رفتن به مطلب
  • 0

اپدیت توکن عدد

love

سوال

سلام ببخشید من میخواستم بدونم من میخوام تو برنامم از عدد استفاده کنم وقتی برنامه رو میفرستم واسه بازار اون وقت که منتظر تایید بازار هست عدد توکن بهم میده یعنی قبل از فرستادن برنامم تو بازار پس من اگه بخوام توکن رو وارد برنامم کنم دوباره باید برنامه رو اپدیت کنم ؟چون نسخه اول که میفرستم تا توکن بگیرم باید وارد برنامم کنم دوباره اپدیت کنم یا نیازی نیست لطفا راهنمایی کنید؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بله من سوالم اینه خب وقتی توکن و بخوام از عدد بگیرم باید برنامم رو بارگذاری کنم تو بازار بعد توکن و بگیرم خب وقتی توکن رو به برنامم اضافه کردم چکار کنم یعنی برنامم رو که به بازار فرستادم و قبل بارگذاری کرده بودم باید نسخه رو عوض کنم و دوباره بارگذاریش کنم نسخه توکن دار را یا نه ?

لینک ارسال

عزیز شما برای گرفتن توکن هیچ نیازی به فرستادن برنامتون توی بازار ندارید...

شما package name برنامه رو توی عدد میدید و همون لحظه token رو بهتون میده و توی manifest پیاده میکنید !!!

package name رو که به عدد دادید و ثبت کردید... بعدش به جزئیات اون برنامه برید و token رو بردارید !

token رو به برنامه اضافه کنید و خروجی نهایی رو بگیرید و برنامه رو واسه بازار ارسال کنید

موفق باشید

لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، love گفته است :

ببخشید کجا عدد باید پکیج نیم رو وارد کنم 

موقع ثبت رسانه ی جدید ازتون نام بسته برنامه شما رو میخواد که باید    اونجا پکیج نیم  رو وارد کنید !!!

همچنین آموزش استفاده از تبلیغات عدد هم اینجا هستش :

موفق باشید

لینک ارسال

سلام داداش شما توکن رو از عدد میگیرید و میگذارید داخل برنامتون سپس اون برنامه رو داخل بازار منتشر میکنید .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...