رفتن به مطلب
  • 0

راهنمای کتابخانه FirebaseNotifications

arastooms

سوال

سلام به همه عزیزان 
در بین اساتید و دوستان عزیزی هست که از این کتابخونه جدید پوش گوگل

FirebaseNotifications

استفاده کرده باشه تا توضیحی حتی کوتاه و چند خطی به اطلاعات ما هم اضافه بشه
ممنون و تشکر بابت محبت شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

منم چند روز پیش قصد استفاده از این سرویس رو داشتم رفتم طبق تاپیکی که خود ارل داده تونستم بالاخره از بخش نوتیفیکیشن این سرویس استفاده کنم چیز خاصی هم نداره تمام کدهای لازم هم تو تاپیکش هست بنده لینک تاپیک رو قرار میدم طبق تاپیک و چیزهای گفته پیش برو به نتیجه میرسی.

https://www.b4x.com/android/forum/threads/firebasenotifications-push-messages-firebase-cloud-messaging-fcm.67716/

لینک ارسال

بله تست و استفاده شده متاسفانه با کاربرهای ایرانی مشکل دارید باهاش بدلیل تحریم ها و ... 

لینک ارسال

در 56 دقیقه قبل، امین پوراباذری گفته است :

بله تست و استفاده شده متاسفانه با کاربرهای ایرانی مشکل دارید باهاش بدلیل تحریم ها و ... 

امین عزیز تشکر از پاسخ شما 
با توجه به اینکه من خودم خارج از ایران هستم مشکلی به دست رسی به پنل گوگل ندارم 
ولی همه یوزر های من یا حداگثر یوزر های من در ایران هستند 
با توجه به اینکه کاربران ایرانی هستند پیشنهاد میکنید استفاده کنم یا خیر ؟؟(( برای پوش شخصی وآنالیز آماری داده ها ))

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، arastooms گفته است :

با توجه به اینکه کاربران ایرانی هستند پیشنهاد میکنید استفاده کنم یا خیر ؟؟(( برای پوش شخصی وآنالیز آماری داده ها ))

خواهش میکنم داداش پیشنهاد میکنم فعلا فایربیس استفاده نکنید و برای راه انداری پوش نوتیفیکشن هم به سایت های معتبر این کار بهتره اعتماد کنید و خودتون رو درگیر مشکلات سرور و راه اندازی و ... نکنید وان سیگنال - پوشه -  توسعه یار تمام اینا gcm هستن برای آنلایز آماری هم میتونید از آنالیز گوگل v4 استفاده کنید . وان سیگنال هم فکر کنم چنین امکاناتی داشته باشه تست نکردم . کرش اپ رو هم میتونید از بیسیک 5.5 به بعد خودتون به سرورتون ارسال کنید .  یا از توسعه یار برای این کار استفاده کنید . فقط دقت کنید همزمان نمیتونید از آنالیز گوگل استفاده کنید و یکی از این سرویس ها با هم تداخل پیدا میکنن  

لینک ارسال

در 36 دقیقه قبل، امین پوراباذری گفته است :

خواهش میکنم داداش پیشنهاد میکنم فعلا فایربیس استفاده نکنید و برای راه انداری پوش نوتیفیکشن هم به سایت های معتبر این کار بهتره اعتماد کنید و خودتون رو درگیر مشکلات سرور و راه اندازی و ... نکنید وان سیگنال - پوشه -  توسعه یار تمام اینا gcm هستن برای آنلایز آماری هم میتونید از آنالیز گوگل v4 استفاده کنید . وان سیگنال هم فکر کنم چنین امکاناتی داشته باشه تست نکردم . کرش اپ رو هم میتونید از بیسیک 5.5 به بعد خودتون به سرورتون ارسال کنید .  یا از توسعه یار برای این کار استفاده کنید . فقط دقت کنید همزمان نمیتونید از آنالیز گوگل استفاده کنید و یکی از این سرویس ها با هم تداخل پیدا میکنن  

امین جان خیلی اطلاعات شما خوبه 
خیلی ممنون هستم برای این راهنمایی های ارزنده 
والا دیر رسیدم به شما 
من الان پوش شخصی رو راه اندازی کردم و امضاشم کردم 
گفتم کنارش وانسیگنال رو هم داشته باشم 
پس ممکنه با gcm گوگل به مشکل بخوره ؟؟
بهتر این کار رو نکنم !!!
شما میگید برای ماکزیمم 40000 کاربر که پیش بینی میکنم داشته باشه اپلیکیشن و مطمعن هستم به50 هزار هم  نمیرسه ( بعد از 10 سال  چون برای قشر خاصی طراحی میشه و فقط کاربردی برای اون گروه خاص هست که تو ایران 50 هزار نفر هم نیستن ))  پوش شخصی رو بی خیال بشم ؟؟
محبت میکنید تجربیات خودتون رو منتقل میکنید و من رو شرمنده میکنید 
امید وارم همیشه سالم و سلامت و موفق باشید 
:53::53:

لینک ارسال

به نظر من شما زیاد رو این موضوع حساس نشو :DD: تموم این سرویس های موجود حالا چه firebase و یا غیره همشون همونطور که دوستمون هم گفتن بر پایه gcm هستش و تمامی امکاناتشون رایگانه و حتی امکان استفاده از json رو هم بیشترشون دارند و میتونی بدون دردسر دیتابیس آنلاین و این حرف ها خیلی شیک و مجلسی با اون اطلاعات ارسالی هر کاری که دوست داری رو انجام بدی:DD:

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، porya گفته است :

به نظر من شما زیاد رو این موضوع حساس نشو :DD: تموم این سرویس های موجود حالا چه firebase و یا غیره همشون همونطور که دوستمون هم گفتن بر پایه gcm هستش و تمامی امکاناتشون رایگانه و حتی امکان استفاده از json رو هم بیشترشون دارند و میتونی بدون دردسر دیتابیس آنلاین و این حرف ها خیلی شیک و مجلسی با اون اطلاعات ارسالی هر کاری که دوست داری رو انجام بدی:DD:

ببخشید متوجه نشدم 
یعنی پیشنهاد میکنید از سرویس های آماده استفاده کنم ؟
مثل وانسیگنال و پوشه و توسعه یار و ...

