رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی در ساخت کتاب داستان صوتی و مصور

rasoul.t

سوال

سلام

می خواستم کتاب داستانی طراحی کنم که عکس صفحات  و صوت در زمینه هر صفحه به صورت جداگانه قرار داده بشه و با اتمام صوت به صفحه بعد منتقل بشه.

به نظرتون میشه همه این کارا رو داخل یک اکتیویتی نوشت و فایل ها رو یکی یکی از دیتابیس فراخوانی کرد یا باید جداگانه داخل یک اکتیویتی دیگه نوشته بشه؟

لطفا اگه میشه راهنماییم کنین. ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

از dip استفاده نکنید و فقط از درصد استفاده کنید 

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، rasoul.t گفته است :

چیزایی که من میخوام بذارم ایناست
1- صفحه اصلی شامل شروع داستان و درباره ما و خروج
2- شروع داستان رو که میزنم بالا تصویر میاد و پایین میخوام مثل مدیا پلیر دکمه پخش و مکث و قبلی و بعدی داشته باشم و صدا رو عقب جلو بکشم البته سورس مدیا پلیر رو دارم. حالا میخوام وقتی بعدی رو زدم عکس بالا عوض بشه و صوت دوم پخش بشه. به همین ترتیب تا آخر که در صفحه آخر با پایان یافتن داستان برگرده به منوی اصلی. حالا نمیدونم تو هر صفحه باید دکمه های مجزا تعریف کنم یا نه. لطفا اگه میشه با کد توضیح بدین. چون من کار طراحی و ترجمه رو انجام دادم و فقط مونده پیاده سازی داستان

سلام .

برای شما کد و سورس برنامه ای رو که می خواستید رو در زیر گزاشتم دانلود کنید

http://s8.picofile.com/file/8273247000/dastani.zip.html

سوالی بود بازم بپرسید

لینک ارسال

در هم اکنون، rasoul.t گفته است :

ممنون. اوکی شد. حالا باید یه ذره چاشنی ایده و گرافیک رو به کارم اضافه کنم

خواهش می کنم اگه مشکلی بود باز بپرسید

لینک ارسال

01 - در یک اکتیویتی میشه همه این کارا رو کرد

کلا این طوری :

01 . صوت که اجرا می شه باید در رویداد اتمام همان صوت بگید که بره به صدای بعدی

02 . البته برای بهتر و خواناتر شدن کدتون می تونید از حلقه استفاده کنید .

اگر سوالی بود دوباره بپرسید

لینک ارسال

من تو یکی از برنامه های ساخته شده توسط دیگر دوستان یه همچین چیزی دیدم. فایلش رو پیوست کردم. میشه مراحل کار رو با کد توضیح بدین؟ آخه من تازه کار هستم. البته زود متوجه میشم چون نرم افزار خوندم

Screenshot_2016-11-02-13-34-00.png

لینک ارسال

در هم اکنون، rasoul.t گفته است :

من تو یکی از برنامه های ساخته شده توسط دیگر دوستان یه همچین چیزی دیدم. فایلش رو پیوست کردم. میشه مراحل کار رو با کد توضیح بدین؟ آخه من تازه کار هستم. البته زود متوجه میشم چون نرم افزار خوندم

Screenshot_2016-11-02-13-34-00.png

فایلش رو پیوست نکردی هنوز

لینک ارسال

منظورم از فایل همین عکس ارسالی بود. میخوام برنامه ام یه همچین ساختاری مثل عکس داشته باشه. تو این برنامه شروع داستان رو که میزنیم همزمان با اومدن صفحه اول داستان صوت پخش میشه و با اتمام صوت صفحه بعدی داستان نمایش داده میشه و در انتها با پایان داستان بر میگرده به منوی اصلی برنامه. و یک سری دکمه اون پایین داره که سلیقه ای هست.

لینک ارسال

چیزایی که من میخوام بذارم ایناست
1- صفحه اصلی شامل شروع داستان و درباره ما و خروج
2- شروع داستان رو که میزنم بالا تصویر میاد و پایین میخوام مثل مدیا پلیر دکمه پخش و مکث و قبلی و بعدی داشته باشم و صدا رو عقب جلو بکشم البته سورس مدیا پلیر رو دارم. حالا میخوام وقتی بعدی رو زدم عکس بالا عوض بشه و صوت دوم پخش بشه. به همین ترتیب تا آخر که در صفحه آخر با پایان یافتن داستان برگرده به منوی اصلی. حالا نمیدونم تو هر صفحه باید دکمه های مجزا تعریف کنم یا نه. لطفا اگه میشه با کد توضیح بدین. چون من کار طراحی و ترجمه رو انجام دادم و فقط مونده پیاده سازی داستان

لینک ارسال

درود

ببینید شما اگه کار با MediaPlayer رو کامل بلد باشید نوشتن همچین پروژه ای کاری نداره

کلش توی همین خلاصه میشه زمانی که رویداد زیر :

Sub EventName_Complete

End Sub

اتفاق افتاد عکس پس ضمینه عوض بشه و صوت بعدی اجرا بشه... و همین داستان ادامه پیدا میکنه تا آخرین صوت و آخرین عکس !

شما دست به کد بشید... هرکجا مشکل داشتید بگید ما تصحیح کنیم براتون. بدون شک کمتر کسی وقت میکنه پروژه اماده براتون درست کنه و پیوست کنه

لینک ارسال

متاسفانه یه مشکل اصلی پیش اومده

برنامه ام تو شبیه ساز به خوبی نمایش داده میشه ولی تو گوشی که اجرا میکنم همه چی قاطی میشه دکمه ها کلا از صفحه خارج شده. چجوی باید برنامه ام رو واسه رزولوشن های مختلف تفکیک کنم؟ رزولوشن گوشی من 1280*720 هست

نمونه عکس از محیط designer‌ رو پیوست کردم

test.jpg

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...