رفتن به مطلب
  • 0

پردازش تصویر ( تشخیص چهره ) b4a

mojtaba68

سوال

سلام دوستان خسته نباشی

این فایل زیر دارای  کتابخانهFaceTracker  و پوشه resource  هم  هستش

دانلود - پروژه - ( تشخیص چهره )

من این سورس به دوستان دیگه دادم تست کنن کسی جواب گرفته این سورس رو  یا نه  - اکثرشون  با یک  error  روبه رو شدن

به نظر شما مهندسن محترم مشکل را چطوری میشه برطرف کردش - و خواهش میکنم شما هم تست بگیرید و نتایج کارتون تو این تایپیک قرار بدید

me error.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

بنده دقیقا یادم نمیاد مشکلش چی بود، پروژه مشتری دقیقا همچین چیزی بود که آخرش هم با جاوا نوشتمش.

فک کنم ب ریسورس ها گیر میداد.امشب فرصت کنم روش کار می کنم.

لینک ارسال

سلام جناب  معاون عزیز ممنون مرسی :Laie_99: -

منتظر مطالبتون هستم - :gamer2:

لینک ارسال

سلام

مواردی رو که الان میگم رو تست نکردم توی Stackoverflow  و B4X مطالعه کردم.

این ادرس رو ببنید »

<sdk>\extras\google\google_play_services\libproject\google-play-services_lib\res

خب ما توی این پروژه پردازش تصویر باید این ریسورس هارو اضافه کنیم، خب مشکل کجاست ؟

مشکل از اونجایی شروع میشه که این مسیر توی نسخه 29 مربوط Google PLay Service  موجود هستش.یعنی زمانی ما می تونیم این مسیر رو به بیسیک بدیم و مشکلی پیش نیاد که ما Google Play Service رو آپدیت نکرده باشیم و از نسخه 29 استفاده کنیم.

نسخه 30 این مسیر وجود نداره، بهتر بگم توی نسخه 30 پوشه ای به اسم libproject  وجود نداره.و خب دچار مشکل میشیم.

راه چاره هم این هستش که ما از نسخه 29 گوگل پلی سرویس استفاده کنیم.بنده این کار رو انجام ندادم و به عهده خودتون گذاشتم.انجام بدید ببینید جواب می گیرید یا خیر.نتیجه رو هم اعلام کنید.

لینک ارسال

مهندس سلام ----

من تازه 6 ماه که با سایت شما و سایت دیگران شروع کردم  کدنویسی برای اندروید .....

نه کلاس خاصی رفتم و نه کسی منو راهنمایی کردش که برم دنبال این کد نویسی اندروید ......

-----

من بخاطر نیازم وارد این برنامه اندروید نویسی شدم ( وخیلی هم به این مورد اندروید نویسی علاقه پیدا کردم )

رشته من الکترونیک هستش

من هدفم از این پروژه قصد دارم دوربین رو به یک جسمی رنگی ( قرمز سفید سیاه سبز زرد ) یا یک شکل خاص  ( دایره مربع  مثلث )  تعریف کنم تا بشه محیط تغییرات فیزیکی رو شناسایی کنه - و این پروژه برای من خیلی سنگین و قدم بزرگیه و قابل درک برای من  نیستش

ولی  من به این پروژه نیاز دارم ---برای یک کار تحقیقاتی خودم -

و باید بتونم از پس بر بیام و به این نتیجه برسم

توضیحاتی که فرمودید در مورد نسخه 29 و 30  ( Google PLay Service  )

میشه یکم در این مورد موضوع را برام کالبد شکافی کنید ؟

( ایا محتویاتی که آپلود کردم  فایل خاصی کم دارد ؟ )

و یک موضوع دیگه این  سایت b4x.com باید یک لایسنس خریداری کنم - تا فایل کلی این پروژه  FaceTracker  دریافت کنم ؟

لینک ارسال

در 37 دقیقه قبل، mojtaba68 گفته است :

مهندس سلام ----

من تازه 6 ماه که با سایت شما و سایت دیگران شروع کردم  کدنویسی برای اندروید .....

نه کلاس خاصی رفتم و نه کسی منو راهنمایی کردش که برم دنبال این کد نویسی اندروید ......

-----

من بخاطر نیازم وارد این برنامه اندروید نویسی شدم ( وخیلی هم به این مورد اندروید نویسی علاقه پیدا کردم )

رشته من الکترونیک هستش

من هدفم از این پروژه قصد دارم دوربین رو به یک جسمی رنگی ( قرمز سفید سیاه سبز زرد ) یا یک شکل خاص  ( دایره مربع  مثلث )  تعریف کنم تا بشه محیط تغییرات فیزیکی رو شناسایی کنه - و این پروژه برای من خیلی سنگین و قدم بزرگیه و قابل درک برای من  نیستش

و یک موضوع دیگه این  سایت b4x.com باید یک لایسنس خریداری کنم - تا فایل کلی این پروژه  FaceTracker  دریافت کنم ؟

ان شاء الله که بتونید این پروژه تون رو به سرانجام برسونید.

ببنید توی sdk پوشه extras یک پوشه وجود داره به اسم google، که شامل Google Play Service  و پوشه های دیگه ای هستش.

ما اینجا واس این پروژه به یکسری ریسورس که توی پوشه Google Play Service  هستش نیاز داریم و این پوشه اسمش هست libproject.

حالا ما اگر Google Play Service مون نسخه 30 باشه این پوشه libproject  دیگه وجود نداره و این سورس کد مربوط به تشخیص چهره هم کار نمیده.

نمیدونم اطلاعتتون در زمینه اندروید چقدر هستش.شما باید ریسورس ها رو طبق مسیرهایی که sdkتون هستش مسیر بدید.

در کل این پروژه تشخیص چهره اشتباه نکنم در حد تشخیص موقعیت صورت هستش، یعنی چیزی به اسم Similarity  یا همون تشخیص چهره ها از هم نیست.

سعی می کنم مشکل این پروژه رو درست کنم و در اختیارتون قرار بدم.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، mojtaba68 گفته است :

مهندس سلام ----

-----

رشته من الکترونیک هستش

سلام مهندس

این کتابخونه واسه تشخیص چهره هست

شما باید دانش دکامپایل و ویرایش این کتابخونه رو داشته باشی تا بتونی اون چیزی رو که میخوای با اندروید پیاده سازی کنی

ولی خب شما میتونی یه کارای دیگه ای رو انجام بدی

میتونی تصویر رو بفرستی رو سرور و رو سرور پردازش رو انجام بدی

یا اینکه بیای با متلب پیاده کنی این پردازش رو

لینک ارسال

ببینید تنها مشکل، مشکل عدم وجود ریسورس مورد نیاز در ورژن جدید اس دی کی هستش که به احتمال زیاد توی نسخه جدید اس دی کی ریسورس های جدید جایگزین شدن. اطلاع خاصی ندارم که چطور میشه حلش کرد اما بنابه جستجوهای خودم(اطمینان نمیدم که این تنها راهه) سازنده کتابخانه باید با آپدیت کتابخانه ریسورس های جدید بده و مشکل حل شه.

لینک ارسال

سلام من اومدم

جناب معان سلام - خوبید

من این محتویات Google Play Service    بدست اوردم اینجا براتون آپلود کردم -- امکانش هستش شما این پروژه چک کنید .....:blush:

ممنون میشم ( من وب گرد خوبی هستم ):gamer2:

- دانلود - فایل -

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...