رفتن به مطلب
  • 0

راست چین کردن ایتم کلیک اسلاید متریال

Hayperapp

سوال

سلام

خواستم بدونم چجوری ایکون کلیک اسلاید منو رو به راست بیارم

الان اسلاید منو من از راست باز میشه ولی ایکن منوی که بازش میکنه چپ قرار  داره میشه ارتفاعش رو تنطیم کرده

ممنون ضض.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 22 دقیقه قبل، bakhtiaran گفته است :

تاپیک زیر سورسش هست تو انجمن هم سرچ کنین کلی مطلب دربارش هست

ممنونم ازت .. ولی دوست عزیز من تنها مشکلم اون ایکن باز کردن اسلاید منو  است ..

لینک ارسال

در 22 دقیقه قبل، Hayperapp گفته است :

ممنونم ازت .. ولی دوست عزیز من تنها مشکلم اون ایکن باز کردن اسلاید منو  است ..

میتونین از کتابخانه پارس تولبار استفاده کنین ولی من خودم واسه اون از imageview استفاده مکینم با استفاده از دیزاینر

لینک ارسال

نیاز به استفاده از کتابخونه ی خاصی نیست شما اگر میخواین تمام ویو ها مثلا اسکرول ها - سویچ - جهت سیک بار و هر ویو دیگه ای بهتون راست چین بشه باید به برنامه rtl بدید این روش استاندارد خود گوگل هست و روی api >16    هم جواب میده نگران هم نباشید زیر 17 حدود 7 درصد گوشی ها میشه که برای اون 7 درصد چپ چین هم باشه مشکلی ایجاد نمیشه و اصلا برای اون 7 درصد هیچ کاری نمیتونید کنید همونجور که گوگل نتونسته کاری کنه فقط دقت کنید از اول ساخت برنامه باید به برنامه rtl بدید اگر بعد از ساخت میخواین rtl بدید امکان داره یکسری ویو ها جاشون براتون عوض شه و ...  
rtl = right to left  
برای اینکه به برنامه rtl بدید باید یه تکه کد رو به مانیفست بدید با گذاشتن این کد برنامه برای گوشی هایی که زبان فارسی دارن و از api 16 به بالا هستن راست چین میشه برای اینکه روی تمام زبان ها راست چین بمونه یعنی مثلا طرف زبان گوشی رو انگلیسی کرد دیگه چپ چین نشه میاین یه تکه کد داخل اکتیویتی کری ایت میدید .

SetApplicationAttribute(android:supportsRtl, "true")

Sub ForseRtlSupported
Dim j,jo As JavaObject
jo.InitializeStatic  ("android.view.View")
If j.InitializeStatic  ("android.os.Build$VERSION").GetField ("SDK_INT") > 16 Then
j.InitializeContext.RunMethodJO("getWindow",Null).RunMethodJO("getDecorView",Null) _
.RunMethod ("setLayoutDirection",Array(jo.GetField ("LAYOUT_DIRECTION_RTL")))
End If
End Sub

lib = javaobject

لینک ارسال

ممنون ازتون ... 

من از ایمیج ویو استفاده کردم ولی نشون نمیده .. حالا نمیدونم مربوط به تولبار است یا که نه 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...