رفتن به مطلب
  • 0

ارور Unfortunately , .... has stopped پروژه در هنگام اجرا بر روی امولاتور

hussein1

سوال

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز

مشکلی در برنامه نویسی برام پیش اومده که حسابی کلافه ام کرده ،قریب به یکماه پروزه ای رو نوشتم که در حدود 12 اکتیوتی داره چند روز پیش دوتا از اکتیوتی هام یه مرتبه ناپدید شدند و وقتی میخام به پروژه ام دوباره اددشون کنم پیغام خطا میده و نمیشه،اومدم متریال اینترو و اسپلش رو به ابتدای پروژه ام اضافه کنم الان موقع اجرا پیغام زیر رو میده ، یکی از دوستان عرض کردند بخاطر اکتیوتی زیاد هستش ،باید همه گزینه ها رو توی یه اکتیوتی نمایش بدم ، بنده برنامه نویسی رو با پکیج اموزشی سورس باران شروع کردم کلا یاد نداد که چه جوری لایوت ها رو توی پنل و اسکرول ویو  بارگذاری کنیم  و تنظیم کردن ویوها و پنل با اکتیوتی(از طریق پنجره اکتیوتی نه دیزاین اسکریپت) .

الان چند سوال دارم

1. چه جوری چند اکتیوتی رو تبدیل به یکی کنم  بر فرض مثال من بخام گزینه درباره  رو توی منوی سه نقطه ای بالا رو توی همین اکتیوتی اصلی باز کنم باید چه کنم این کدهای زیر رو زدم توی همون اکتیوتی اصلی باز میکنه تولبارز و عنوان رو هم نشون میده اما محتویات اکتیوتی درباره رو نشون نمیده،چرا؟چه کار کنم که محتویات رو نشون بده؟

Sub ACToolBarDark1_MenuItemClick (Item As ACMenuItem)
        Select Item.Id
            Case 1
            Activity.Finish
            StartActivity("actset")
            Case 2

Case 3

ScrollView1.RemoveView
            ScrollView1.Panel.LoadLayout("labout")
            ScrollView1.Panel.Height = Pnldar.Width+ Pnldar.Height + 8dip
            ACToolBarDark1.Title="درباره"
        End Select
End Sub

2. وقتی اکتیوتی درباره رو توی اکتیوتی اصلی باز کنیم موقع زدن بک گوشی در لایوت درباره بجای برگشتن به صفحه قبل ، از برنامه میپره بیرون، و این بخاطر اینه که در اکتیوتی اصلی رویداد کی پرس  رو خروج از اپلیکشن تنظیم کرده بودم ، من باید چه کدی در رویداد کی پرس بزنم که وارد هرلایوت میشم با زدن بک به صفحه اصلی برگردم؟

3. چه جوری پنل تعریف کنم در اکتیوتی و ویوها و اسکرول ویو رو با توجه به اون تنظیم کنم؟:sorry:

لطفا درخواست عاجزانه کمک دارم راهنماییم کنید لطفا کامل همراه با کد برام شرح بدید چه کنم ،این مبحث رو کلا بلد نیستم ، خدا خیرتون بده:gerye:

اینم از پیغامی که موقع اجرا روی امولاتور نشون میده

88888888888888888.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 1395/08/24, 22:56:36، hussein1 گفته است :

ممنونم عزیز 

تست می کنم خبرشو میدم:give_heart:

در در 1395/08/23, 14:13:08، softir گفته است :

خیلی راحته

اینم سورس دانلوش ( انقدر راحت نوشتم که نیاز به توضیح نیست ولی اگر نگرفتی بگو )

http://s8.picofile.com/file/8274515018/all_activity.zip.html

حتی می تونی بهش انیمیشن هم بدی که با حالت باز بشه و بسته بشه

معذرت می خوام عزیز اما این چیه؟

سورس رو دیدم اصلا چیزی متوجه نشدم چون هیچی توش نیست:bigsmile:

لطفا یک سورس کامل 

که داخلش تعریف پنل ، اسکرول ویو ، و اد کردن لایوت در اسکرول باشه و به طوری که محتویات لایوت قبلی رو پاک کنه و زیر لایت جدید نمایش نده...

