رفتن به مطلب
  • 0

بازار

moinmah

سوال

من یه برنامه آموزشی ساختم که یه قسمت داره به اسم "مورد نیاز" که فایل های مورد نیاز آموزش ها رو توش قرار دادم...

اولین بار که برای بازار فرستادم لینک های مستقیم سایت های دیگه رو کپی کرده بودم و تو رویداد Listview گذاشته بودم که با کلیک روی هر کدام اونا دانلود بشه..

بازار ایراد گرفت و گفت لینک مستقیم نمیشه ، منم تمام اون فایل هارو تویه Uploadboy.com آپلود کردم و ایندفعه رویداد مشاهده لینک دانلود های آپلود بوی رو تویه لیست ویو گذاشتم

ولی بازم ایراد گرفته می گه اون بخش رو باید حذف کنید و یا اینکه از لینک های بازار استفاده کنید

الان مشکل من اینه که هیچکدوم از اون فایل ها و برنامه ها تو بازار نیست و اگه بخش "مورد نیاز" رو حذف کنم کاربران امتیاز کم می دهند و در نتیجه دانلود من کم میشه

کسانی که تجربه کار با بازار رو دارن ، میدونن در اینجور شرایطی آدم باید چیکار کنه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

بنده تجربه خاصی در بازار ندارم و نه وقتشو داشتم.

بزارید یه راهنمایی کنم شاید به کارتون بیاد.شما یه هاست (رایگان یا اختصاصی) اختیار کنید اول *ناز2*

و 2 تا فایل تکسا توی هاست بزار.این تا اینجا.یکی از تکست هات میشه ریموتر یا دستور دهنده.و یکی لینک برنامه ها.

خب شما تکستی که بنده گفتم ریموتر رو داخلشو مثلا بنویسید B4A یا یه چیز منظقی.و توی برنامه دانلودش کنید و متنشو بخونید و یگید اگه B4A بود بیا فایل تکست دوم که لبنک هات هیتن بریز توی لیست ویو.

یعنی شما میتونید برنامه رو ارسال کنی به بازار و تا وقتی که خوتون توی فایل تکست ریموتر ننوشتین B4A برنامه هیچ لینکی رو توی برنامه نمیزاره.

واسه ایکار باید توی رویداد Crate بنویسید که برنامه اجرا شد بره چک کنه.

بعنی شما میتونید برنامه رو به بازار بفرستید و کافیه تکست ریموتر رو توش هیچی ننویسین و برنامه هیچ کاری رو انجام نمیده.

لینک ارسال

آفرین مجید جان.

منم موافقم ایده جالبیه... یا حتی اگه هاست ندارید میتونید تو صفحات جداگانه وبلاگ یه پیج بسازید که فقط یه متن خاصی مثل B4A داخلش بذارید.

البته با HttpJob براحتی دانلود کنید و شرط بذارید داخلش نوشته B4A یانه...

لینک ارسال

برای بازار ایمیل زدم گفتم برنامه هایی که در بازار نیستن رو چیکار کنم ؟

این جوابشون بود :

سلام،

همکار گرامی، از توضیحات شما سپاسگزارم؛ این نکته را مد نظر قرار دهید که قوانین بررسی برنامه*ها برای تمامی توسعه*دهندگان یکسان بوده و همان*طور که در نتیجهٔ بررسی به اطلاع شما رسید، دانلود برنامه*های اندرویدی فقط از طریق لینک برنامه در کافه*بازار پذیرفته شده است. لطفاً پس از اعمال تغییرات مورد نیاز، درخواست بررسی نمایید.

با احترام،علیمردانی

دوستان روشی چیزی برا دور زدن بازار وجود نداره ، چون اگه بخوام درخواست بدم که برنامه هارو بذاره باید تا تابستون صبر کنم*عصبانی2*

لینک ارسال

ببخشید توی بانک یعنی چی؟

آخه برا من هم همین پیام اومده----البته روشی رو امشب میخوام پیاده کنم ولی میخوام ببینم تا فردا نتیجه چی میشه اگه لو نرفت بهتون میگم

لینک ارسال

کلا قبول نمی کنه لینک های غیر بازاری ، حالا کاری نداره از بانک بگیرم یا لیست ویو میگه باید لینک کافه بازار باشه که برنامه های منم تو بازار نیست . ):البته اگه من منظورتون رو از بانک درست فهمیده باشم..ای بازارم اذیت میکنه، میخوام تا قبل عید برناممو بذارم بازار

لینک ارسال

میتونی لینکه هاتو بصورت آنلاین وقتی که بازار قبول کرد بدی بهش

یعنی اول یه بخش بیای درست کنی به نام برنامه های من بعد اون بخش رو غیر فعال کنی بگی درنسخه های بعدی

وبعد از اینکه وارد شدی فعالش کنی دیگه خدا کمکت کنه این یه راه نفوذ به بازار..خیلی هم جالبه*زبونک*

لینک ارسال

منظورم از بانک یه فایل db

یه table درست کن و آدرس لینک ها رو توی اون بریز و از اونجا برنامه رو هدایت کن مطمئن باش بهت گیر نمی ده

بازار به خودکفا بودن برنامه ها احترام می زاره و هرگز گیر نمی ده

اگه بازم متوجه نشدی بپرس عزیز

لینک ارسال

میتونی لینکه هاتو بصورت آنلاین وقتی که بازار قبول کرد بدی بهش

یعنی اول یه بخش بیای درست کنی به نام برنامه های من بعد اون بخش رو غیر فعال کنی بگی درنسخه های بعدی

وبعد از اینکه وارد شدی فعالش کنی دیگه خدا کمکت کنه این یه راه نفوذ به بازار..خیلی هم جالبه*زبونک*

خیلی روش باحالیه فقط من بلد نیستم *اشک کوچک*

میگم لینک هارو بذارم تو pdf بعد اجرا اونو کپی کنم تو حافظه ، یا بگم اگه در دانلود فایل ها ایرادی داشتید به ما ایمیل بزنید بعد همون pdf رو براشون بفرستم؟*نگاه بد*

لینک ارسال

با سلام

لینک هایی که میخای بزاری رو در قسمت توضیحات برنامت تو بازار بزار تا خود بازار کنترل کامل روی لینکات داشته باشه

هر کاری کنی که کاربر از درون برنامت به لینکا دسترسسی داشته باشه بازار بهش گیر میده

لینک ارسال

تنها راحت همینه که گفتم خیلی هم خوب و جالبه مطمعن باش بازار اصن نمیفهمه ولی اگه تو دیتابیس بزاری بازار امکان داره دیتابیس برنامه رو ببینه بازم بهت گیربده

و واسه pdf هم همچین مشکلی هست حالا دیگه باخودت هست تصمیم گیری*بوس*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...