رفتن به مطلب

شروع ظبط آموزش

جواد زبیدی زاده

ارسال‌های توصیه شده

بسم رب الشهدا

با سلام و تبریک عید غدیر را به  مهدی موعود (ع) و  همه شیعیان و محبین اهل بیت (ع) تبریک میگم.

دوستان  عزیزمن قبلا پستی زده بودم در این باره ولی هر چقدر گشتم پیداش نکردم  که بروزرسانی کنم این رو زدم :)

اگر کل اینترنت رو زیر رو کنید هیچ آموزش جامعی درمورد اندروید وجود نداره و همه آموزش ها پراکنده و عموما تیکه تیکه و بیشتر تکراری هستند و یک تازه کار بی نهایت سر در گم میشود از این رو بنده مدتی پیش تصمیم گرفتم آموزشی تهیه کنم تا علاقه مندان به اندروید بتوانند 0 تا n  اندروید رو یاد بگیرند وبتوانند 80 درصد مفهایم پایه و اصولی را در اندروید یاد بگیرند (چرا گفتم 80 درصد  چون هیچ برنامه نویسی نمیتونه بگه من میتونم  صد در صد یک زبان را یاد بگیرم مخصوصا زبان های که روز به روز در حال پیشرفت هستند و روز به روز چیزهای به انها اضافه میشود) خب این آموزش در 3 سطح ظبط میشه که این سطح عبارت اند از مبتدی  ، سطح متوسط ، سطح پیشرفته   آموزش   به صورت پروژه محور هستش یعنی هر سه سطح آموزش به صورت پروژه محور هستش ولی به تمام موارد  درهمان سطح توجه  میشود.

آموزش ها به زبان جاوا و تحت نرم افزار اندروید استودیو هستند

پروژه سطح مبتدی پروژه بازی تانک + تمام نکاتی که یک مبتدی باید یاد بگیره

پروژه سطح متوسط برنامه سایت برای ورد پرس + PHP + تمام نکانتی که باید یاد بگیره

پروژه پیشرفته ساخت شبکه اجتماعی تلگرام + NODJS  یا بازی استراتژیک امرپاطوری های جاوید + NODJS +

فعلا تصمیمی  برای قیمت  آموزش  نگرفتم

دوستان عزیز بنده  هفته دیگه میرم مسافرت ان شالله از مسافرت برگشتم شروع میکنم به ظبط و سعی میکنم هر روز یک آموزش قرار بدم  مسافرتم 1 هفته طول میکشه

اخبار و آموزش هایجدید را در کانال ما  دنبال کنید :https://telegram.me/sourcecenter

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...