لینک ارسال

در هم اکنون، hussein1 گفته است :

معذرت می خوام عزیز اما این چیه؟

سورس رو دیدم اصلا چیزی متوجه نشدم چون هیچی توش نیست:bigsmile:

لطفا یک سورس کامل 

که داخلش تعریف پنل ، اسکرول ویو ، و اد کردن لایوت در اسکرول باشه و به طوری که محتویات لایوت قبلی رو پاک کنه و زیر لایت جدید نمایش نده...

این یه نمونه است .

بطور کل شما هرچی رو که قراره بسازین رو از قبل تویه یه لایت می افزایید و فقط اینجا بین پنل ها می گردید . افزودن اسکرول هم راحته و می تونید بافزایید . قبلا افراد دیگه آموزش دادن

لینک ارسال

در در 1395/08/23, 02:43:08، softir گفته است :

خیلی راحته

ممنونم عزیز 

تست می کنم خبرشو میدم:give_heart:

لینک ارسال

در هم اکنون، hussein1 گفته است :

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز

مشکلی در برنامه نویسی برام پیش اومده که حسابی کلافه ام کرده ،قریب به یکماه پروزه ای رو نوشتم که در حدود 12 اکتیوتی داره چند روز پیش دوتا از اکتیوتی هام یه مرتبه ناپدید شدند و وقتی میخام به پروژه ام دوباره اددشون کنم پیغام خطا میده و نمیشه،اومدم متریال اینترو و اسپلش رو به ابتدای پروژه ام اضافه کنم الان موقع اجرا پیغام زیر رو میده ، یکی از دوستان عرض کردند بخاطر اکتیوتی زیاد هستش ،باید همه گزینه ها رو توی یه اکتیوتی نمایش بدم ، بنده برنامه نویسی رو با پکیج اموزشی سورس باران شروع کردم کلا یاد نداد که چه جوری لایوت ها رو توی پنل و اسکرول ویو  بارگذاری کنیم  و تنظیم کردن ویوها و پنل با اکتیوتی(از طریق پنجره اکتیوتی نه دیزاین اسکریپت) .

الان چند سوال دارم

1. چه جوری چند اکتیوتی رو تبدیل به یکی کنم  بر فرض مثال من بخام گزینه درباره  رو توی منوی سه نقطه ای بالا رو توی همین اکتیوتی اصلی باز کنم باید چه کنم این کدهای زیر رو زدم توی همون اکتیوتی اصلی باز میکنه تولبارز و عنوان رو هم نشون میده اما محتویات اکتیوتی درباره رو نشون نمیده،چرا؟چه کار کنم که محتویات رو نشون بده؟

Sub ACToolBarDark1_MenuItemClick (Item As ACMenuItem)
        Select Item.Id
            Case 1
            Activity.Finish
            StartActivity("actset")
            Case 2

Case 3

ScrollView1.RemoveView
            ScrollView1.Panel.LoadLayout("labout")
            ScrollView1.Panel.Height = Pnldar.Width+ Pnldar.Height + 8dip
            ACToolBarDark1.Title="درباره"
        End Select
End Sub

2. وقتی اکتیوتی درباره رو توی اکتیوتی اصلی باز کنیم موقع زدن بک گوشی در لایوت درباره بجای برگشتن به صفحه قبل ، از برنامه میپره بیرون، و این بخاطر اینه که در اکتیوتی اصلی رویداد کی پرس  رو خروج از اپلیکشن تنظیم کرده بودم ، من باید چه کدی در رویداد کی پرس بزنم که وارد هرلایوت میشم با زدن بک به صفحه اصلی برگردم؟

3. چه جوری پنل تعریف کنم در اکتیوتی و ویوها و اسکرول ویو رو با توجه به اون تنظیم کنم؟:sorry:

لطفا درخواست عاجزانه کمک دارم راهنماییم کنید لطفا کامل همراه با کد برام شرح بدید چه کنم ،این مبحث رو کلا بلد نیستم ، خدا خیرتون بده:gerye:

اینم از پیغامی که موقع اجرا روی امولاتور نشون میده

88888888888888888.PNG

خیلی راحته

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...