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

ببخشید متوجه نشدم 
یعنی پیشنهاد میکنید از سرویس های آماده استفاده کنم ؟
مثل وانسیگنال و پوشه و توسعه یار و ...

دقیقا

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، porya گفته است :

دقیقا

کتابخونه خوبی برای وان سیگنال هست که بتونم استفاده کنم ؟؟

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

کتابخونه خوبی برای وان سیگنال هست که بتونم استفاده کنم ؟؟

وان سیگنال رو نمیدونم ولی شنیدم تو یکی از این انجمن ها به فروش میرسه سرچ کنید پیداش میکنید.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، arastooms گفته است :

منم مثل آقا پوریا توصیه میکنم که وقت و زمان خودتون رو صرف پیاده سازی پوش نوتیفیکشن های شخصی نکنید چون هم کیفیت کارتون پایین میاد هم احتمال خطا و ... بالا هست وقت و زمانی زیادی هم باید صرف کنید این کار رو بسپارید به سایت هایی که تخصصی دارن روی این موضوع کار میکنن و آشنا تر هستن با مشکلات و امکانات و... الان سایت های وان سیگنال و پوشه و توسعه یار همه امکانات خیلی خوبی دارن که شما بخواین روی سرور شخصی پیاده سازی کنید علاوه بر اینکه دردسر های خودشون رو داره هزینه های ماهیانه خرج سرور و ... خیلی مشکلات دیگه هم میتونه بهتون داشته باشه هر کار رو به متخصص اون کار بسپارید. و با خیال راحت و بدون دغدغه از sdk های اونا استفاده کنید حتی اپلیکیشن های خیلی بزرگ و جهانی هم همین کار رو میکنن شاید چند سال پیش نیاز بود خودت پوش نوتیفیکشن پیاده سازی کنی ولی واقعا الان دیگه نیازی نیست اکثر این سایت ها مثل وان سیگنال و پوشه و ... قابلیت ارسال جیسون هم دارند . 
برای سوال دوم هم بله همزمان نمیتونید از آنالیز گوگل و یکی از این سیستم ها استفاده کنید چون هر دو از منابع sdk (گوگل سرویس) میخوان استفاده کنن البته این مشکل میشه حل کرد ولی من نتونستم.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، امین پوراباذری گفته است :

منم مثل آقا پوریا توصیه میکنم که وقت و زمان خودتون رو صرف پیاده سازی پوش نوتیفیکشن های شخصی نکنید چون هم کیفیت کارتون پایین میاد هم احتمال خطا و ... بالا هست وقت و زمانی زیادی هم باید صرف کنید این کار رو بسپارید به سایت هایی که تخصصی دارن روی این موضوع کار میکنن و آشنا تر هستن با مشکلات و امکانات و... الان سایت های وان سیگنال و پوشه و توسعه یار همه امکانات خیلی خوبی دارن که شما بخواین روی سرور شخصی پیاده سازی کنید علاوه بر اینکه دردسر های خودشون رو داره هزینه های ماهیانه خرج سرور و ... خیلی مشکلات دیگه هم میتونه بهتون داشته باشه هر کار رو به متخصص اون کار بسپارید. و با خیال راحت و بدون دغدغه از sdk های اونا استفاده کنید حتی اپلیکیشن های خیلی بزرگ و جهانی هم همین کار رو میکنن شاید چند سال پیش نیاز بود خودت پوش نوتیفیکشن پیاده سازی کنی ولی واقعا الان دیگه نیازی نیست اکثر این سایت ها مثل وان سیگنال و پوشه و ... قابلیت ارسال جیسون هم دارند . 
برای سوال دوم هم بله همزمان نمیتونید از آنالیز گوگل و یکی از این سیستم ها استفاده کنید چون هر دو از منابع sdk (گوگل سرویس) میخوان استفاده کنن البته این مشکل میشه حل کرد ولی من نتونستم.

واقعا تشکر میکنم بابت راهنمایی 
من رو شرمنده خودتون کردید که وقت گران بهای خودتون رو به راهنمایی بنده اختصاص دادید 
سپاس 
سعی میکنم همین کار رو انجام بدم و با اینکه وقت زیادی برای پیاده سازی این سرویس قرار دادم و تموم شده از پیشنهاد و راهنمایی شما استفاده میکنم 
فقط به عنوان آخرین نکته کدوم سرویس خارجی رو پیشنهاد میکنید (( چون من خارج از ایران زندگی میکنم )) تشکر و سپاس 

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

واقعا تشکر میکنم بابت راهنمایی 
من رو شرمنده خودتون کردید که وقت گران بهای خودتون رو به راهنمایی بنده اختصاص دادید 
سپاس 
سعی میکنم همین کار رو انجام بدم و با اینکه وقت زیادی برای پیاده سازی این سرویس قرار دادم و تموم شده از پیشنهاد و راهنمایی شما استفاده میکنم 
فقط به عنوان آخرین نکته کدوم سرویس خارجی رو پیشنهاد میکنید (( چون من خارج از ایران زندگی میکنم )) تشکر و سپاس 

خواهش میکنم وان سیگنال سرویس خیلی خوبی هست  گرچه سرویس های ایرانی هم خیلی خوب دارن کار میکنن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...