رفتن به مطلب
  • 0

صفحه اخبار ویزگی های برنامه ( شبیه کافه بازار )

pardazeshmovazi

سوال

با سلام میخواستم درذ برنامه ام صفحه ای شبیه کافه بازار بزارم که دیدید وقتی کافه بازار نرم افزارش اپدیت میشه برای اولین بار میاد بالا و مینویسه ویژگی های نسخه جدید و بعد یه گزینه به نام خب پایین داره بزنی میره اینو کد و سورس رو لطفا بزارین

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اقا من به این سورس نیاز دارم چی میشه این دفعه منو راه بیندازید. اگر هم نمیتونید سورس بدید حداقل تاجایی اطلاع دارید منو راهنمایی کنید تا این قضیه حل بشه لطف کنید این دفعه که جواب تاپیک رو میدید منو راهنمایی کنید که این تاپیک ها اینقدر طولانی نشه*خواب*

لینک ارسال

اقا من تازه کارم یک کلمه از حرفاتو نفهمیدم لطف کنید سورس اینو واسم بفرستید.

سورس به این نحوه باشه. احتمالا خودتون هم دیدید که کافه بازار بعد از اینکه نرم افزار خودش رو اپدیت میکنه برای بار اول که نرم افزار رو بازش کنی صفحه ای کوچک مثلا مینویسه تعغیرات جزئی و یه خب پایین نوشته بزنی صفحه میره و دیگه برای بار های بعدی نمیاد بالا تا دوباره کافه بازار نرم افزار خودش رو اپدیت کنه مفهومه.*خنده شیطان لطف کنید اگه زحمتی نیست این کدرو برام بفرستید.

لینک ارسال

اون یه پنل هست کلا که تو اون یه لیبله که توش تغییرات رو نوشته و پایینش هم یه باتن باشه *لال*

ویزیبل اون پنل False هست کلا

وقتی کاربر ورژن جدید رو نصب میکنه یه شرط گذاشتن میاد چک میکنه مثلا فایل Read وجود داره یا مقداری تو دیتابیس... فرقی نمیکنه اگه نداشت پنلمون ویزیبلش True بشه و دکمه خب رو که زد بیاد فایل Read رو ایجاد کنه

حالا دفعه بعدی که اجرا میکنی میبینه فایل Read وجود داره پس کلا شرط رو میگذرونه و پنلو نشون نمیده

یکم کار کنی میتونی موفق باشی./

لینک ارسال

کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک *لال**لال**لال**لال**لال**لال**لال**لال*

لینک ارسال

استاد منظورش اینه که ویژگی های جدید رو به محض شروع برای بار اول نشون بده تو یه فریمی

لینک ارسال

آهای خیلی ممنون ازت

برای این کار شما باید حتما آنلاین عمل کنید که کارهای جدید بهش اضافه بشه

خوب میبخشی منو که گفتم حتما ، حتما که میتونی متن هارو تو یه دیتابیس بزاری یه یه فایل تکس حالا هرجور خودت صلاح میدونی

حالا برای بار اول شما وقتی میاین تو برنامه حالا اون پنل بهتون نشون داده میشه ولی شما میخواید همون بار اول نشون داده بشه خوب برای محو کردن میتونید با دیتا کار کنید ویا تو خود بیسیک براش تعریف کنی که :

اگه توی دیتابیس و توی همچین کالومنی 0 بود بیا ادیت تکس رو نشون بده و وقتی که طرف برنامه رو بست اون 0 بشه 1 و دیگه تغیر نکنه که وقتی طرف بیاد دوباره تو برناه میبینه که اون پنل نیست *بوس*

و واسه آنلاین هم میتونی آدرس یه صفحه بدی بهش و توی اون صفحه مطلب مورد نظرت رو بزاری بعدی حالا شما دوست داری با وب ویو بگیر یا با jobDone فرقی نمیکنه خلاصه میخواید بگیری خوب میاین واسه اینم میگید که اگه تو صفحه چیزی بود بیا اون پل رو نشون بده اگه نبود که نشون نده .

موفق باشید

لینک ارسال

اقا خواهش میکنم سورس این موضوع رو بزارین من توان نوشتن چنین کدی رو ندارم*تک قلب*

لینک ارسال

ما اینجا سورس نمیدیم...فقط مشکلات رو حل میکنیم

امید وارم متوجه شده باشین دوستان

حالا اون دیگه استسناهست که بعضی از دوستان به میل خودشون سورس میدن مثل خود بنده *زبونک*

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...