رفتن به مطلب
  • 0

انیمیشن دادن به باتن معمولی و اجرای کامل انیمیشن

hussein1

سوال

برای فهرست اصلی برنامه از پنل استفاده کردم و سپس بر روی پنل شش باتن معمولی ادد کردم و به باتن ها عکس دادم سپس با استفاده از کتابخونه animation plus به باتن ها انیمیشن دادم

global

Dim anim As AnimationPlus
    Dim anim1 As AnimationPlus
    Dim anim2 As AnimationPlus

activity_create

anim.InitializeRotateCenter("p",0,360,Button1) : anim.Duration=10 : anim.PersistAfter=True
    anim1.InitializeRotateCenter("p1",0,360,Button2) : anim1.Duration=1000 : anim1.PersistAfter=True

anim2.InitializeRotateCenter("p2",0,360,Button3) : anim2.Duration=1000 : anim2.PersistAfter=True

سپس در رویداد کلیک باتن ها این کدها رو تعریف کردم

Sub Button1_Click

anim.Start(Button1)
    Activity.Finish
    StartActivity(actfeh1)

End Sub

قصد دارم وقتی بر روی باتن کلیک کنم انیمیشن باتن کاملا اجرا بشه بعد وارد اکتیوتی بعدی بشه

اما موقع اجرا انیمیشن اجرا نمیشه و سریع وارد اکتیوتی بعدی میشه، لطف کنید راهنماییم کنید چکارکنم ،میدونم باید یه تایمر تعریف کنم که ابتدا انیمیشن رو اجرا کنه بعد دستورات بعدی رو

تازه کار هستم و نمیدونم چه کدهایی رو در کجا باید بنویسم.درخواست عاجزانه جهت راهنمایی و کمک در رابطه با این مشکل رو دارم ،کدها رو برام بنویسید ممنون میشم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

کتابخونه AnimationPlus  یک رویداد به اسم AnimationEnd  داره، یعنی زمانیکه انیمیشن به اتمام برسه این رویداد اجرا میشه، شما کد مربوط به رفتن به اکتیویتی رو توی این رویداد بنویسید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...