رفتن به مطلب
  • 0

چگونگی نمایش تصاویر در لیست ویو با استفاده از Httpjob

bahman2012

سوال

من در ScrollView از يک Label براي نمايش متن و از ImageView براي نمايش تصوير مربوط به متن استفاده کردم يعني در هر سطر از ScrollView يک متن ويک تصوير وجود دارد کب بسته به اطلاعات در بانک من ممکن است اين سطرها تعدادش متفاوت باشد.

با استفاده از کتابخانه HttpJob وشيء Job1 مسئوليت خواندن صفحه PHP رو بر عهده داره و در اطلاعات دريافت شده از اين صفحه Id رکورد و متن مورد نظر و لينک عکس مربوط به متن وجود دارد که بدون هيچ مشکلي دريافت مي شه .. و پس از وقوع JobDone متن ها نمايش داده ميشود... در اين جا از يک شيء ديگر بنام Job2 براي لود کردن تصاوير متن ها که لينک آن با Job1 قبلا دريافت شده استفاده کردم و روند لود شدن تصاوير بدون مشکل انجام ميشه...مشکل اينجاست که نميتونم تصاوير لود شده رو به ImageView هاي هر متن در ScrollView ربط بدم....در واقع اگر يک ImageView در اکيويتي داشتم تمايش يصاوير لود شده پس از اتمام لود , يکي يکي پشت سر هم نمايش داده ميشه ولي در ScrollView چون چندين ImageView وجود داره همه يک نام دارن براي من امکان پذير نيست

اميد وارم تونسته باشم منظورم رو برسونم...لطفا راهنمايي کنيد خيلي خيلي گيرم ... واقعا ممنون ميشم

بعضی ها میگن با کتابخانه پیکاسو این مشکل با یه خط حل میشه اما من هر چی تو سایییتون گشتم اونو پیدا نکردم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان خوب بنده دیشب کتابخانه پیکاسا که نمیشه از سایت اصلی دانلود کرد را تو قسمت کتابخانه ها گذاشته بودم

چرا توجه نمی کنید ؟ اینم لینکش

لینک ارسال

دوستان خوب بنده دیشب کتابخانه پیکاسا که نمیشه از سایت اصلی دانلود کرد را تو قسمت کتابخانه ها گذاشته بودم

چرا توجه نمی کنید ؟ اینم لینکش

لینک برام باز نمی کنه

می خوام کتابخونه پیکاسو را دانلود کنم

لینک ارسال

سلام

کتابخانه پیکاسو رایگان نیست و برای دانلود باید تو سایت منبع حساب داشته باشی

یه سورس در این رابطه داشتم ببین مشکلت حل میشه

لینک http://s6.picofile.com/file/8176454442/ImageDownloader.zip.html

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...