رفتن به مطلب

سورس Fade Image Slider ساده

razavioo

ارسال‌های توصیه شده

یکی از دوستان نیاز به یک اسلایدر عکس ساده داشتن و من یک اسلاید ساده با استفاده از تایمر و یک پنل که fade میشه نوشتم و اینجا قرارش می دم تا دوستان اگه نیاز داشتن استفاده کنن.

به نظرم نکته های آموزشی داره برای کسایی که به تازگی با بیسیک فور اندروید آشنا شده اند. استفاده از تایمر و نحوه fade کردن با کد نویسی و گرفتن فایل ها از dir assets بر اساس ابتدا و انتها بخش اصلی آموزشی این برنامه ساده ست.

sliding Image project.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 41 دقیقه قبل، razavioo گفته است :

یکی از دوستان نیاز به یک اسلایدر عکس ساده داشتن و من یک اسلاید ساده با استفاده از تایمر و یک پنل که fade میشه نوشتم و اینجا قرارش می دم تا دوستان اگه نیاز داشتن استفاده کنن.

به نظرم نکته های آموزشی داره برای کسایی که به تازگی با بیسیک فور اندروید آشنا شده اند. استفاده از تایمر و نحوه fade کردن با کد نویسی و گرفتن فایل ها از dir assets بر اساس ابتدا و انتها بخش اصلی آموزشی این برنامه ساده ست.

sliding Image project.rar

من عکس ها رو از داخل خود محیط بیسیک ریختم با گزینه (aad file) بعد همه کد ها رو کپی کردم اونجا که (jpg) بود رو به (png) تغیر دادم چون عکس هام با این فرمت بو بعد برنامه رو run کرد از برنامه میپره بیرون و توی منفیست هم

SetApplicationAttribute(android:theme, "@android:style/Theme.Holo") این رو تعریف کردم بازم میپره بیرون

و یک سوال دیگه

شما چرا از دیزاینر استفاده نمیکنید؟؟

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

با سلام من دارم اجرا می کنم این لرور رو میده

AndroidManifest.xml:14: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'icon' with value '@drawable/icon').

لینک ارسال

در در 1395/09/30, 13:38:10، rezanaseri گفته است :

با سلام من دارم اجرا می کنم این لرور رو میده

AndroidManifest.xml:14: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'icon' with value '@drawable/icon').

نام فایل های عکست رو حروف کوچک بذار ممکنه درست بشه. اگه نتیجه نداد پروژه ت رو ب هر شکلی که می تونی قرار بده تا چک کنم. این ارور ارتباطی با پروژه من نداره چون خودم و دوستان چک کردیم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...