.000 ! میاید از ORDER BY id LIMIT توی SELECT خودتون استفاده میکنید

تا برنامه نخواهد همه رو با هم بخونه . توی ORDER BY id LIMIT میتونید بگید مثلا زمانی که Scrol تا اینجا هست از ID شماره 1 تا 20 رو فقط بخونه !

مثل خود بازار ! شما هرچقدر که Scroll رو پایین تر ببرید برنامه ها همینطور بیشتر میشن و تمومی ندارن ! برنامه هم اصلا هنگی نداره !

لینک ارسال

داداش گلم من تو یکی از برنامه ها از 75 تا ذیتابیس مختلف و در یکی از 28 تا ذیتابیس مختلف استافذع کردم نوع برنامه نویسیم طوری بود که دیگه الان نمیشه برگردم تموم ذیتابیس هارو انلاین کنم و محیطهای گرافیکی که برای هر رمان در نظر گرفتم جدا جدا هست یعنی حدود 80 تا صفحه گرافیکی ذاره و 160 تا محیط کد نویسی . مشکلم اگه بخوام از اول برگردم دوباره انلاین ببرم رو دیتابیس چند ماه طول میکشه . ره دیگه ای وجود نداره که من بتونم فشوردش کنم؟

لینک ارسال

فشرده سازی رو که حقیقتا راهی جزء بهینه سازی که باید توسط خودتون انجام بشه به ذهنم نمیرسه

اما برای جلوگیری از هنگ کردن برنامه هنگام خواندن دیتابیس از راهی که گفتم میتونید استفاده کنید . تا حد زیادی میتونه کمکتون کنه.

در مورد تبدیل به دیتابیس آنلاین هم کاری نداره . خروجی مناسب میگیرید ازش و روی MySQLDataBase آپلود میکنید *مکار*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...