رفتن به مطلب

دریافت کتابخانه ImagePicker

porya

ارسال‌های توصیه شده

کتابخانه ImagePicker

مشاهده فایل

سلام

کتابخونه ImagePicker

با این کتابخونه میتونید خیلی راحت یه گالری انتخاب تصاویر فوق العاده زیبا مثل تصویر زیر برای خودتون طراحی کنید قصد داشتم که تو فروشگاه بزارم اما به دلایلی نشد:DD:

در ضمن این کتابخونه از لینک زیر رپ شده و امیدوارم به کارتون بیاد.:cheshmak:

https://github.com/nguyenhoanglam/ImagePicker

screen.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ولی خطا میده 

4A version: 6.00
Parsing code.    (0.00s)
Compiling code.    (0.03s)
Compiling layouts code.    (0.00s)
Organizing libraries.    (0.00s)
Generating R file.    Error
..\res\values\styles.xml:4: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light.DarkActionBar'.
..\res\values\styles.xml:8: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'colorAccent'.
..\res\values\styles.xml:6: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'colorPrimary'.
..\res\values\styles.xml:7: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'colorPrimaryDark'.
..\res\values\styles.xml:12: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'actionModeStyle'.
..\res\values\styles.xml:14: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'windowActionBar'.
..\res\values\styles.xml:13: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'windowActionModeOverlay'.
..\res\values\styles.xml:15: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'windowNoTitle'.
..\res\values\styles.xml:18: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Base.Widget.AppCompat.ActionMode'.
..\res\values\styles.xml:19: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'background'.
..\res\values\styles.xml:22: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Base.ThemeOverlay.AppCompat.ActionBar'.
..\res\values\styles.xml:24: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'actionMenuTextColor'.
res\values\theme.xml:3: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light.DarkActionBar'.
res\values\theme.xml:6: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'colorAccent'.
res\values\theme.xml:4: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'colorPrimary'.
res\values\theme.xml:5: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'colorPrimaryDark'.
res\values\theme.xml:8: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'windowActionBar'.
res\values\theme.xml:7: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'windowNoTitle'.

در ضمن من مشکلی با اجرای متریال ندارم 

اپ کامبتم 3.2 است 

لینک ارسال

سلام ممنون

شما خود سورس رو اجرا کردی چون این ارور مربوط به تم تعریف شده تو منیفست هستش شما کدهای منفیست رو یه نگاهی بنداز.

لینک ارسال

سلام خیلی خیلی ممنون بابت کتابخونه خوب و کاربردیتون .:DD:

فقط اگر crop هم میداشت عالی بود :cheshmak:

فقط یه مشکل دارم که نمیدونم بعد از انتخاب عکس اون عکس رو چجوری بزارم داخل ایمیج ویو . ممنون میشم یک قطعه کد بدین :53:

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، mojtabaf5 گفته است :

سلام خیلی خیلی ممنون بابت کتابخونه خوب و کاربردیتون .:DD:

فقط اگر crop هم میداشت عالی بود :cheshmak:

فقط یه مشکل دارم که نمیدونم بعد از انتخاب عکس اون عکس رو چجوری بزارم داخل ایمیج ویو . ممنون میشم یک قطعه کد بدین :53:

سلام متشکر

ببینید بعد از اینکه عکس رو انتخاب کردید یه آدرس بهتون میگردونه از اون آدرس استفاده کنید.

لینک ارسال

در 37 دقیقه قبل، porya گفته است :

سلام متشکر

ببینید بعد از اینکه عکس رو انتخاب کردید یه آدرس بهتون میگردونه از اون آدرس استفاده کنید الان امکان فرستادن کد رو ندارم.

اره میدونم یه مسیر میده اما من هر کار میکنم از اون عکس نمیتونم استفاده کنم

Bitmap1.Initialize(intent.GetExtra("imagePath"),intent.GetExtra("selectedImages"))

من این کد رو نوشتم اما اشتباهه . در قسمت نام عکس باید چی بزارم ؟

لینک ارسال

سلام

نمی دونم چرا هر وقت میبینم یه کتابخونه ای رپ کردی خیلی خوشحال میشم

کتابخونه هات 20 ان

قربونت :heart:

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، porya گفته است :

سلام ممنون

شما خود سورس رو اجرا کردی چون این ارور مربوط به تم تعریف شده تو منیفست هستش شما کدهای منفیست رو یه نگاهی بنداز.

همون سورس رو اجرا کردم که این ارور داد 

لینک ارسال

در 50 دقیقه قبل، dftbayat گفته است :

همون سورس رو اجرا کردم که این ارور داد 

ریسورس های لازم رو براتون خصوصی میفرستم شما بیا طبق اونها ادرس دهی کن ببین جواب میده چون برای بنده بدون هیچ مشکلی اجرا میشه.

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، mojtabaf5 گفته است :

اره میدونم یه مسیر میده اما من هر کار میکنم از اون عکس نمیتونم استفاده کنم

Bitmap1.Initialize(intent.GetExtra("imagePath"),intent.GetExtra("selectedImages"))

من این کد رو نوشتم اما اشتباهه . در قسمت نام عکس باید چی بزارم ؟

ببینید مثلا وقتی ادرس یه عکس رو میده به اینصورته درسته

/storage/extSdCard/DCIM/Camera/1.jpg

الان تا اینجا ادرس رو داریم و اگر دقت کنید می بینید که اسم عکس هم در انتها ادرس نوشته شده و فعلا تنها راهی که میشه اسم رو گرفت اینه که بیاید با استفاده از regex اسم عکس رو از ادرس که بهتون میده جدا کنید بنده هم سعی میکنم به زودی تو ورژن بعد کاری کنم اسم عکس رو مستقیم برگردونه.

