رفتن به مطلب

فعال سازی یا عضویت در برنامه اندروید با استفاده از پیامک

mehdi_89

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان و اساتید محترم

من می خوام برنامه ای که دارم رو کاری کنم که کسی که میخاد استفاده کنه یا عضو شه شماره موبایلش رو بده و یه پیامک به عنوان شماره فعالسازی یا عضویت بهش زده بشه

می خاوستم بدونم این کار چجوری انجام میشه

پیشاپیش از  همکاری دوستان کمال تشکر را دارم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

شما در ابتدا نیاز به یک پنل اس ام اس دارید...

نمونه آموزش (البته در مورد بیسیک4اندروید) توی فروشگاه قرار داده بودم که با استفاده از php میومدیم اس ام اس ارسال میکردیم....

لینک ارسال

در در 1395/07/01, 13:48:24، مهدی ایزدی گفته است :

درود

شما در ابتدا نیاز به یک پنل اس ام اس دارید...

نمونه آموزش (البته در مورد بیسیک4اندروید) توی فروشگاه قرار داده بودم که با استفاده از php میومدیم اس ام اس ارسال میکردیم....

به چه اسمی در فروشگاه میباشد؟

لینک ارسال

اول پنل اس ام اس بگیر من sms.ir توصیه میکنم خودشم وب سرویس میده بهتون.

خب  شماره رو بگیر و پست کن به سرور و اونجا کد 5 رقمی تولید کن تو دیتابیس ذخبره کن  و کد عضویت 0 بده و سپس کد با استفاده از ارسال اس ام اس بفرست حالا در نرم افزارم بعد از وارد کردن شماره به ریجستری بره در اونجا هم کد ک وارد کرد بفرسته به سرور چک کنه ک همچین کدی هستش اگر درست بود کد عضویت برابر 1 کنه . میتمونی از دیتابیس محلی هم استفاده کنی برای باحال تر شدن برنامه

لینک ارسال

در در 1395/07/02, 20:36:30، mohammad3250 گفته است :

اول پنل اس ام اس بگیر من sms.ir توصیه میکنم خودشم وب سرویس میده بهتون.

خب  شماره رو بگیر و پست کن به سرور و اونجا کد 5 رقمی تولید کن تو دیتابیس ذخبره کن  و کد عضویت 0 بده و سپس کد با استفاده از ارسال اس ام اس بفرست حالا در نرم افزارم بعد از وارد کردن شماره به ریجستری بره در اونجا هم کد ک وارد کرد بفرسته به سرور چک کنه ک همچین کدی هستش اگر درست بود کد عضویت برابر 1 کنه . میتمونی از دیتابیس محلی هم استفاده کنی برای باحال تر شدن برنامه

میتونی بیشتر توضیح بدی من تازه کارم :D

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، mehdi_89 گفته است :

میتونی بیشتر توضیح بدی من تازه کارم :D

خب واضح گفتم

اولین کار که میکنی یک php سمت سرور مینویسی با استفاده از post یک متغییر میگیری ک میشه شماره بعد میایی یک عدد راند تعریف میکنی بعدش تو دیتابس ذخیره میکنی برای این که بفهمی کاربر کد وارد کرده یا نه یک فیلد در دیتابیس مثل active ایجاد میکنی مقدارش صفر بزن یعنی کد نزده بعد میایی این کد با استفاده از اموزش ار سال اس ام اس ارسال میکنی .

حالا قسمت چک کردن : میایی php چک هم تعریف میکنی شماره و کد م کاربر وارد کرده رو با مقادیر دیتابیس وارد مقایسه میکنی اگر درست بود اکتیو مساوی با یک میشه یه پیام چاپ میکنی مثلا ramz ok ast میایی تو برنامت میگی اگر job برابر این بود برو به صفحه مثلا کاربری

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...