رفتن به مطلب

انجام یک پروژه (اپ برای صرافی ) با پرداخت هزینه

arastooms

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه اساتید 
اول باید بگم نمیدونم اینجا جای این پست هست یا نه 
خیلی گشتم و چند وقت پیش هم یه پیشنهاد برای باز گشایی این بخش داده بودم ولی به مرور زمان کم رنگ شد 
از مدیران درخواست میکنم اگر جای پست اشتباه هست یا ممنوع من رو مطلع کنند و یا راهنمایی بفرماییند

موضوع : انجام یک اپ با b4a برای یک صرافی 

من به دلیل اینکه الان اصلا وقت ندارم و ترم آخر رو باید تموم کنم و روی درسم تمرکز کنم اصلا وقت انجام این پروژه رو ندارم و نمیخام هم این پروژه رو از دست بدم 
بنا براین از دوستانی که تمایل دارن این پروژه رو برای من انجام بدن هزینه رو بفرماییند تا من ببینم کدوم قیمت بهتر هست و کار رو شروع کنیم

پر داخت هزینه مرحله به مرحله انجام میشه پروژه 4 قسمت میشه  که بعد از توافق قیمت بیشتر توضیح میدم ( 4 مرحله در هر مرحله 25 % پول به حسابتون واریز میشه )
قبلا با دوستان دیگه هم کار کردم و آدرس میدمدر همین انجمن بپرسید از نظر حساب و کتاب که فکر میکنم با همه عزیزانی که کار کردم هیچ مشکلمالی نداشتیم ( به شکر خدا )

پروژه یه اپ هست برای یک صرافی 
باید متریال باشه 
نیاز به دانش ارتباط با سرور داره و باید اطلاعات رو از چند سایت مختلف این دوستان بگیرید و در برنامه نمایش بدید
3 یا 4 نمودتر نرخ ارز داره که باید طراحی شه
هر چی فکر میکنم چیزدیگه ای نداره 
در واقع همین 
ولی گرافیک کار خیلی برام مهمه چون برای مشتریم مهمه 

ملحقات برنامه 
یه بنر تبلیغاتی که از هاست اطلاعات میگیری زیر برنامه هست که میخان مطالب خودشون رو نمایش بدم براشون 

محبت کنید عزیزانی که وقت دارن به من پیام خصوصی بزنن تو انجمن من باهاشون تماس میگیرم )
مرسی و تشکر

وقت پروژه به اندازه کافی هست 
برنامه های صرافی رو در کافه بازار ببنید متوجه میشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام مهندس

اینجور نموداری منظورتونه؟

device-2015-02-11-162355.png

یه لطف کنید خودتون حداکثر هزینه ای که میخواهید انجام بدید رو بگید...

مدت زمان طول انجام پروژه؟

تفاوتی هم نداره که با جاوا باشه یا بیسیک دیگه؟؟؟

سورس هم میخوان یا خیر؟؟؟ فقط فایل apk ؟؟؟

در 18 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

یاز به دانش ارتباط با سرور داره و باید اطلاعات رو از چند سایت مختلف این دوستان بگیرید و در برنامه نمایش بدید

دسترسی هارو میدن؟ مثلا نرخ های ارز رو به صورت json بهمون برسونن

لینک ارسال

مهدی جان سلام مرسی از پاسخ 
من به مشتری قیمت ندادم ولی میدونم میره قیمت میگیره پس خارج از محدوده بازار نمی تونم بهش قیمت بدم 
و باید ببینم هزینه که شمای همکار لطف میکنید برای این همکاری درخواست میکنید چه قدر هست و به اون بستگی داره

برنامه متاسفانه چون من به بیسیک فقط تسلط دارم باید با بیسیک باشه که اگر مشتری بعدا نیاز به تغیرات داشت بتونم براش تغییر بدم و 
برهمین اساس من سورس رو نیاز دارم تا اگر بعدا مشتری تغیراتی خاست اعمال کنه من بتونم چون کارم با هاشون ادامه دار هست

هیچ دسترسی خاصی نیاز نداریم یه گت المنت ساده از چند تا سایت خودشون هست 
یه هاست دارن که بنرشون رو اونجا تو دیتابیس میزاریم و میگیریم برای زیر برنامه که آمار کلیک میخان که اونم همه استاد هستند ماشا الله

نمودار ها رو مثل این برنامه هست که البته میشه از روی هاست خودشون بگیریم و تو وب ویو نمایش بدیم
http://www.sanarate.ir/

این صفحه رو هم میخان 
https://cafebazaar.ir/app/com.etebarian.hamid.mesghal/?l=fa

بعلاوه صفحه نمایندگی هاشون که رو هر کدوم کلیک میکنی  میره و اطلاعات اونا رو میخونه میگه که من ( اینجا نمیتونم آدرس بدم :pardon:)

در باره دسترسی ها اجازه ورود به هاست و ارسال دریافت از سایت نمیدن به دلایل امنیتی خودشون و باید همه رو به صورت آزاد از روی سایتشون با گت المنت بگیریم یا هر روشی که میدونید بهتر هست
در واقع فقط برای برنامه یه هاست ساده در اختیارتن قرار میدن که اطلاعات مشتری رو جمع کنن و تعداد کلیک رو آمار بگیرن و ...

