رفتن به مطلب
  • 0

اجرای اسپلش اسکرین

hussein1

سوال

با سلام

هنگام اجرای اسپلش اسکرین در پروژه با اکشن بار تداخل پیدا میکنه و بدرستی اجرا نمیشه . برای اسپلش باید اکتیوتی جدا در نظر بگیرم ؟ این اکتیوتی باید اول باشه ؟سایز اسپلش چند باید باشه؟

ایا میشه با درگ کردن اکتیوتی اسپلش اون رو قبل از اکتیوتی مین قرار بدم ؟ چرا ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 50 دقیقه قبل، hussein1 گفته است :

برای اسپلش باید اکتیوتی جدا در نظر بگیرم ؟

اره شما باید داخل یک اکتیویتی لایوتی که اسپل رو داخلش گذاشتین رو لود کنید . میتونین از اکتیویتی مین استفاده کنین

در 51 دقیقه قبل، hussein1 گفته است :

این اکتیوتی باید اول باشه ؟سایز اسپلش چند باید باشه؟

منظورتون از اول بودن متوجه نمیشم اما اسپلش که اول برنامه اجرا میشه . سایزشم باید 720*1280

در 53 دقیقه قبل، hussein1 گفته است :

نه دوست عزیز اصن درگ کردن اکتیویتی ها روی اجرای اونا تاثیری نداره .

لینک ارسال

ببینید برای اینکه اکشن بار با اسپلش اسکرین تداخلی نداشته باشه چندتا راه وجود داره:

1. IncludeTitle رو False قرار بدید.

2. اگر متریال کار میکنید، تم برنامه رو NoActionBar قرار بدید و هرجا که نیاز بود از تولبار استفاده کنید.

برای جایگزینی یک اکتیویتی به جای Main از این سورس استفاده کنید، من خودم تاحالا استفاده نکردم، برای آقای آقاخانیه، امیدوارم مشکلتون حل بشه:

Change Main Activity.rar

لینک ارسال

در هم اکنون، hussein1 گفته است :

با سلام

هنگام اجرای اسپلش اسکرین در پروژه با اکشن بار تداخل پیدا میکنه و بدرستی اجرا نمیشه . برای اسپلش باید اکتیوتی جدا در نظر بگیرم ؟ این اکتیوتی باید اول باشه ؟سایز اسپلش چند باید باشه؟

سلام

لازم نیست از این همه اکتیویتی استفاده کنی

01 - شما می تونی برای کار هاتون از چند panel استفاده کنید

مثلا اول پنل شما ، اسپلش را نشون بده ، بعده چند ثانیه ویزیبل پنل را فالس کنید بعد موارد دیگر را نشان بده

اگر کمک خواستی باز بگو

02 - شما می تونید با کد نویسی بگید که اول اکشنبار دیده نشه بعد که اسپلش رفت بگید دیذه بشه

اگر خواستید براتون می نویسم با سورس میدم

لینک ارسال

در 26 دقیقه قبل، softir گفته است :

سلام

لازم نیست از این همه اکتیویتی استفاده کنی

01 - شما می تونی برای کار هاتون از چند panel استفاده کنید

مثلا اول پنل شما ، اسپلش را نشون بده ، بعده چند ثانیه ویزیبل پنل را فالس کنید بعد موارد دیگر را نشان بده

اگر کمک خواستی باز بگو

02 - شما می تونید با کد نویسی بگید که اول اکشنبار دیده نشه بعد که اسپلش رفت بگید دیذه بشه

اگر خواستید براتون می نویسم با سورس میدم

عزیزی بزرگوار متوحه نمیشم دقیقا ، چون برای اولین بار دارم پروژه مینویسم .لطف بفرمایید  سورس کدهاش رو برام بفرستید که چند اکتیوتی باشه  یه دنیا تشکر 

در 32 دقیقه قبل، Milad-Mohammadi گفته است :

ببینید برای اینکه اکشن بار با اسپلش اسکرین تداخلی نداشته باشه چندتا راه وجود داره:

1. IncludeTitle رو False قرار بدید.

2. اگر متریال کار میکنید، تم برنامه رو NoActionBar قرار بدید و هرجا که نیاز بود از تولبار استفاده کنید.

برای جایگزینی یک اکتیویتی به جای Main از این سورس استفاده کنید، من خودم تاحالا استفاده نکردم، برای آقای آقاخانیه، امیدوارم مشکلتون حل بشه:

Change Main Activity.rar

ممنونم واقعا لطف داری اما نفهمیدم این سورس که فرستادین چرا هیچ کدی توش نیست خالی خالیه عزیز

در 36 دقیقه قبل، mojtabaf5 گفته است :

ین اکتیوتی باید اول باشه ؟سایز اسپلش چند باید باشه؟

یعنی قبل از اکتیوتی مین باشه ؟

یا تو اکتیوتی مین بارگذاری بشه توی اکتیوتی بعدی تولبارز و منوی اسلایدی رو بنویسم 

اگر سورس کد بهم بدید ممنون میشم

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، hussein1 گفته است :

این سورس که فرستادین چرا هیچ کدی توش نیست خالی خالیه عزیز

بله پروژه خالیه، اصل چیزی که نیاز دارید داخل ریسورس های برنامه هستش! ففک کنم داخل پوشه آبجکت باشه، چک کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...