رفتن به مطلب
  • 0

لینوکس برای نصب اندروید استودیو

bakhtiaran

سوال

با سلام خدمت دوستان بنده سیستمم خیلی پایینه رم ۲ هارد۵۰۰ گرافیک۵۱۲ و سی پی یو‌دوال کور.وقتی اندروید استودیو نصب میکنم یا ایکیلپس حدودا دوساعت طول می کشه تا بالا بیاد و موقع استفاده خیلی کنده به نظرتون لینوکس نصب کنم مشکلم حل میشه؟یا اگه پیشنهاد دیگه ای دارید بگین

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سیستمون خیلییی ضعیفه دیگه 

لینوکس قطعا بهتر از ویندوزه واسه شما ولی بازم اذیت میکنه قطعا، ولی از هیچی بهتره شما اگه بتونین دوگیگ دیگه رم بش اضافه کنین عالی میشه  و با لینوکس هیچ مشکلی پیدا نمیکنین

پیشنهاد من به شما هم توزیع اوبونتو-میت (UBUNTU-MATE) هست توزیع فوقلاده ای واسه برنامه نویسیه هم سبکه هم میز کارش قشنگه

موفق باشید

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سیستمون خیلییی ضعیفه دیگه 

لینوکس قطعا بهتر از ویندوزه واسه شما ولی بازم اذیت میکنه قطعا، ولی از هیچی بهتره شما اگه بتونین دوگیگ دیگه رم بش اضافه کنین عالی میشه  و با لینوکس هیچ مشکلی پیدا نمیکنین

پیشنهاد من به شما هم توزیع اوبونتو-میت (UBUNTU-MATE) هست توزیع فوقلاده ای واسه برنامه نویسیه هم سبکه هم میز کارش قشنگه

موفق باشید

در کل سرعت لینوکس از ویندوز بیشتره؟

لینک ارسال

این که اصلا تردیدی نیست عزیز نه تنها از نظر سرعت از خیلی جهات دیگه از ویندوز بهتره ولی خب متاسفانه هنوز اونقدا جا نیفتاده و یه کم کار کردن باش واسه افراد عادی سخته

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

این که اصلا تردیدی نیست عزیز نه تنها از نظر سرعت از خیلی جهات دیگه از ویندوز بهتره ولی خب متاسفانه هنوز اونقدا جا نیفتاده و یه کم کار کردن باش واسه افراد عادی سخته

بعدش واسه برنامه نویسی که مشکلی پیش نماید درسته؟مثلا یچیزی باشه که موقع برنامه نویسی لازم باشه و واسه لینوکس نباشه

لینک ارسال

همه ابزار برنامه نویسی واسه جاوا رو داره  هم اندروید استودیو هم جاوا هم SDK و هم جنی موشن نسخه های لینوکسشون موجوده با خیال راحت نصب کنید و لذت ببرید:malih:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...