رفتن به مطلب

دریافت کتابخانه CircleMenu

porya

ارسال‌های توصیه شده

کتابخانه CircleMenu

مشاهده فایل

به نام خدا

کتابخانه CircleMenu

سلام با این کتابخونه میتونید منوی دایره ای خیلی زیبا مانند تصویر زیر بسازید توضیح خاصی نداره این کتابخونه از لینک زیر رپ شده و امیدوارم براتون مفید بوده باشه.

https://github.com/Hitomis/CircleMenu

circle_menu.gif

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فکرکنم سورس ایراد داره وقتی برنامه رو تو گوشی ریختم سریع فورس کلوز شد

لینک ارسال

در در 1395/08/18, 15:12:19، porya گفته است :

کتابخانه CircleMenu

مشاهده فایل

نمیشه آیتم های منو رو کم و زیاد کرد؟

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، Hamed Sabet Farhadi گفته است :

نمیشه آیتم های منو رو کم و زیاد کرد؟

در حال حاضر خیر ولی سعی میکنم بهش اضافه کنم...

لینک ارسال

سلام دوستان 

نسخه دوم کتابخونه CircleMenu منتشر شد.

تو این نسخه قابلیت اضافه و کم کردن آیتم و افزایش یا کاهش اندازه ویو اضافه شده است.

موفق باشید.

لینک ارسال

در در 1395/08/25, 12:26:00، porya گفته است :

سلام دوستان 

تو این نسخه قابلیت اضافه و کم کردن آیتم و افزایش یا کاهش اندازه ویو اضافه شده است.

موفق باشید.

باسلام 

ممنونم پوریا جان یه سوال 

میشه لطف کنی بگی رویداد کلیک تک تک ایتم های این منو رو چه جور تعریف کنم که هر کدام کار خاصی انجام بده ، مثلا اکتیوتی خاصی رو باز کنه یا عملیاتی رو انجام بده ، نمونه سورس باشه کاملا گیج شدم نمیدونم چه جوریه 

سپاس

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، hussein1 گفته است :

باسلام 

ممنونم پوریا جان یه سوال 

میشه لطف کنی بگی رویداد کلیک تک تک ایتم های این منو رو چه جور تعریف کنم که هر کدام کار خاصی انجام بده ، مثلا اکتیوتی خاصی رو باز کنه یا عملیاتی رو انجام بده ، نمونه سورس باشه کاملا گیج شدم نمیدونم چه جوریه 

سپاس

سلام

تو رویداد زیر هر ایتمی که انتخاب میکنی یه عددی رو بخودشون نسبت میدن بعد میتونی بگی هر ایتمی که کلیک شد چیکار کنه.

Sub eventName_onMenuSelected(index As Int)

select index
	case 0
	your code
	case 1 
  	your code
      .
      .
      .
      .
	End Select

End Sub
لینک ارسال

در در 1395/08/30, 15:19:39، porya گفته است :

سلام

تو رویداد زیر هر ایتمی که انتخاب میکنی یه عددی رو بخودشون نسبت میدن بعد میتونی بگی هر ایتمی که کلیک شد چیکار کنه.

select index
	case 0
	your code
	case 1 
  	your code
      .
      .
      .
      .
	End Select

End Sub

با سلام پوریا جان

ممنونم بابت کتابخانه بسیار زیبا و کاربردی 

ببخش با سوالاتم کلافه ات کردم برای یکی از ایتم ها ورود به اکتیوتی خاصی رو تعریف کردم وقتی روش میزنم درست عمل میکنه اما انیمیشن چرخش دکمه رو اجرا نمیکنه و سریع وارد اکتیوتی میشه اگر بخام اجرای کامل  انیمیشن چرخش ایتم و بعد اکتیوتی خاص اجرا شه چه کد و رویدادی لازم؟

لینک ارسال

در در 1395/08/25, 00:56:00، porya گفته است :

سلام دوستان 

موفق باشید.

