رفتن به مطلب

درخواست رپ کتابخانه بسیار کاربردی Material Intro Screen

hussein1

ارسال‌های توصیه شده

شدیدا در خواست دارم از اساتید که این کتابخونه Material Intro Screen رو رپ کنن.

این کتابخونه مربوط به صفحات خوش آمدگویی بسیار پیشرفته با امکانات فراوان هست (یک نمونه قبلا در فروشگاه قرار گرفته ، اما این یکی از نظر امکانات و ظاهر کامل تره...)

لینکش داخل گیت هاب:

کلیک کنید

نمونه تصاویر از این کتابخونه:

custom_slide.gif

finish_slide.gif

permissions_slide.gif

simple_slide.gif

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این کتابخونه رپ شده و داخل بخش فروشگاه هم هست اون یکی کتابخونه رو هم گفتید float action button  چهار نوع مختلف هم رپ شده بهتره اول داداش یه بررسی کنی 

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، امین پوراباذری گفته است :

این کتابخونه رپ شده و داخل بخش فروشگاه هم هست اون یکی کتابخونه رو هم گفتید float action button  چهار نوع مختلف هم رپ شده بهتره اول داداش یه بررسی کنی بعد پیشنهاد بدی 

با سلام جناب پور اباذری امکان داره لینک فروشگاهش رو بدید.

ممنونم از شما و کلیه دوستان

ویرایش : یک نمونه  Material Intro Screen  داخل فروشگاه هست اما با این فرق می کنه.

این که بنده لینک گیت هابش رو گذاشتم امکانات بیشتر و از ظاهر کاربر پسندتری برخودار هست.ضمن اینکه کتابخانه متریال اینترو اسکرین فعلی در فروشگاه فاقد امکان تغییر فونت و ... هست.

لطفا لینک گیت هاب رو بررسی کنید دقیقا

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، hussein1 گفته است :

با سلام جناب پور اباذری امکان داره لینک فروشگاهش رو بدید.

ممنونم از شما و کلیه دوستان

سلام بفرما داداش 

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، امین پوراباذری گفته است :

سلام بفرما داداش 

با تشکر داداش گلم

ویرایش : یک نمونه  Material Intro Screen  داخل فروشگاه هست اما با این فرق می کنه.

این که بنده لینک گیت هابش رو گذاشتم امکانات بیشتر و از ظاهر کاربر پسندتری برخودار هست.ضمن اینکه کتابخانه متریال اینترو اسکرین فعلی در فروشگاه فاقد امکان تغییر فونت و ... هست.

لطفا لینک گیت هاب رو بررسی کنید دقیقا

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، hussein1 گفته است :

اگر این کتابخونه کامل رپ شده باشه تمام این کارها رو میشه انجام داد میشه پنل لود کرد و داخل خود پنل هر ویو و هر چیزی دوست داشتید بگذارید تغییر فونت و این موارد هم که داخلش بوده البته من نمیدونم اینی رپ شده با تمام امکانات رپ شده یا نه من یه نسخه ی دیگه رو دارم یکی از بچه های دیگه رپ کرده بود 

لینک ارسال

سلام 

ببینید دوست عزیز کتابخانه MaterialIntro

که در فروشگاه هست امکاناتش تو کتابخونه ی اصلیش هم خیلی کم بود که بنده اومدم یه سری امکانات بیشتر رو بهش اضافه کردم حالا چون تغییر فونت نداره دلیل بر این نمیشه که رو کتابخونه عیب گذاشت چون تو نسخه اصلیش هم همچین امکاناتی رو نداشت در ضمن بنده قبلا هم قصد رپ کردن کتابخونه Material Intro Screen رو داشتم ولی خب به دلایلی نشد.

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، porya گفته است :

سلام 

ببینید دوست عزیز کتابخانه MaterialIntro

که در فروشگاه هست امکاناتش تو کتابخونه ی اصلیش هم خیلی کم بود که بنده اومدم یه سری امکانات بیشتر رو بهش اضافه کردم حالا چون تغییر فونت نداره دلیل بر این نمیشه که رو کتابخونه عیب گذاشت چون تو نسخه اصلیش هم همچین امکاناتی رو نداشت در ضمن بنده قبلا هم قصد رپ کردن کتابخونه Material Intro Screen رو داشتم ولی خب به دلایلی نشد.

پویا جان امکان داره تغییر فونت رو هم بهش اضافه کنی؟تا چند روز آینده چون واقعا کتابخونه که رپ کردید فوق العاده است اما تغییر فونت تاثیر زیادی داره .

در ضمن این کتابخونه ای که گیت هابش رو گذاشتم از نظر امکانات و افکت های بصری جالبی داره امکان داره این رو رپ کنید با قابلیت تغییر فونت جایگزینی کتابخونه فعلی کنید.

در ضمن بابت تمامی زحمات تون تشکر می کنم و جای تقدیر داره

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، امین پوراباذری گفته است :

اگر این کتابخونه کامل رپ شده باشه تمام این کارها رو میشه انجام داد میشه پنل لود کرد و داخل خود پنل هر ویو و هر چیزی دوست داشتید بگذارید تغییر فونت و این موارد هم که داخلش بوده البته من نمیدونم اینی رپ شده با تمام امکانات رپ شده یا نه من یه نسخه ی دیگه رو دارم یکی از بچه های دیگه رپ کرده بود 

این که پویا جان رپ کرده عزیز یک کتابخونه دیگه هست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...