رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی در اندروید استدیو

mehrabmmp

سوال

سلام دوستان

من تازه اندروید استدیو رو نصب کردم و چند تا سوال داشتم که دوستان راهنمایی کنن

اولش من وقتی میخام یه پروژه ایجاد کنم 20 دیقه میشینم تا ایجاد کنه

و وقتی ایجاد شد پایین صفحه 20 دیقه هم Gradle نمی دونم چیکار میکنه اخر هم این ارور رو میده

eror.png

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 12 ساعت قبل، Gray Mind گفته است :

♥آره مگه اینکه قند شکن استفاده کنی که من با هات اسپات بدون تغییر دادن چیزی تو ده دوازده ثانیه پروژه م بیلد میشه

من قندشکن رو باز میکنم ولی بازم طول میکشه و سینک نمیکنه

---------------------

اهان الان از هات اس پات استفاده کردم درست شد زود هم درست میکنه

ممنون

لینک ارسال

در 52 دقیقه قبل، mehrabmmp گفته است :

سلام دوستان

من تازه اندروید استدیو رو نصب کردم و چند تا سوال داشتم که دوستان راهنمایی کنن     کار خوبی کردین

اولش من وقتی میخام یه پروژه ایجاد کنم 20 دیقه میشینم تا ایجاد کنه             نباید بشینید دوست عزیز :)

و وقتی ایجاد شد پایین صفحه 20 دیقه هم Gradle نمی دونم چیکار میکنه اخر هم این ارور رو میده  

eror.png

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن   

فرض رو بر این میزاریم که اندروید استودیو رو درست نصب کرده باشین 

وقتی پروژه ی جدید ایجاد میکنید چون به صورت پیشفرض از jcenter به عنوان repsitory استفاده میکنه حتما ارور میگیره(چون تحریمیم)  و معمولا مدت زیادی هم طول میکشه

شما باید وقتی پروژه بیلد شد اونو ببندید و به build.gradle مربوط به پروژه اصلی برید و jcenter رو به mavenCentral تغییر بدین و پروژه رو دوباره سینک کنید قطعا مشکلتون حل میشه

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

فرض رو بر این میزاریم که اندروید استودیو رو درست نصب کرده باشین 

وقتی پروژه ی جدید ایجاد میکنید چون به صورت پیشفرض از jcenter به عنوان repsitory استفاده میکنه حتما ارور میگیره(چون تحریمیم)  و معمولا مدت زیادی هم طول میکشه

شما باید وقتی پروژه بیلد شد اونو ببندید و به build.gradle مربوط به پروژه اصلی برید و jcenter رو به mavenCentral تغییر بدین و پروژه رو دوباره سینک کنید قطعا مشکلتون حل میشه

ممنون که پاسخ دادید

ببخشید من تازه کارم میشه بگید از کجا اونو درست کنم

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، mehrabmmp گفته است :

ممنون که پاسخ دادید

ببخشید من تازه کارم میشه بگید از کجا اونو درست کنم

توی فایل های پروژه بخش Gradle نوشته Build,gradle{module:appname}

برو توش میبینی دوتا jcenter() هستش اونو بذار - دقیقا اینو بنویس : mavenCentral()

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، Gray Mind گفته است :

توی فایل های پروژه بخش Gradle نوشته Build,gradle{module:appname}

برو توش میبینی دوتا jcenter() هستش اونو بذار - دقیقا اینو بنویس : mavenCentral()

ممنون درست شد

یعنی الان هر بار که پروژه جدید ایجاد میکنم اینم باید تغییر بدم؟

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، mehrabmmp گفته است :

ممنون درست شد

یعنی الان هر بار که پروژه جدید ایجاد میکنم اینم باید تغییر بدم؟

♥آره مگه اینکه قند شکن استفاده کنی که من با هات اسپات بدون تغییر دادن چیزی تو ده دوازده ثانیه پروژه م بیلد میشه

لینک ارسال

سلام دوست عزیز بهتون پیشنهاد می کنم قبل از اینکه کار با اندروید استودیو را شروع کنید اول مطمئن شین که نسخه آخر را دانلود کردین و بعد هم اندروید استودیو را به صورت جدا دانلود کنید و بعد قندشکن روشن کنید و بزارین خودش بقیه را دانلود کنه تا همه اجزا اندروید استودیو اخرین نسخه باشه تقریبا !! (گردل+کتابخانه+Sdk manager+sdk+و ...) اگه اینترنت رایگان شبانه دارین یا ... می تونید با اون دانلود کنید :) موفق باشین :hi:

لینک ارسال

در در 1395/06/31, 09:00:06، appfatim گفته است :

سلام دوست عزیز بهتون پیشنهاد می کنم قبل از اینکه کار با اندروید استودیو را شروع کنید اول مطمئن شین که نسخه آخر را دانلود کردین و بعد هم اندروید استودیو را به صورت جدا دانلود کنید و بعد قندشکن روشن کنید و بزارین خودش بقیه را دانلود کنه تا همه اجزا اندروید استودیو اخرین نسخه باشه تقریبا !! (گردل+کتابخانه+Sdk manager+sdk+و ...) اگه اینترنت رایگان شبانه دارین یا ... می تونید با اون دانلود کنید :) موفق باشین :hi:

سلام

دوست عزیز اندروید استدیوم ورژن اخره و اس دی کا هم همراش نصب میشه مشکلم فقط همین دیر درست کردن بود که با قند شکن حل شد

ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...