رفتن به مطلب
  • 0

اپدیت کردن برنامه

love

سوال

سلام ببخشید من میخواستم بپرسم من یه برنامه ای نوشتم که هزار تومان قیمت گذاشته بودم حالا اگه اون برنامه رو ارتقا بدم و به محتوای برنامه اضافه کنم میتونم قیمتش رو هم تغییر بدم ? بعد اون کسانی که برنامه رو دانلود کرده بودن میتونن استفاده کن یا باید دوباره برنامه رو با قیمت جدید بخرن ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ببخشید واسه اپدیت کردن نیاز به کد خاصی نیست یعنی همین که محتواشو تغییر دادم و قیمتش رو هم تغییر دادم بفرستم واسه بازار ?بعد اونایی که برنامه رو خریده بودن میتونن نصب کنن مشکلی نیست کدی واسه اون لازم نیست اضاف کنم?

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، love گفته است :

ببخشید واسه اپدیت کردن نیاز به کد خاصی نیست یعنی همین که محتواشو تغییر دادم و قیمتش رو هم تغییر دادم بفرستم واسه بازار ?بعد اونایی که برنامه رو خریده بودن میتونن نصب کنن مشکلی نیست کدی واسه اون لازم نیست اضاف کنم?

درود

شما فقط باید #VersionCode: 1 رو تغییر بدید... مثلا به طور پیشفرض 1 هستش... حالا کاه آپدیت دادید باید این رو بکنید 2

VersionName زیاد مهم نیست

بعدش فایل رو با امضا میسازید و به پنل میرید و وارد برنامتون میشید و به قسمت بسته ها میرید و نسخه جدید رو اضافه میکنید و قیمت رو اگر خواستید تغییر میدید و ... درخواست انتشار میدید

کسایی هم که قبلا خرید کردن میتونن به رایگان آپدیت برنامتون رو باز دانلود کنند... مشکلی نداره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...