پوریا جان چند تا پیشنهاد که باعث میشه این کتابخونه تک بشه بین کتابخونه هایی در این رابطه:

- لطفا زیر دکمه ها سایه متریال اضافه کنید (از لحاظ زیبایی واقعا ارتقاء پیدا می کنه، مثل سایه فلوتینگ اکشن باتن)

- وقتی روی دکمه کلیک می کنیم و منو باز میشه ، لطفا اگر امکان داره پس زمینه بلور بشه.(مثل دستورات ایر کامند توی سری نوت سامسونگ)

- و آخرین پیشنهاد اینه که وقتی دکمه رو توی هر قسمتی از صفحه جاسازی می کنیم ، وقتی روش کلیک میشه بیاد وسط صفحه (سنتر) منو باز بشه و وقتی بسته میشه دوباره سر مکان قبلی که جاسازی کرده بودیم برگرده...

زمانی که این قابلیت ها هم اضافه بشه ، داخل قسمت فروشگاه با هر قیمتی قرار بدید واقعا ارزشش رو داره...(هر چند الان هم عالی هست و تشکر می کنیم بابت این کتابخونه♥)

لینک ارسال

باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

توی پروژه ام از کتابخانه circlemenu استفاده کردم برای یکی از ایتم ها ورود به اکتیوتی خاصی رو تعریف کردم وقتی روش میزنم درست عمل میکنه اما انیمیشن چرخش دکمه رو اجرا نمیکنه و سریع وارد اکتیوتی میشه اگر بخام اجرای کامل انیمیشن چرخش ایتم و بعد اکتیوتی خاص اجرا شه چه کد و رویدادی لازم؟

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 1395/08/30, 03:49:39، porya گفته است :

سلام

select index
	case 0
	your code
	case 1 
  	your code
      .
      .
      .
      .
	End Select

End Sub

کسی هست جواب بده حدود 1 ماه سوال پرسیدم کسی جواب نمیده

توی پروژه ام از کتابخانه circlemenu استفاده کردم برای یکی از ایتم ها ورود به اکتیوتی خاصی رو تعریف کردم وقتی روش میزنم درست عمل میکنه اما انیمیشن چرخش دکمه رو اجرا نمیکنه و سریع وارد اکتیوتی میشه اگر بخام اجرای کامل انیمیشن چرخش ایتم و بعد اکتیوتی خاص اجرا شه چه کد و رویدادی لازم؟

لینک ارسال

در در 1395/09/09, 20:31:14، hussein1 گفته است :

باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

پوزش از آقا پوریا ، بنده مطلب رو اشتباهی درک کرده بودم ، خودم چند روزیه دارم رو چرخش باتن دایره ای شکل کار میکنم ، یک روش پیدا کرده بودم که هول شدم و فکر کردم ، از همون مطلبه و خواستم جواب بدم تا مشکل دوستمون حل شه.  بازم معذذت :sorry:میخوام

لینک ارسال

در در 1395/09/22, 21:23:22، hussein1 گفته است :

کسی هست جواب بده حدود 1 ماه سوال پرسیدم کسی جواب نمیده

سلام

ببینید برای اینکه انیمیشن بصورت کامل اجرا بشه شما بیا کارهای زیر رو انجام بده...

اول یه متغییر تو Sub Globals بساز...

Sub Globals
	Dim i As Int
End Sub

بعدش بیا تو رویداد انتخاب منو ها onMenuSelected اون متغییری که تعریف کردی رو برابر index منوها انتخاب شده قرار بده مثل زیر...

Sub c_onMenuSelected(index As Int)
	i = index
End Sub

حالا بیا تو رویداد onMenuClosed دستورات زیر رو قرار بده یعنی از اون متغییری که تعریف کردی استفاده کن با این روش هر وقت انیمیشن تموم شه دستور مورد نظرتو رو اجرا میکنه...

