رفتن به مطلب
  • 0

گرفتن ادرس سایت ها

Hayperapp

سوال

سلام

من یه سوال داشتم ... میخواستم بدونم چجوری میتونم ادرس های هر سایت رو بگیرم ..

برای مثال شما توی مرورگروتون وقتی که این تاپیک رو میزنید داخل تولبار مرورگر قسمتی کی ادرس رو وارد میکنید این طوری هست  https://answercenter.ir/forum/12-پرسش-و-پاسخ-بیسیک4اندروید/?do=add

یا مثلا توی گوگل که سرچ رو میزنید بعد سایت رو انتخاب میکنید بازم ادرس توی اون قسمت تغییر میکنه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

یعنی آدرس سایت رو از کل لینک جدا کنید ؟ مثلا کلمه answercenter.ir رو جدا کنید ؟

لینک ارسال

در هم اکنون، Hayperapp گفته است :

سلام

من یه سوال داشتم ... میخواستم بدونم چجوری میتونم ادرس های هر سایت رو بگیرم ..

برای مثال شما توی مرورگروتون وقتی که این تاپیک رو میزنید داخل تولبار مرورگر قسمتی کی ادرس رو وارد میکنید این طوری هست  https://answercenter.ir/forum/12-پرسش-و-پاسخ-بیسیک4اندروید/?do=add

یا مثلا توی گوگل که سرچ رو میزنید بعد سایت رو انتخاب میکنید بازم ادرس توی اون قسمت تغییر میکنه 

joda kardan esm az Adres

این رو قبلا ساختم برای جدا کردن اسم از آدرس اینترنتی

لینک ارسال

ممنونم ... اما من یک مرورگر دارم میسازم .. میخوام توی ادیت تکس لنک کامل رو نشون بده .. مثل کروم ...

الان مثلا answercenter.ir رو که داخل ادیت تکسم میزنم سایت رو بالا میاره ولی وقتی وارد تاپیک ها میشم توی ادیت تکسم فقط answercenter.ir هست و تغییر نمیکنه ... میخوام لینک کامل رو بگیره ..

نمیدونم از این بیشتر نتونستم منظورم رو برسونم 

لینک ارسال

در 44 دقیقه قبل، Hayperapp گفته است :

ممنونم ... اما من یک مرورگر دارم میسازم .. میخوام توی ادیت تکس لنک کامل رو نشون بده .. مثل کروم ...

الان مثلا answercenter.ir رو که داخل ادیت تکسم میزنم سایت رو بالا میاره ولی وقتی وارد تاپیک ها میشم توی ادیت تکسم فقط answercenter.ir هست و تغییر نمیکنه ... میخوام لینک کامل رو بگیره ..

من دقیق متوجع نشدم ولی اگه از webview استفاده میکنی 

webview1.url آدرس کنونی رو بر میگردونه

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، Hayperapp گفته است :

Sub WebView1_PageFinished (Url As String)
	edittext1.text = Url
End Sub

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...