رفتن به مطلب

*** دانلود موسیقی و پخش پس از دانلود ***

ehsankhan

ارسال‌های توصیه شده

با سلام سورس کد پایین یه سورس کامل برنامه دانلود موسیقی و پخش اون هستش که یه ویژگی جدید روش قرار دادم که اگه از دوباره روی اون کلیک بشه اون فایل رو دوباره دانلود نمیکنه !! کاری کردم که فقط یک بار دانلود میکنه و برای بار های بعدی اون فایل رو از داخل پوشه داخل حافظه فراخوانی می کنه و میگه فایل موجود است ؟؟ دوستان فایلو دانلود کنید و پیشرفتش بدین و همینجا پیوست کنید تا بقیه هم استفاده کنن صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) فراموش نشه رمز فایل : basic4android.org لینک کمکی: دانلود فایل فایل های پیوستی فایل پیوستی B4A Music.rar 407.86K 982 تعداد دریافت ها

سلام.اگه روی دکمه چند بار کلیک کنی اهنگ چند بار پخش میشه.لطفا یه کد بدید که وقتی اهنگ داشت پخش میشد دیگر نیاد از اول اهنگ رو اجرا کنه.مثلا الان اگه  10 بار کلیک کنی 10 تا اهنگ همزمان پخش میشه خواهش می کنم کمک کنید من خیلی کارم واجبه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب اخوی قبل از اینکه بخای پخش انجام بشه باید استوپ کنی تا مدام بعد از کلیک کردن تکرار نشه 

سرچ کنید موزیک پلیر کلی نمونه سورس هست که عمل پخش به درستی انجام میشه 

در ضمن تاپیکو زیر 12ساعت بالا نیارید 

لینک ارسال

• 1 سال بعد...
در در 1393/12/21, 17:03:30، ehsankhan گفته است :

با سلام

سورس کد پایین یه سورس کامل برنامه دانلود موسیقی و پخش اون هستش که یه ویژگی جدید روش قرار دادم که اگه از دوباره روی اون کلیک بشه اون فایل رو دوباره دانلود نمیکنه !!

کاری کردم که فقط یک بار دانلود میکنه و برای بار های بعدی اون فایل رو از داخل پوشه داخل حافظه فراخوانی می کنه و میگه فایل موجود است ؟؟

دوستان فایلو دانلود کنید و پیشرفتش بدین و همینجا پیوست کنید تا بقیه هم استفاده کنن

صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) فراموش نشه

رمز فایل : basic4android.org

لینک کمکی: کوتاه کننده لینک اپیزو

B4A Music.rar

حاجی دمت گرم اینو برای یه کار امام حسینی میخواستم دمت گرم که زحمت کشیدی اجرت با خود ارباب

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...