رفتن به مطلب
  • 0

ست نشدن سایز و اسکل ویوها در صفحه های مختلف گوشی و تبلت

hussein1

سوال

سلام

درخواست عاجزانه دارم کمکم کنید 

در یک اکتیوتی چند پنل رو زیر هم قرار دادم و هرکدوم از پنل ها رو  پرنت یک  ایمیج ویو قرار دادم موقع تایپ در دیزاین اسکریپت از مقیاس ایکس و ایگرگ استفاده میکنم موقع اجرا بر روی گوشی خوبه اما در امولاتور سایز تبلت همه چیز با هم تداخل داره بافاصله ، کشیده ، کلا نمای بدی داره عکس ها و پنل ها 

مبتدی هستم لطف میکنید کدها رو با همراه سورس بهم بدید که چه کنم :fekr:

سپاس بی حد 

خدا امواتتون رو بیامرزه کمکم کنید:fekr:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در هم اکنون، hussein1 گفته است :

سلام

درخواست عاجزانه دارم کمکم کنید 

در یک اکتیوتی چند پنل رو زیر هم قرار دادم و هرکدوم از پنل ها رو  پرنت یک  ایمیج ویو قرار دادم موقع تایپ در دیزاین اسکریپت از مقیاس ایکس و ایگرگ استفاده میکنم موقع اجرا بر روی گوشی خوبه اما در امولاتور سایز تبلت همه چیز با هم تداخل داره بافاصله ، کشیده ، کلا نمای بدی داره عکس ها و پنل ها 

مبتدی هستم لطف میکنید کدها رو با همراه سورس بهم بدید که چه کنم :fekr:

سپاس بی حد 

خدا امواتتون رو بیامرزه کمکم کنید:fekr:

شاید تنظیمات امولاتور خراب ست شده . که باعث می شه درست نمایش نده . یکم با اسکرین و تنظیماتش ور بورو

لینک ارسال

در 32 دقیقه قبل، softir گفته است :

شاید تنظیمات امولاتور خراب ست شده . که باعث می شه درست نمایش نده . یکم با اسکرین و تنظیماتش ور بورو

یعنی یه امولاتور دیگه نصب بکنم درست میشه؟

قضیه کد نویسی این ویوها چیه ، توی امولاتور تبلت کش میاد ، فاصله میفته ، پخش میشن تو صفحه واقعا اعصابمو داغون کرده...

میشه عزیز یک نمونه سورس بفرستید که چجوری پنل و ایمج ویو با اینچ صفحه ست بشه...
ممنونم:give_heart:

لینک ارسال

یعنی یه امولاتور دیگه نصب بکنم درست میشه؟

قضیه کد نویسی این ویوها چیه ، توی امولاتور تبلت کش میاد ، فاصله میفته ، پخش میشن تو صفحه واقعا اعصابمو داغون کرده...

میشه عزیز یک نمونه سورس بفرستید که چجوری پنل و ایمج ویو با اینچ صفحه ست بشه...
ممنونم:give_heart:

بله . اگر بخواهی همه ویو ها همه جا اونطوری که می خواهی نشون داده بشن باید کد بنویسی و بنده فکر کردم کد نوشتی و با این حال امولاتورتان خراب شده .

اینم یک نمونه

Button1.SetLeftAndRight(30%x,70%x)
یعنی
پارامتر اولی نقطه شروع از سمت راست و دومی نقطه اتمام در سمت چپ است که به درصد نوشته ام که توو هر گوشی خودش تنظیم میشه
سی درصد یعنی میاد عرض گوشی رو به 100 قسمت تقسیم می کنه و بعد از قسمت سی شروع می کنه 
هفتاد درصد هم یعنی در قسمت هفتاد تموم می کنه

Button1.SetTopAndBottom(10%y,90%y)
این هم مثل بالا هست  ولی برای ارتفاع
که از نقطه پارامتر اول شروع و در پارامتر دوم تموم می شه 

این کد ها رو باید در دیزاینر بنویسی 

اگه نمیدونی کجاس بگو بیشتر راهنمایی کنم

لینک ارسال

در 25 دقیقه قبل، softir گفته است :

بله . اگر بخواهی همه ویو ها همه جا اونطوری که می خواهی نشون داده بشن باید کد بنویسی و بنده فکر کردم کد نوشتی و با این حال امولاتورتان خراب شده .

اینم یک نمونه

یعنی
پارامتر اولی نقطه شروع از سمت راست و دومی نقطه اتمام در سمت چپ است که به درصد نوشته ام که توو هر گوشی خودش تنظیم میشه
سی درصد یعنی میاد عرض گوشی رو به 100 قسمت تقسیم می کنه و بعد از قسمت سی شروع می کنه 

سلام

ایشون درست میگن

ولی اگه بازم نفهمیدید

لطفا سرستون رو بدید تا راهنماییتون کنم

لینک ارسال

سلام.  دوست عزیز :

طول و عرض بصورت پیش فرض به صد قسمت تقسیم شده.  از دیزاین شما میتوانید این تنظیمات رو برای ابجکت ها انجام بدین.  طول از عدد اول شروع شده و به عدد دوم ختم میشه.  مثلا در مقدار زیر طول دکمه1 چهل درصد هستش که سی درصد از چپ فاصله گرفته و سی درصد از راست:

مقدار ایکس نشان دهنده عرض و مقدار وای یا همون ایگرگ نشان دهنده ارتفاع هستش. پس در بالا گفتیم که باتون یک سی درصد از دیواره چپ فاصله داشته باشه بعد طولش چهل درصد باشه و سی درصد هم از راست فاصله دارد. 

