رفتن به مطلب

سورس برنامه قرآن صوتی همراه با اسکرول خودکار

razavioo

ارسال‌های توصیه شده

امروز دیدم یکی از دوستان خیلی توی یکی از کدهاشون مشکل داشتن و مشغول اسپم دادن شده بودن

بنا به دلایلی که برای خودم مشخص نبود گفتم بهش ی کمکی بکنم و ی مقدار پروژه ی ناقصش رو کامل تر کنم. پروژه این بود که از طریق یک دیتابیس، بخش هایی از قرآن به شکل تکست و صوت رو آماده کرده بود و می خواست تا به شکل مناسبی همزمان با نمایش هر بخش قرآن، صوت مربوطه هم تلاوت بشه. دوس عزیزم احساس می کرد که فقط توی بخش theme مشکل داره. در حالی که اینطور نبود. در واقع ایشون به چند مورد توجه نکرده بود که اینا بودن :

1. صوت با ورود و خروج به اکتیویتی هاش stop نمیشد.

2. برای ادیت تکست شون که می خواستم حالت اسکرول داشته باشه، از دوستان محترم کمک گرفته بودن در حالی که توجه نکرده بودن که در واقع باید متن رو داخل پنل اسکرول ویو قرار بدن. (برعکسش که ممکن نیست :دی)

3. در مانیفست شون از کدهای مربوط به تم Holo استفاده نکرده بودن و ناخودآگاه به زیبایی برنامه شون لطمه زده بودن.

اما الان با تغییراتی که داده شده امیدوارم بتونن مشکل شون رو حل کنن و با دقت روی کدهایی که نوشته شده، ظاهر برنامه شون رو بهتر و بهتر بکنن. مثلا می تونن به جای باز شدن متن و صوت توی صفحه جدید، هر دو رو توی یک پنل با رنگ نیمه transparent روی همون صفحه باز کنن که توی کاربرپسندی تاثیر خوبی خواهد داشت یا اینکه background دکمه ها و همچنین لیست ویوو رو تغییر بدن و برای اکتیویی background قرار بدن یا صفحه اسپلش برای برنامه شون ایجاد کنن که همه اینا توی انجمن توضیحاتش پیدا میشه و میتونه مفید باشه.

Quran-AutoScroll.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود بر شما دوست گرامی اب ول داری و فدایی

البته بعد از هشدار آقای ایزدی بنده به دلیلی به خودم گقتم باید این موضوع خودم حلش کنم که خوشبختا توانستم با اتکال به خداوند متعال این موضوع را حل کردم و الان هم تو بازار میباشد .

از شما دوست عزیز و گرامی بابت این کار، که کار بسیار قشنگی شده کمال تشکر وافری دارم امید است امام حسین نگهدارت باشد یا حق

لینک ارسال

در در 1395/09/01, 01:48:54، omid-j گفته است :

سلام و درود بر شما دوست گرامی اب ول داری و فدایی

البته بعد از هشدار آقای ایزدی بنده به دلیلی به خودم گقتم باید این موضوع خودم حلش کنم که خوشبختا توانستم با اتکال به خداوند متعال این موضوع را حل کردم و الان هم تو بازار میباشد .

از شما دوست عزیز و گرامی بابت این کار، که کار بسیار قشنگی شده کمال تشکر وافری دارم امید است امام حسین نگهدارت باشد یا حق

درصورت امکان نتیجه کار رو برای استفاده دوستان در اختیار بگذارید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...