رفتن به مطلب

اشکال جدی در سیستم بازگشت وجه مایکت

qasem

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان یه اشکال خیلی خیلی بزرگ در سیستم بازگشت پول مایکت وجود داره که خود من امروز متوجه شدم.

قبلا به این صورت بود که وقتی برنامه ای را خریداری میکردی و به هر دلیلی درخواست بازگشت وجه را میکردی ، بعد از بازگشت پول ، دیگه برنامه روی گوشی اجرا نمیشد.

اما الان اینطوری شده که وقتی درخواست بازگشت وجه را میکنی میگه اول برنامه را از گوشی خود حذف کنید تا وجه شما بازگردانده شود. خب مشکل اساسی اینجاست که کاربر میتونه بعد از اینکه برنامه را خریداری کرد و قبل از اینکه درخواست بازگشت وجه را کند ، یه Backup از برنامه بگیره و برنامه را حذف کنه و بعد از اینکه وجه بازگشت ، دوباره برنامه را نصب کنه . به همین راحتی ...:shok:

لطفا به مایکت ایمیل بزنید و این مشکل بزرگ را بهشون گوشزد کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 14 دقیقه قبل، qasem گفته است :

اما الان اینطوری شده که وقتی درخواست بازگشت وجه را میکنی میگه اول برنامه را از گوشی خود حذف کنید تا وجه شما بازگردانده شود. خب مشکل اساسی اینجاست که کاربر میتونه بعد از اینکه برنامه را خریداری کرد و قبل از اینکه درخواست بازگشت وجه را کند ، یه Backup از برنامه بگیره و برنامه را حذف کنه و بعد از اینکه وجه بازگشت ، دوباره برنامه را نصب کنه . به همین راحتی ...

خب سیستم لایسنس که مایکت گذاشته برا همینه چک میکنه اگر کاربر برنامه رو خریده باشه براش اجرا میشه در غیر این صورت اجرا نمیشه 

اینم مستندات خود مایکت برای سیستم صدور مجور یا لایسنس 

https://kb.myket.ir/pages/viewpage.action?pageId=1901241

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، mkabir گفته است :

خب سیستم لایسنس که مایکت گذاشته برا همینه چک میکنه اگر کاربر برنامه رو خریده باشه براش اجرا میشه در غیر این صورت اجرا نمیشه 

اینم مستندات خود مایکت برای سیستم صدور مجور یا لایسنس 

https://kb.myket.ir/pages/viewpage.action?pageId=1901241

نه دوست من خودم همین امروز اینکار را کردم ، برنامه بدون هیچ مشکلی اجرا میشه . میتونید امتحان کنید.

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، qasem گفته است :

نه دوست من خودم همین امروز اینکار را کردم ، برنامه بدون هیچ مشکلی اجرا میشه . میتونید امتحان کنید.

خب باید برنامه نویس اول سیستم صدور مجوز رو تو برنامه اش راه اندازی کرده باشه تا کار کنه 

اره الان خیلی از برنامه های مایکت سیستم لایسنس توشون راه اندازی نشده من خودم حال حوصله اضافه سیستم لایسنس نداشتم کلا برنامم تو مایکت بایگانی کردم.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، mkabir گفته است :

خب باید برنامه نویس اول سیستم صدور مجوز رو تو برنامه اش راه اندازی کرده باشه تا کار کنه 

اره الان خیلی از برنامه های مایکت سیستم لایسنس توشون راه اندازی نشده من خودم حال حوصله اضافه سیستم لایسنس نداشتم کلا برنامم تو مایکت بایگانی کردم.

منم کلا باهاشون کار نمیکنم . راحت تره. 

ولی اون لیسنس کار میکرد ها. با یه آپ دیگه تست بزنین

لینک ارسال

خیلی هم عالی شده !!!

این قابلیت جدید که گذاشتن برای اینکه اول حذف بشه بسیار خوب شده چون خیلی ها هنوز قابلیت بکاپ و اینا رو نمیدونن

الان تست کردم لایسنس هم کار میکنه و این دو در کنار هم قابلیت بازگشت وجه رو بهتر کرده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...