دوستان ارسال سورس ممنوعه و کار کاملا غیر حرفه ای هستش.  میتونید تیکه کد بدید یا تیکه کد بخواین.  ارسال سورس فقط برای مدیران اونم بصورت خصوصی.  لطفا دقت کنید. بیشتر دوستان نیتشون خیره و قصد کمک دارن. موفق باشید. 

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، vistamobile گفته است :

سلام.  دوست عزیز :

طول و عرض بصورت پیش فرض به صد قسمت تقسیم شده.  از دیزاین شما میتوانید این تنظیمات رو برای ابجکت ها انجام بدین.  طول از عدد اول شروع شده و به عدد دوم ختم میشه.  مثلا در مقدار زیر طول دکمه1 چهل درصد هستش که سی درصد از چپ فاصله گرفته و سی درصد از راست:

مقدار ایکس نشان دهنده عرض و مقدار وای یا همون ایگرگ نشان دهنده ارتفاع هستش. پس در بالا گفتیم که باتون یک سی درصد از دیواره چپ فاصله داشته باشه بعد طولش چهل درصد باشه و سی درصد هم از راست فاصله دارد. 

دوستان ارسال سورس ممنوعه و کار کاملا غیر حرفه ای هستش.  میتونید تیکه کد بدید یا تیکه کد بخواین.  ارسال سورس فقط برای مدیران اونم بصورت خصوصی.  لطفا دقت کنید. بیشتر دوستان نیتشون خیره و قصد کمک دارن. موفق باشید. 

سلام عزیز اینو میدونم ولی پروژه بنده با این کدها تنظیم نمیشه نمیدونم دلیلش چیه اخه پنل ها و ایمیج ویوها تعدادشون زیاده از محدوده بیرون زده شدند 

اول پنل ها رو چیدم بعد ایمیج ها به پنل ها ست کنم که نمیشه همه چیز بهم میریزه

تصویر لایوت مربوطه رو فرستادم لطف کنید نظر بدید چه کنم

55555555555555.PNG

در 3 ساعت قبل، softir گفته است :

اینم یک نمونه

یعنی

دوست عزیز پست رو نگاه کنید و نظر بدید ممنون

لینک ارسال

سلام عزیز اینو میدونم ولی پروژه بنده با این کدها تنظیم نمیشه نمیدونم دلیلش چیه اخه پنل ها و ایمیج ویوها تعدادشون زیاده از محدوده بیرون زده شدند 

اول پنل ها رو چیدم بعد ایمیج ها به پنل ها ست کنم که نمیشه همه چیز بهم میریزه

تصویر لایوت مربوطه رو فرستادم لطف کنید نظر بدید چه کنم

55555555555555.PNG

دوست عزیز پست رو نگاه کنید و نظر بدید ممنون

سورس برنامه ات را بفرس درست کنم تحویلت بدم

لینک ارسال

داداش از خاصیت پنل اسکرول ویو استفاده کن.  کدش و یه چیزی شبیه اینه:

Scrollviwe. Panel. Loadlayout ("") 

اولش یه اکتیویتی تو دیزاین بساز بعد توش یه اسکرول بزار.  حالا بیا لی اوتی که توش اشیا رو گذاشتی داخل پرانتز بنویس.  اینجوری اسکرول میشه.  شما همشو ریختی یه جا پشت سر هم تو پنل. 

شرمنده با گوشی اومدم. به کامپیوتر دسترسی ندارم.  تو انجمن سرچ کن خاصیت پنل اسکرول 

لینک ارسال

در 42 دقیقه قبل، vistamobile گفته است :

داداش از خاصیت پنل اسکرول ویو استفاده کن.  کدش و یه چیزی شبیه اینه:

Scrollviwe. Panel. Loadlayout ("") 

اولش یه اکتیویتی تو دیزاین بساز بعد توش یه اسکرول بزار.  حالا بیا لی اوتی که توش اشیا رو گذاشتی داخل پرانتز بنویس.  اینجوری اسکرول میشه.  شما همشو ریختی یه جا پشت سر هم تو پنل. 

شرمنده با گوشی اومدم. به کامپیوتر دسترسی ندارم.  تو انجمن سرچ کن خاصیت پنل اسکرول 

همینطور که دوستمون گفتند شما یک لایوت دیگه ایجاد کن و درونش اسکرول ویو بزار

حالا داخل اکتیویتی در بخش  Activity.LoadLayout("Scroll") لایوت اسکرولتون رو وارد کنید

حالا از بخش دیزاینر اسکرول ویو خودتون رو معرفی کند و در اکتیویتی کریت کدهای زیر رو بنویسید.

ScrollView1.Panel.LoadLayout("Panel")

خوب حالا شما باید به جای کلمه Panel اسم لایوتی رو وارد کنید که اون عکس ها و پنل هاتون قرار داره

تموم

اگه مشکلی داشتید بگید یا اینکه سورس رو بدید درستش کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...