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، porya گفته است :

ببینید مثلا وقتی ادرس یه عکس رو میده به اینصورته درسته

/storage/extSdCard/DCIM/Camera/1.jpg

الان تا اینجا ادرس رو داریم و اگر دقت کنید می بینید که اسم عکس هم در انتها ادرس نوشته شده و فعلا تنها راهی که میشه اسم رو گرفت اینه که بیاید با استفاده از regex اسم عکس رو از ادرس که بهتون میده جدا کنید بنده هم سعی میکنم به زودی تو ورژن بعد کاری کنم اسم عکس رو مستقیم برگردونه.

خیلی ممنون اگه در ورژن بعد crop کردن رو هم اضافه کنید ممنون میشم :cheshmak:

لینک ارسال

دوستان نسخه 1.10 کتابخونه منتشر شد.

با توجه به اینکه دوستان تو نسخه قبلی با گرفتن اسم تصویر انتخاب شده مشکل داشتن تو این ورژن (که خیلی زود منتشر شد) این مشکل برطرف شده و به راحتی می توانید اسم عکس مورد نظر رو هم دریافت کنید هم اکنون می تونید نسخه جدید رو از بخش دریافت ها دانلود کنید.

intent.GetExtra("'imagePathTitle")

لینک ارسال

سلام . اگه میشه یک سمپل برای ست کردن عکس روی ایمیج ویو بزارین . ممنون میشم:cheshmak::53:

لینک ارسال

سلام خدمت اقا پوریا و همه دوستان . من هرچی درخواست سمپل کردم اما کسی جواب نداد .

خودم دست به کار شدم و بایه ترفند مشکل اسم عکس که در اخر مسیر میومد رو حل کردم 

اما باز ارور میده و عکس رو لود نمیکنه و میگه که در این مسیر چیزی وجود ندارد . سمپل رو هم میزارم تا بررسی کنین .

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی تان :53:

http://s8.picofile.com/file/8269811042/ImagePicker.rar.html

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، mojtabaf5 گفته است :

سلام خدمت اقا پوریا و همه دوستان . من هرچی درخواست سمپل کردم اما کسی جواب نداد .

اما باز ارور میده و عکس رو لود نمیکنه و میگه که در این مسیر چیزی وجود ندارد . سمپل رو هم میزارم تا بررسی کنین .

12 ساعت شد اما کسی جواب نداد:gerye: 

درخواست دارم یکی جواب بده 

لینک ارسال

در در 1395/07/14, 23:27:39، mojtabaf5 گفته است :

سلام خواهش میکنم یک نفر جواب بده خیلی کارم گیره :gerye:

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، mojtabaf5 گفته است :

سلام کمی صبر کنید در حال بررسی این مشکل هستم...

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 1395/07/16, 10:33:59، mojtabaf5 گفته است :

سلام دوست عزیز بابت تاخیر معذرت میخوام این مشکل هم تو کتابخونه اصلیش وجود داشت لینک زیر ببینید.

https://github.com/nguyenhoanglam/ImagePicker/issues/13

ولی با یه دستور کوچک این مشکل برطرف شد میتونید از کد زیر برای نسبت دادن عکس به ویو مورد نظر استفاده کنید و نیازی هم به اسم عکس و چیزای دیگه ندارید بنده در اینجا عکس مورد نظر رو به اکتیویتی نسبت دادم.

Sub p_onActivityResult(requestCode As Int,resultCode As Int,intent As Intent)

Try
	If requestCode = 1 Then
    	If resultCode = -1 Then

Dim s As String
	s = intent.GetExtra("imagePath")
	Activity.SetBackgroundImage(LoadBitmap("",s.Trim))

End If
	End If
	Catch
	Log(LastException)
	End Try

End Sub

تمام :cheshmak:

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
در در 1395/07/10, 11:27:59، porya گفته است :

این خطا از چی هست؟

B4A version: 6.30
Parsing code.    (0.00s)
Compiling code.    (0.33s)
Compiling layouts code.    (0.01s)
Organizing libraries.    (3.70s)
Generating R file.    Error
d:\android\sdk\all_in_one\sdk\extras\android\support\v7\recyclerview\res\values\attrs.xml:28: error: Attribute "layoutManager" has already been defined
d:\android\sdk\all_in_one\sdk\extras\android\support\v7\recyclerview\res\values\attrs.xml:36: error: Attribute "spanCount" has already been defined
d:\android\sdk\all_in_one\sdk\extras\android\support\v7\recyclerview\res\values\attrs.xml:37: error: Attribute "reverseLayout" has already been defined
d:\android\sdk\all_in_one\sdk\extras\android\support\v7\recyclerview\res\values\attrs.xml:38: error: Attribute "stackFromEnd" has already been defined

لینک ارسال

در در 1395/09/01, 23:39:23، mohsenzaker گفته است :

سلام

ارور میگه که ریسورس های recycleview قبلا تعریف شدند شما اگه این ریسورس ها رو ادرس دهی کردی حذف کن یه تستش کن ببین چی میشه...

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...