رفتن به مطلب
  • 0

تبدیل سورس جاوا به کد های b4a

devvv

سوال

سلام عرض می کنم خدمت دوستان عزیزم من در سایت گیت هاب یه سورسی برای جاوا برخوردم:

Anti Virus Master.zip

حالا از شما میخوام بپرسم که میشه این کد ها رو در B4A استفاده کرد لطفا راهنمایی کنید دوستان

ممنون از تمام انجمن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام من که نتونستم دانلود کنم

ولی اگر چیزی خواستی توضییح بده بگو مثلا من می خوام نرم افزار این یا آن کار رو انجام بده .....

تا ما بتونیم به شما کمک کنیم

لینک ارسال

ببین شما نمیتونی یه سورس کامل جاوا رو تبدیل به کدهای بیسیک کنی اما میتونی هر تیکه کد کاربردی رو تبدیل به کتابخونه بیسیک کنی و خیلی راحت استفاده کنی، به همین خوشمزگی:) واسه تبدیل کد جاوا به بیسیک هم این تاپیک رو ببین تا متوجه بشی چی میگم:

ساخت کتابخانه برای B4A با eclipse

لینک ارسال

با سلام دوستان کسی میتونه کمکم کنه

کد سورس b4a  برای hide و unhide کردن آیکن برنامه ها با شماره گیری یک شماره خاص را میخوام

لازم به ذکر است که با AddReplacement(android.intent.action.MAIN, unused_action) به مانیفست برنامه قبل از open شدن مخفی میشود و در این حالت سرویس ها کار نمیکنند

لذا:

1- کسی سورس کد مربوطه را بلده ؟

2- ایا میشه پس از باز شدن برنامه , آنرا مخفی کند؟

3- آیا کسی هست کد جاوا را به کد b4a تبدیل کنه و در حق من بزرگواری کرده باشه؟

-لینک سورس کد  مربوطه در جاوا : Android hide/unhide app icon programmatically - Stack Overflow

دوستان بنده در حد صدم درصد از برنامه نویسی هم بلد نیستم پس اگه سوالم اشتباه بوده یا هر اشتباه دیگه را ببخشید و اگه میتونین راهنماییم کنید 

- ضمنا اگه کسی از دوستان با جاوا برنامه اندرویدی ساخته و بلده , لطفا بهم پیام بده تابنده عرایضم را خدمتشان بیان کنم [email protected]

یک دنیا ممنونم از تمامی دوستان

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...