حالا اینا رو من میدونم اگر سوال دیگه ای هم داریم بگید که من بپرسم

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

هیچ دسترسی خاصی نیاز نداریم یه گت المنت ساده از چند تا سایت خودشون هست 

چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور؟ GetElements ؟ تا وقتی سایت ماله خودشتونه و امکان استفاده از Json با سرعت نور هست چرا باید اینقدر حرکت بزنید؟

در 8 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

نمودار ها رو مثل این برنامه هست که البته میشه از روی هاست خودشون بگیریم و تو وب ویو نمایش بدیم
http://www.sanarate.ir/

توی وب ویو اصلا کار حرفه ای نیست.

شما جوری توضیح دادید که کار حرفه ای میخواهید... کار حرفه ای باید اطلاعات رو فقط با Json بکیرید و نمودار و همه چیز رو خودتون بکشید...

الان وب ویو حرفه ای هستش به نظر شما؟

یه لحظه فکر کنید... برنامه حرفه ای، متریال، وب ویو :|

در 9 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

در باره دسترسی ها اجازه ورود به هاست و ارسال دریافت از سایت نمیدن به دلایل امنیتی خودشون

هیچ مسئله امنیتی وحود نداره... فقط یک فایل php جیسون برای دریافت اطلاعات بهتون بدن که توش آخرین نرخ ارز رو نشون بده

به خودشون هم بگید... اگه کار حرفه ای میخوان باید json رو بدن...

اگه ندن هم سرعت برنامه میاد پایین، هم به قول شما وب ویو هست که ظاهر برنامه رو بسیار ضعیف میکنه و گرافیک رو میاره پایین...

قیمت هم من حداقل قیمت رو 500 برآورد میکنم. ما بقی به جزئیات بیشتر بستگی داره... مثلا GetElements خیلی وقت گیر تره... شما قرار هر لحظه یه صفحه سایت رو که مثلا 200 کیلوبایت دیتا داره رو رفرش کنید

در صورتی که همین اطلاعات رو با دریافت 1kb دیتا میتونید به راحتی انجام بدید...

لینک ارسال

من صحبت کردم قبلا برای دریافت و ارسال اطلاعات گفتن با مدیر سایت صحبت کنیم و از این داستانها
کار رو هم واقعا حرفه ای میخان ولی مشتری وقتی میگه حرفهای مهدی جان یعنی منظورش UI برنامه هست :pardon:
مشتری UI رو میبینه و با بحث حرفه ای من و شمای برنامه نویس فرق میکنه 
در هر صورت مرسی از بررسی موضوع 
از دوستان هم خاهش میکنم قیمت رو در پیام خصوص ارسال کنند که اینجا مشکلی پیش نیاد (هم برای من بهتره هم برای انجمن هم برای شما )
مرسی 

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

من صحبت کردم قبلا برای دریافت و ارسال اطلاعات گفتن با مدیر سایت صحبت کنیم و از این داستانها

خواهش میکنم..

سلامت باشید

اما الان شما چند بار هی تکرار کردید... ارسال و دریافت :|

قرار نیست چیزی ارسال بشه ! فقط دریافت هستش...

لینک ارسال

در 31 دقیقه قبل، مهدی ایزدی گفته است :

خواهش میکنم..

سلامت باشید

اما الان شما چند بار هی تکرار کردید... ارسال و دریافت :|

قرار نیست چیزی ارسال بشه ! فقط دریافت هستش...

بله مهدی جان منظورم کلیک ها بود که بلاخره باید بگیریم از روی بنر 
وگرنه دیافت دیگه ای ندارم  و حق با شما هست 

لینک ارسال

سلام

عذر میخوام که بین پست هاتون پست میدم.

واسه گرفتن اطلاعات از دیتابیس می تونن api ش رو واسه اندروید بنویسن و از لحاظ سرعت و امنیت مناسب تر هستش.

نکته دیگه ای که شاید زیاد توی دید نباشه استفاده از وب ویو زیاد هم ایمن و کاربردی نیست، حالا ایمنیش اینجا زیاد نقشی نداره ولی کلا زیاد توصیه نمیشه.

بهتره که برنامه نویسای سمت سرورشون api  واسه اندروید بنویسن و شما فقط پارامترهارو ارسال کنید و دیتایی که میخوایید رو تحویل بگیرید.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، arastooms گفته است :

کار رو هم واقعا حرفه ای میخان ولی مشتری وقتی میگه حرفهای مهدی جان یعنی منظورش UI برنامه هست :pardon:
مشتری UI رو میبینه و با بحث حرفه ای من و شمای برنامه نویس فرق میکنه 
در هر صورت مرسی از بررسی موضوع 
از دوستان هم خاهش میکنم قیمت رو در پیام خصوص ارسال کنند که اینجا مشکلی پیش نیاد (هم برای من بهتره هم برای انجمن هم برای شما )
مرسی 

سلام  

با گت المنت  به نظرم  به هیچ وجه  کار حرفه ای نمیشه و به قول  یزدی های عزیز   پچول کاری میشه اگر کار حرفه ای میخوان  باید api   بدن اگر فقط ui  مد نظرشون هستش پس نباید گفت  حرفه ای از نظر برنامه نویسی باید گفت  حرفه ای از نظر گرافیک 

من کلا با گت المنت مخالفم  چون  برخی از سایت های  بنا به نیاز id   ها   و  کلاس   ها که شما  اون ها رو میگیرید  عوض میکند  بعد  فاجعه

اگر با جاوا میخواید در خدمتیم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...