Sub c_onMenuClosed
	select i
	case 0
	دستور مورد نظر
	case 1 
  	دستور مورد نظر
      .
      .
      .
      .
	End Select
End Sub

در 3 ساعت قبل، shahrokhnazari گفته است :

رویداد animation_end نداره؟

خیر

لینک ارسال

در در 1395/09/24, 10:37:29، porya گفته است :

سلام

ببینید برای اینکه انیمیشن بصورت کامل اجرا بشه شما بیا کارهای زیر رو انجام بده...

Sub Globals
	Dim i As Int
End Sub

بعدش بیا تو رویداد انتخاب منو ها onMenuSelected اون متغییری که تعریف کردی رو برابر index منوها انتخاب شده قرار بده مثل زیر...

i = index
End Sub

حالا بیا تو رویداد onMenuClosed دستورات زیر رو قرار بده یعنی از اون متغییری که تعریف کردی استفاده کن با این روش هر وقت انیمیشن تموم شه دستور مورد نظرتو رو اجرا میکنه...

Sub c_onMenuClosed
	select i
	case 0
	دستور مورد نظر
	case 1 
  	دستور مورد نظر
      .
      .
      .
      .
	End Select
End Sub

خیر

تشکر فراوان پوریاجان

عید شما مبارک

لینک ارسال

در در 1395/09/24, 10:37:29، porya گفته است :

سلام

Sub Globals
	Dim i As Int
End Sub

i = index
End Sub

Sub c_onMenuClosed
	select i
	case 0
	دستور مورد نظر
	case 1 
  	دستور مورد نظر
      .
      .
      .
      .
	End Select
End Sub

خیر

سلام پوریا جان

واقعا ممنون که صبورانه تک تک سوالات رو به نحو احسنت جواب میدی  خسته نباشی  عزیز

یه سوال از خدمتتون دارم و اینه که طبق کدهای شما عمل کردم انیمیشن اجرا و بعد از به پایان رسیدن انیمیشن کد تعریف شده هریک از باتن ها اجرا میشه فقط یه مشکلی هست گویا  ایندکس باتن مرکزی با باتن فرعی بالایی یکی هست باتن مرکزی کار باتن فرعی بالایی رو انجام و تکرار میکنه

لطف کنید این مشکل رو برطرف کنی یه دنیا سپاسگزار میشم چون نمیخام باتن مرکزی کدی اجرا کنه یا اگر هم اجرا بکنه تکرار کد باتن فرعی بالایی نباشه

لطفا خودتون تست کنید راه حل رو مرحمت کنی که بسیار مورد نیاز است اجرت با پروردگار 

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 1395/09/23, 23:07:29، porya گفته است :

سلام

Sub Globals
	Dim i As Int
End Sub

i = index
End Sub

Sub c_onMenuClosed
	select i
	case 0
	دستور مورد نظر
	case 1 
  	دستور مورد نظر
      .
      .
      .
      .
	End Select
End Sub

خیر

سلام پوریا جان

واقعا ممنون که صبورانه تک تک سوالات رو به نحو احسنت جواب میدی  خسته نباشی  عزیز

یه سوال از خدمتتون دارم و اینه که طبق کدهای شما عمل کردم انیمیشن اجرا و بعد از به پایان رسیدن انیمیشن کد تعریف شده هریک از باتن ها اجرا میشه فقط یه مشکلی هست گویا  ایندکس باتن مرکزی با باتن فرعی بالایی یکی هست باتن مرکزی کار باتن فرعی بالایی رو انجام و تکرار میکنه

لطف کنید این مشکل رو برطرف کنی یه دنیا سپاسگزار میشم چون نمیخام باتن مرکزی کدی اجرا کنه یا اگر هم اجرا بکنه تکرار کد باتن فرعی بالایی نباشه

لطفا خودتون تست کنید راه حل رو مرحمت کنی که بسیار مورد نیاز است اجرت با پروردگار 

لینک ارسال

کسی هست جواب مردم رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...