رفتن به مطلب
  • 0

گت المنت

taha1371

سوال

سلام  من فیلم های اموزش که اقای ایزد تو پست پایین گذاشته دیدم اما یه چیزی مثلا من میام  قسمت ورود کاربر همین سایت  answercenter.ir   گت  میکنم  حالا چنتا سوال 

1 میخوام اکه نام کاربر ویا رمز عبور اشتبا باشه ارور بده 

2 حلا اکه وارد شود بره تویه اکتیویتی دیگه برای مثل قسمت نام کار بر  و پیامها و نمای کاربر  تو ایمیج ویو  ویا لیبلینشون بده  میشه راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

ببینید چند حالت داره برای سایت های مختلف

یک سایت میبینید زمانی که user & pw رو اشتباه بزنید وارد یه لینک خاص میشه !

خب زمانی که page finished شد میتوتید شرط بزارید که if url = folan then خب مشخصه که وارد نشده و یوزر و پسورد اشتباهه....

یه موقع هم میبینید یه label یا همچین چیزی نشون میده توی همون صفحه که قبل از اون وجود نداشته... اون رو اگه توسنید مقدارش رو get کنید و برابر متن سایت بود

خب باز یعنی یوزر و پسورد اشتباهه !

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، مهدی ایزدی گفته است :

درود

ببینید چند حالت داره برای سایت های مختلف

یک سایت میبینید زمانی که user & pw رو اشتباه بزنید وارد یه لینک خاص میشه !

خب زمانی که page finished شد میتوتید شرط بزارید که if url = folan then خب مشخصه که وارد نشده و یوزر و پسورد اشتباهه....

یه موقع هم میبینید یه label یا همچین چیزی نشون میده توی همون صفحه که قبل از اون وجود نداشته... اون رو اگه توسنید مقدارش رو get کنید و برابر متن سایت بود

خب باز یعنی یوزر و پسورد اشتباهه !

خوب سوال دوم چی

لینک ارسال

خب اگه رمز عبور اشتباه نبود یعنی وارد شده دیگه

شما میتونید توی else یک لینک دیگه که مربوط به پروفایل اون کاربر میشه رو باز کنید

اون دیگه دسته خودتونه که بعدش توی چه لینکی بره و چه کاری انجام بده...

کلا GetElements یه خورده اعصاب و حوصله زیاد میخوادش

شخصا آخرین بار که با GetElemenets کار کردم همین آموزشی بود که 3 قسمتش رو درست کردم برای کاربران انجمن !

لینک ارسال

در 13 دقیقه قبل، مهدی ایزدی گفته است :

خب اگه رمز عبور اشتباه نبود یعنی وارد شده دیگه

شما میتونید توی else یک لینک دیگه که مربوط به پروفایل اون کاربر میشه رو باز کنید

اون دیگه دسته خودتونه که بعدش توی چه لینکی بره و چه کاری انجام بده...

کلا GetElements یه خورده اعصاب و حوصله زیاد میخوادش

شخصا آخرین بار که با GetElemenets کار کردم همین آموزشی بود که 3 قسمتش رو درست کردم برای کاربران انجمن !

تو اموزش وقتی که هم اطلاعاتو وارد میکنی  وقتی میزنی رو باتون  اون صفحه که باید باز بشه میاد داخل وب ویو اما من میخوام بره تویه اکتیویتی دیکه و  قسمت های از اون صفحه باز بشه 

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، taha1371 گفته است :

تو اموزش وقتی که هم اطلاعاتو وارد میکنی  وقتی میزنی رو باتون  اون صفحه که باید باز بشه میاد داخل وب ویو اما من میخوام بره تویه اکتیویتی دیکه و  قسمت های از اون صفحه باز بشه 

عزیزم عرض کردم که!!!

شما شرط میزارید اگه PageFinished با موفقیت بود بیایید کار مورد نظرتون رو کنید... البته از Activity دیگه استفاده نکنید... نهایتا به Layout دیگه برید چون اذیت میشید.

شما توی Activity قبلی لاگین شدید.... حالا اگه بله Activity جدید برید دیگه لاگین نیستید !!!

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...