رفتن به مطلب
  • 0

تغییر Position لیست ویو بعد از سرچ در آن

مسعود دلفان آذری

سوال

سلام دوستان عزیز؛

من یک لیست ویو دارم (دو ردیف داره)، همه پوزیشن های اون به یک لی اوت میرن و یک ردیف از پایگاه داده رو تووو لیبل های لی اوت (Page) نمایش میدن. وقتی سرچ میکنم از 2 ردیفی که توو لیست ویو بود، محدود به یک ردیف میشه (بر اساس اون سرچی که انجام دادم)،.حالا پوزیشن اون شماره یک هست و آیدی شماره یک روو توو پایگاه داده لود میکنه و اطلاعات اون ردیف از پایگاه داده رو تووو لیبل ها نشون میده (در صورتی که قبل سرچ برابر دو بود).

به نظرتون چیکار کنم که با سرچ کردن، پوزیشن های لیست ویو تغییر نکنه و با آیدی توو پایگاه داده برابر باشه و اطلاعات همون ردیف از پایگاه داده رو بیاره. این کدیه که نوشتم ولی سرچ کنم و آیتم دوم بیاد جای آیتم اول و پوزیشن اون یک بشه اطلاعات ردیف اول پایگاه داده رو میاره در صورتی که من میخوام اطلاعات آیدی دو رو بیاره.

Sub ListView1_ItemClick (Position As Int, Value As Object)
        StartActivity(Page)
        num=Position
        Page.lbl1= SQL1.ExecQuerySingleResult("SELECT F FROM tbl WHERE ID="&num&"")
        Page.lbl2= SQL1.ExecQuerySingleResult("SELECT IR FROM tbl WHERE ID="&num&"")
End Sub

تو رو خدا راهنماییم کنید. فداتون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در هم اکنون، lvlasoud گفته است :

سلام دوستان عزیز؛

من یک لیست ویو دارم (دو ردیف داره)، همه پوزیشن های اون به یک لی اوت میرن و یک ردیف از پایگاه داده رو تووو لیبل های لی اوت (Page) نمایش میدن. وقتی سرچ میکنم از 2 ردیفی که توو لیست ویو بود، محدود به یک ردیف میشه (بر اساس اون سرچی که انجام دادم)،.حالا پوزیشن اون شماره یک هست و آیدی شماره یک روو توو پایگاه داده لود میکنه و اطلاعات اون ردیف از پایگاه داده رو تووو لیبل ها نشون میده (در صورتی که قبل سرچ برابر دو بود).

به نظرتون چیکار کنم که با سرچ کردن، پوزیشن های لیست ویو تغییر نکنه و با آیدی توو پایگاه داده برابر باشه و اطلاعات همون ردیف از پایگاه داده رو بیاره. این کدیه که نوشتم ولی سرچ کنم و آیتم دوم بیاد جای آیتم اول و پوزیشن اون یک بشه اطلاعات ردیف اول پایگاه داده رو میاره در صورتی که من میخوام اطلاعات آیدی دو رو بیاره.

Sub ListView1_ItemClick (Position As Int, Value As Object)
        StartActivity(Page)
        num=Position
        Page.lbl1= SQL1.ExecQuerySingleResult("SELECT F FROM tbl WHERE ID="&num&"")
        Page.lbl2= SQL1.ExecQuerySingleResult("SELECT IR FROM tbl WHERE ID="&num&"")
End Sub

تو رو خدا راهنماییم کنید. فداتون

سورس برنامه ات را بفرست تا بتونم خوب کمک کنم

لینک ارسال

لینک ارسال

الان دارم سورس شما رو بررسی می کنم

- بی نظم کد نوسی کردی

- چرا دیتا بیست این همه پر حجم هست 168 کیلو بایت

لینک ارسال

داداش واسه تست و یادگیری نوشتم. مثلا تووو تکست باکس بنویسی vi گونه دومی میاد تووو لیست ویو. بعدش روش بزنی اطلاعات گونه اولو میاره. به نظرت چیکار کنم واسه رفع این مشکل؟ فدات انجامش بدی جایزه داری عزیزم قول مردونه.

لینک ارسال

داداش واسه تست و یادگیری نوشتم. مثلا تووو تکست باکس بنویسی vi گونه دومی میاد تووو لیست ویو. بعدش روش بزنی اطلاعات گونه اولو میاره. به نظرت چیکار کنم واسه رفع این مشکل؟ فدات انجامش بدی جایزه داری عزیزم قول مردونه.

یه کد جیگر برات می نویسم اگه خدا بخواد تا حال بیایی

لینک ارسال

داداش نمیشه یه کاری کرد لیستو پاک نکنه فقط رو اون گونه ای که این کلمه رو داره فوکوس کنه؟ اینجوری پوزیشن های لیست ویو همیشه برابر با آیدی های دیتابیسه! البته من خودم میخوام لیست پاک شه!!

بنویس داداش جایزه داری به خدا فقط سخت نباشه متوجه شم.

لینک ارسال

داداش نمیشه یه کاری کرد لیستو پاک نکنه فقط رو اون گونه ای که این کلمه رو داره فوکوس کنه؟ اینجوری پوزیشن های لیست ویو همیشه برابر با آیدی های دیتابیسه! البته من خودم میخوام لیست پاک شه!!

بنویس داداش جایزه داری به خدا فقط سخت نباشه متوجه شم.

بفرما ساخته شد بعد 1 ساعت 20 دقیقه

اگه مشکلی بود باز بپرس

http://s8.picofile.com/file/8274845242/search_img.zip.html

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...