رفتن به مطلب

کاهش شدید سهم توسعه دهنده گان در مایکت !

qasem

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان به تازگی مایکت سهم توسعه دهندگان را به شدت کاهش داده ، به طوری که سهم توسعه دهنده از فروش برنامه به 47% کاهش پیدا کرده، کسی میدونه علت چیست؟ و آیا این کاهش در کافه بازار هم اتفاق افتاده یا نه؟

ایمیلی به مایکت زدم و علت را جویا شدم ، اما هنوز پاسخی دریافت نکردم.

اگر این اتفاق تثبیت بشه و در مارکت های دیگه هم اعمال بشه ، دیگه باید فاتحه برنامه نویسی را خواند.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

47درصد:shout:

خوب اینم بردارن دیگه چه کاریه 

اگه دوستان متحد باشن سریع مایکت رو تحریم کنیم تا بقیه مارکتا این جراتو به خودشون ندن که همچین حرکتی بزنن.

لینک ارسال

در 41 دقیقه قبل، qasem گفته است :

سلام دوستان به تازگی مایکت سهم توسعه دهندگان را به شدت کاهش داده ، به طوری که سهم توسعه دهنده از فروش برنامه به 47% کاهش پیدا کرده، کسی میدونه علت چیست؟ و آیا این کاهش در کافه بازار هم اتفاق افتاده یا نه؟

ایمیلی به مایکت زدم و علت را جویا شدم ، اما هنوز پاسخی دریافت نکردم.

اگر این اتفاق تثبیت بشه و در مارکت های دیگه هم اعمال بشه ، دیگه باید فاتحه برنامه نویسی را خواند.

دوست من تغییری در میزان سهم توسعه دهنده اتفاق نیفتاده

اون 47 درصد که میگید فقط برای فروش هایی هست که از طریق خرید با شارژ ایرانسل انجام میشه و به نظر من سهم بسیار عالی هستش چون همون لحظه خرید در پنلتون اضافه میشه و مثل اول مارکت یا چارخونه نمیان بگن که بعد از 2 ماه که با اپراتور تصفیه کردیم با شما هم تصفیه میکنیم .. بقیه خرید ها طبق روال قبلیه

مثلا اگه یه برنامت 10 هزار تومان باشه با خرید معمولی سهم شما میشه  ۶۴,۲۲۰  و با خرید همین محصول با شارژ ایرانسل میشه  ۵۹,۵۰۰ یعنی فقط 470 تومان فرق میکنه

لینک ارسال

در 16 دقیقه قبل، RoyaPM گفته است :

دوست من تغییری در میزان سهم توسعه دهنده اتفاق نیفتاده

اون 47 درصد که میگید فقط برای فروش هایی هست که از طریق خرید با شارژ ایرانسل انجام میشه و به نظر من سهم بسیار عالی هستش چون همون لحظه خرید در پنلتون اضافه میشه و مثل اول مارکت یا چارخونه نمیان بگن که بعد از 2 ماه که با اپراتور تصفیه کردیم با شما هم تصفیه میکنیم .. بقیه خرید ها طبق روال قبلیه

مثلا اگه یه برنامت 10 هزار تومان باشه با خرید معمولی سهم شما میشه  ۶۴,۲۲۰  و با خرید همین محصول با شارژ ایرانسل میشه  ۵۹,۵۰۰ یعنی فقط 470 تومان فرق میکنه

از توضیحات تون متشکرم ، اما یه سوال جدیدی پیش میاد ، که چرا باید سهم توسعه دهنده فرق کنه ؟ اگر مایکت طرحی را هم اجرا میکنه نباید که از سهم توسعه دهنده کم کنه؟!

اگر طرحی را هم که بدون موافقت توسعه دهندگان اجرا میکنه ، باید خودش ضرراشو متقبل بشه ، نه اینکه از سهم توسعه دهنده کم کنه؟

لینک ارسال

چون سهم اپراتور اضافه میشه بهش بیمه و مالیات اضافه میخوره و سهم خود اپراتور هم هستش! مطمعنا باید کمی کم بشه و طبیعیه

این یه قابلیت جدیده که به فروشتون اضافه میکنه و به نفع شماست .. من خودم به شخصه فروشم زیاد بود از مایکت ولی از وقتی اینجوری کردن بیشتر هم شده چون خیلیا دوس دارن از شارژشون خرید کنن

بدون موافقت توسعه دهنده ها و بدون اعلامیه نبوده چون هم ایمیل کردن به توسعه دهنده ها هم تو بخش بلاگ توسعه دهنده های مایکت کاملا توضیح داده شده هنگام راه انداری

حتی گفتن توسعه دهنده هایی که فکر کنن ضرر میکنن و واقعا تو این طرح ضرر کنن تا عید ضررشون رو مایکت جبران میکنه و برمیگردونه براتون (تعداد افزایش فروش ها محاسبه میشه که ببینن افزایش داشتید و یا واقعا ضرر کردید)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...